Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit választanál? Házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit választanál? Házasság vagy új ember?

Figyelt kérdés

1. 13 éves házasság, két kisebb gyerek. Nagyjából problémamentes, de erős kötődést inkább a megszokás ad. Próbáltad feléleszteni, de ezen a szinten tart évek óta minden. Összetartás, szexuális vonzalom van, de egysíkú.


2. Egy új ember, aki teljesen újjávarázsol. Nem szerelem még, de az is lehet belőle. Erős szexuális vonzalom, de még nem volt szex. De már bevallottátok egymásnak, hogy ilyen erősen nem hatott már rátok így senki.


Otthon minden jó, de körülbelül elvagytok. Nem vágysz új életre, mert akkor legatyásodnál és a gyerekeket sem bántanád.

Viszont gondolatban egy új és független életet képzelsz el, ahol kötetlenül dughatsz a naplementében és az a másik minden porcikáját neked adja.

Tartós és sírig tartó a házasság, a másik viszont rizikós.

Házasság lapos, másik izgalmas.


2021. márc. 29. 15:56
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
90%
Téynleg, miért nem költözöl az új csajhoz? Ő nem akarja a gatyádat mosni, meg a kaját eléd rakni? Arra jó a feleség is?
2021. márc. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
100%
Én megmondanám a szitut a házastársamnak, hogy évekóta most megint van aki felrázott, megfogott. És ezzel adnék egy esélyt újra maguknak, hátha így, hogy látja a másik fél is, hogy komoly a válság, fel tudjuk rázni együtt a házasságot. Ha ez nem működik és megint kudarcot vall, akkor még mindig ott a lehetőség, hogy továbbléptek.
2021. márc. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
36%
Ahol már felmerül a kérdés, ott nem érdemes az első emberen gondolkodni!
2021. márc. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
89%

"Ahol már felmerül a kérdés, ott nem érdemes az első emberen gondolkodni!"


Tehát ha a feleség úgy érzi, hogy nem boldog ebben a házasságban, és lelép a szeretőjével új életet kezdeni, és élvezni a szabadságot, otthagyva a kérdezőt két kisgyerekkel, hogy oldja meg egyedül az életüket, és nevelje fel őket, az a helyes megoldás?

2021. márc. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
84%
Olyan szánalmas ez a vergődés, csak azért nem mész mert nincs hova, különben már rég leléptél volna. Azt az időt és energiát amit a félrekefélésbe fektetnél, fordíthatnád a családodra is, hogy megpróbáljátok helyre hozni. Nem kell egymás mellett leélni egy életet, sokszor jobb, ha tényleg elválnak a felek. De akkor ne a gyerekkel takarózz, ha valójában csak az tart otthon, hogy nem tudsz hova menni.
2021. márc. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
62%
Egy hét után eleged lenne a naplementés kefélésből, hidd el.
2021. márc. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
100%

Neked mindegy.Ez is sz@r,az is az lesz...

Naplementés f@szom...

2021. márc. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
79%
1-est. Fel lehet azt pörgetni, csak akarni kell, megbeszélni a másik fellel is. :)
2021. márc. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
80%
Házasságot. Volt időszakom mikor gondolatban, érzelmileg kikacsingattam a házasságomból. Ez alatt én is leginkább a válásra, a másikra, de főként egy kis szabadságra, egyedüllétre vágytam. Ennél ideálisabbat el sem tudtam képzelni magamnak. A házasságom olyan mint neked. Kis langyos kellemesség. Aztán ezeket lezártam, és ezzel "vissza is tértem" a házasságomba. Örülök, hogy akkor nem léptem. Most, így, utólag, nem is tudom miért voltam akkor annyira megzavarodva az egyedüllétért. Azaz tudom, hogy akkor miért, de így tiszta fejjel visszanézve, nem lett volna az annyira ideális mint akkor elképzeltem.
2021. márc. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 A kérdező kommentje:
39/ És a házasságod ideális?
2021. márc. 31. 15:07
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!