Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hosszú távú szerető viszony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú távú szerető viszony érzelmek nélkül?

Figyelt kérdés

Írja itt egy férfi, hogy 5 évig volt szeretője, de a feleségét szereti.

Komolyan kiakadtam a történetén.

Feleségébe nem is volt szerelmes, nem is volt szex, de most 5 év után újrakezdték és a felesége is elnézte.


Most én vagyok hülye, vagy ilyen van? Feleségként biztos nem bocsájtanék meg megcsalást, de pláne nem 5 évet.

És hab a tortán az érzelemmentesség. Én mindig úgy tippeltem, hogy a megcsaló még előbb is kell, hogy szeresse a szeretőt, hiszen érte kockáztat, de a felesége hogy fogadhatta el, hogy 5 teljes éven át máshova járt úgy, hogy még nem is jelentett neki semmit az a nő?


Szóval senkinek sem lenne hányingert keltő, hogy a párja nem elég, hogy megcsalta, de ennyi idő alatt még csak nem is kezdett kötődni? Nekem ez olyan ...pszicho már. Persze nem arra vágynék, hogy a párom mást szeressen meg, de még mindig egy fokkal érthetőbb lenne, mint hogy simán egy olyan emberért tesz mindent kockára, aki nem is jelent semmit?


2021. márc. 24. 18:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
33%
Amíg az indulat beszél belőled, addig nincs közöd ehhez. Ha rosszul vagy tőle, akkor minek kérdezgetsz?
2021. márc. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
50%
Ki vagy te a sztoriban?
2021. márc. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
27%
a megcsalt vagy a potenciálisan megcsalt, valszeg ill a mérges kivülálló.
2021. márc. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Figyu itt sok kitalált történetet is irnak.
2021. márc. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
63%

Miért ne?

Nem csak egyféle megoldása létezik az életnek és mivel az ő életük, nekik kell boldognak lenniük ebben a kapcsolatban. Ha ők így oldották meg, akkor és ezzel elégedettek akkor mi a gond?


Szerintem közel sem olyan ritka eset ez a több éves szeretői viszony majd újrakezdés a házastárssal. Ilyen volt a mi családunkban is.

2021. márc. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Egyik sem vagyok. Most olvastam. Egyszerűen csak nem értem, ez minden. Egy feleségnek valóban inkább pozitív, hogy a párja még annyival sem tud védekezni, hogy legalább az érzelmei vitték.

Én ezt tartom a legmegalázóbbnak. Hosszú ideig, és érzések nélkül.

Kinek kéne olyan pár, ahol a másik még kötődést sem tud kialakítani


Ez a sztori nekem is vagy kamu, vagy pszicho.

2021. márc. 24. 18:50
 7/17 A kérdező kommentje:

5. Te családod sem kerek, már megbocsáss. Boldog két fél azok után, hogy az egyik évekig sárbatiporta a kapcsolatot, és ráadásul olyannal, aki iránt nem is érzett semmit? Nem rossz, sok tartás lehet felétek.

Én ugyan nem hiszem, hogy ezek után bárki boldog lenne. Hazugság hazugság hátán

2021. márc. 24. 18:52
 8/17 anonim ***** válasza:
85%
Nem a mi családunkból a szerető került ki ebből a történetből. De a férj és feleség azért tudott túllépni a dolgokon, mert a feleség is elismerte, hogy ő sem kezelte jól a kapcsolatot. Nemcsak a megcsalás létezik egyedüli háborúsbűnként, ami egy kapcsolatban előfordulhat.
2021. márc. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Értem, bár ahol már idáig eljut egy történet, szerintem kb. a papír ami miatt újból kezdik.


De, hogy valaki elfogadhatónak tartja, hogy hosszú ideig csalták és utána meg még szerelmes is lesz. És milyen ember az aki a párját évekig csalja és utána meg menne vissza és komolyan hihetőnek tartja, hogy ez most szerelem? 5 év, komolyan.


Hát mint macskát szrni úgy vágnám ki, ha még nekiállna süketelni, hogy de érzelmei sem voltak.Valóban? Tehát kb. öt évig prostizott?

2021. márc. 24. 19:37
 10/17 anonim ***** válasza:
88%

Mi a baj a prostizással?


(Csak hogy idegesítsem a kérdezőt.)

2021. márc. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!