Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Észrevettétek már, hogy ezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevettétek már, hogy ezen az oldalon, mindig a kérdezőt támadják? :D

Figyelt kérdés

Csak szemezgetek a felnőtt kapcsoltatok kategóriában, de ha megcsalásról van szó, három lehetőség van:


-ha te vagy a megcsalt feleség, és kérdezed menthető -e: egy rongy leszel, hát tutira nem szeret, hiszen végig hazudott. Csak kényelemből van veled, megszokás, félelem stb.


-ha te vagy a szerető: szintén egy rongy leszel, de még ócskább és vedd észre, hogy a feleségét szereti, hiszen őt választotta. Te max. még javítottál is a kapcsolatukon. Felejthető vagy, az asszony a főnyeremény, ott az igazi szerelem.


-ha te vagy a megcsaló férj: senkiházi ócska disznó, akit csak a farka vezet, és szemét mindenkivel. Feleségét sem szeretheti, szeretőjét sem, csak magát.


Nos, ez most hogy? :)


2021. márc. 24. 14:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Észrevettem, ahogy azt is, hogy 10-ből 8x a kérdező egy önigazolásért idejövő barom aki meg is érdemli az ekézést.
2021. márc. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
75%
Nem, nem azt írják, hogy a feleségét szereti, hanem hogy nem fog elválni. És ez óriási nagy különbség!
2021. márc. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

11. Lehet, nem tudom :)

Én csak olyanhoz szólok, ahol nincs ilyen harc. Nagyon alacsony szinten támad egy-két ember.


12. Hát pedig nem. Több olyat olvastam, ahol a kérdező ha megcsaló volt, akkor igen, ezt írták, de ahol szerető kérdez, ott nem egy nő leírta, hogy a felesége az, akit szeret. És hogy kihasználta ilyenek. Feleségeknél, meg hogy őt használja ki, mert vele mosat...

2021. márc. 24. 15:31
 14/21 anonim ***** válasza:
91%
Jó, lehet hogy egy-két ember leír ilyen hülyeséget, de te meg összemosod mindenki véleményét. Nyilván mindig más a helyzet. Ez az egyik. A másik, hogy amint te is írtad, a megcsalt nők ilyenkor rúgnak egyet bele a szeretőkbe, a szeretők, akik nem kellettek a férjnek, a megcsalt asszonyokba. Csaló férfiak a szeretőket mentegetik, az erkölcscsőszök meg mindenkibe belerúgnak. Nem értem, ezen miért csodálkozol?
2021. márc. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
55%
Igen, meg azt is észrevettem, hogy ez ma a 3. kérdésed a kategóriába, meg előtte is volt pár csak azokkal nem tudom mi lett mert töröltem.
2021. márc. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

14. Nem hinném, hogy mindig összemosom. Értem amit írsz, logikus is :)

De én arról beszélek, hogy mindig a kérdezőt bántják, és kötve hiszem, hogy egy-egy posztnál nem válaszol ua személy is.

2021. márc. 24. 15:58
 17/21 A kérdező kommentje:
15. Nem tudom mit töröltél, de hajrá :) Én ilyen kérdést még nem írtam ki. Ehhez se szólj, ha nem tudsz érdemben. Kb. pont erről (is ) beszélek. Nem is érint, csak kötekszel
2021. márc. 24. 16:00
 18/21 anonim ***** válasza:
55%

Igen, észrevettem. Engem is mindig akkor támadtak, amikor kérdeztem.


Ugyanabban a témakörben a véleményem, maximum lepontozzák, de általában nem csinálnak velem a nők több oldalas vitát. Ezt akkor teszik meg, ha kérdező vagyok.


Gondolom, hogy a nők úgy vélik, hogy nagyobb presztízs a kérdezőt legyőzni vitában, mint egy kommentelőt.

2021. márc. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
18- ez jó meglátás. 👌
2021. márc. 24. 16:05
 20/21 anonim ***** válasza:
81%

A feleséget azért támadják, hogy álljon a sarkára, és ne maradjon egy rossz házasságban, amiben megcsalták. Mert akárhogy csűröd, csavarod, ha egy házasságban az egyik fél félrelép, akkor hazudik, bántja a másikat, csak hogy neki jó legyen. Nem a legjobb mód a motiválásra a támadás, de a billentyűzet sok mindent elbír.

A harmadik felet azért szidják, hogy eltántorítsák attól, hogy részt vegyen egy ilyen undorító tettben. Nyilván nem lehet olyan kapcsolatba belemászni, ahol ezt nem akarják, de erkölcsileg akkor sem helyes belemenni abba, hogy veled átverjenek, megalázzanak valakit. Ilyenkor pedig félig-meddig joggal feltételezik a válaszolók, hogy az illetőnek nincs erős erkölcsi érzéke, hiszen nem új sztori, amivel a megcsaló férj eteti a szeretőnek szánt nőket. Néha tényleg van, hogy boldogtalan, és a szeretőt szereti, de továbbra is egyenesebb lenne válni, és utána új kapcsolatba lépni. De ehhez tökösnek kéne lenni.

De itt rá is térhetünk a megcsalóra. Elég világos, hogy a megcsaló csak a saját érdekeit tartja szem előtt. Ha csak szexet akar, válni nem, akkor kezdeményezzen nyitott házasságot. De ez már sokaknak nem tetszik, mert oda-vissza már nem olyan, illetve annyira nem tudnak kommunikálni, hogy tudja, hogy sértődés, esetleg válás lenne már a felvetéstől is. Ha pedig nem boldog, akkor a válást kellene kezdeményezni. Ha értelmes párral van az ember, akkor mindent meg lehet beszélni, még a külön utakat is. Nos, a megcsaló az esélyt sem adja meg a fair play-re, egyből titkolózni kezd, hazudik egyik, másik, mindkét félnek.

Szóval egy megcsalásban egyszerűen nincs jó "helyezkedés", és a kérdés feltevővel tudnak kommunikálni, ezért neki címezik a mondanivalót. Persze, minden eset más, valahol jobban jár a házaspár külön... Stb, de a hazugság akkor is az marad, és szerintem, és sokan mások szerint is ez alapjaiban rombolja a kapcsolatot.

2021. márc. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!