Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férjem exszeretőjét hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem exszeretőjét hogy szüntessem meg?

Figyelt kérdés

Mindösszesen 7 hónapos kapcsolat volt.

Párom mondta el, mert nem bírta már.

Én adtam neki új esélyt, de a volt szerető fel-felbukkan.

Mivel minden levelet látok (megmutatja) így látom, mikor ír, hogy hiányzik, miért így viselkedik stb.

Párom már nem is reagál.

Engem még az elején egyszer megkeresett, és közölte, hogy köztük mély érzések voltak, mert egymást becézgették, milyeneket szeretkeztek, és hogy nyűgnek mondta a házasságunkat.


Hogy tudnám eltüntetni végleg? Mert mindig akkor borít mikor épp rendeződne.

Páromat is látványosan feszélyezi a dolog


2021. márc. 30. 13:16
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/242 anonim ***** válasza:
91%

Hú, de ostoba vagy :D

A kérdès csak az, hogy komolyan gondolod, amiket írsz, vagy te is tudod, hogy önámítás?

2021. márc. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/242 anonim ***** válasza:
93%

Igen veled van, győztél.

Megnyerted a lábtörlő szerepet.

A nő meg örülhet hogy megszabadult a férjedtől.

Te meg várhatod a következő jeleket, mert egy ilyen nem ül meg egy nő mellett.Lesz itt még szerető hajajj.

2021. márc. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/242 A kérdező kommentje:
Ti mind ismeritek a férjemet? Hogy így tudjátok?
2021. márc. 31. 16:35
 114/242 anonim ***** válasza:
95%
Majd ha előröl kezdődik a cirkusz, olvasd vissza ezeket a válaszokat.
2021. márc. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/242 anonim ***** válasza:
90%

#113

Csak a típusát. Mind ugyanazt csinálja, ha belátod, ha nem.

De a te életed, ha neked egy ilyen ember megbízható, az a te problémád. Mi szóltunk előre. A többit meg majd megtapasztalod. De ha bekövetkezik, az bizony kizárólag a te hibád lesz. Nem lesz jogod jajgatni, mert megelőzhető lett volna.Ostobán, bután, elvakultan is le lehet élni egy életet. Ez mindenkinek a saját döntése.

Az viszont csúnya, hogy a hasonszőrű társadat(a szeretőt) ennyire lenézed, pedig mindketten ugyanolyan hülyék vagytok ugyanazon jellemtelen, hazug, számító fsz miatt. Az ostoba versengésről részedről már nem is beszélve. Itt egyetlen nyertes van, és az a férjed. Következmények nélkül használ benneteket. És ti még a talpát is nyaljátok érte.

2021. márc. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/242 anonim ***** válasza:
91%
Úristen én itt már tényleg remélem, hogy egy hegyi troll a kérdező. Ennyi ostoba nem lehet valaki??? Én szívből remélem, hogy csak szívatja itt a népet, mert ha nem akkor mélységes szégyent érzek helyetted is, hogy ilyen szinten lábtörlőnek használod magada, és önámítasz itt ezerrel. 0 önkritika, 0 belátás, 0 reális világkép. Ez rettenetesen szomorú.
2021. márc. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/242 anonim ***** válasza:
91%

"Itt egyetlen nyertes van, és az a férjed. Következmények nélkül használ benneteket. És ti még a talpát is nyaljátok érte."


Nos igen, és aki egyszer csalt, az fog még egyszer, ha jön egy nehéz időszak. És tudja, hogy megúszhatja, csak jól kell alakítania a bűnbánót, ha kiderülne, mert simán beveszi a kis felesége, hogy 7 hónap titkolózás, félred.gás nem jelentett semmit, csak "hagyta magát". Sőt, még ő az áldozat, szegény férjecskét nem hagyja békén a szerető, brühü, 7 hónap rabság után végre sikerült szabadulnia, de még mindig vissza akarják csábítani, hát milyen élet ez? Még jó, hogy van egy segítő kis feleség, aki mostantól megóvja a férjecskéjét, hogy ne botoljon meg, és essen bele megint egy kósza p.nába. Hiszen ehhez csak az kell, hogy soha ne legyen újra rossz passz.

Végülis nem azt fogadták meg, hogy jóban-rosszban.

De ugye tudjuk, mivel a 7 hónap alatt asszonykát is megd.gta, így biztosan őt szereti.

2021. márc. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/242 A kérdező kommentje:

Bizonyára vannak típusok 🙄


És továbbra sem vagyok ostoba.


Egy-két embertől eltekintve itt mindenki csak körberöhög, hogy milyen mélységesen buta vagyok, de normálisan senki sem válaszol


Egyetlen egy ember nem tudta megindokolni, hogy miért olyan fontos, hogy hét hónap volt. Egyetlen egy ember nem tudta bizonyítani, hogy hét hónapnál lesz érzelem.Viszont egytől egyig tudjátok, hogy én buta vagyok és biztos át vagyok vágva.


Én ha félrementem volna hét hónapig, hát a mi házasságunkban, az jelentett volna kb. 5-7 alkalmat. Mi mindent együtt csinálunk, és közös programjaink vannak.

Igen, volt szex is. Egyedül egy dolog volt rossz, egy kisebb hullámvölgy.


Mivel rendeződött minden és a férjem nekem udvarol újból joggal feltételezem, hogy mi jók vagyunk most.


Én megbocsájtottam, mert tényleg gond volt akkor . Nem hiszem, hogy a nőnek szerelmet ígért volna, de ha igen, akkor eléggé megvezette és ebből is látszik, hogy oda mennyit hazudott.


Én már mindent tudok, az a nő meg még elhiszi, hogy ő számított egy percig is. Persze, egy testrésze


Nem versengek, el vagy tévedve, mivel én nem kértem semmire a férjem. Ő maradni akar és nem válni. ÉN kisujjamat sem mozdítom 😂

2021. márc. 31. 17:07
 119/242 anonim ***** válasza:
91%

"Mi mindent együtt csinálunk, és közös programjaink vannak."

Tehát a szeretőt is együtt dugtátok. Oké.

"de ha igen, akkor eléggé megvezette és ebből is látszik, hogy oda mennyit hazudott."

És ez gondolom hízelgő, hogy milyen hazug alak udvarolgat neked is. Megérdemled.

"Én már mindent tudok, az a nő meg még elhiszi, hogy ő számított egy percig is. Persze, egy testrésze"

Csak azt tudod, amit elmond neked. A többi titok.

Te is elhiszed, hogy számítasz, pedig simán, lelkiismeret nélkül megcsalt. Most igen, valóban számïthatsz neki, mert a fix puncira szüksége van. Most még.

"Nem versengek, el vagy tévedve, mivel én nem kértem semmire a férjem. Ő maradni akar és nem válni. ÉN kisujjamat sem mozdítom 😂"

Dehogynem, hiszen ez a téged választott, nem a szeretőt megfogalmazás ez bizony egyfajta versengés a részedről.

Bízom benne, hogy a köv. szerető(k)nél is ilyen vidám leszel. 😉🤭

De hiszékenységre, rózsaszín ködre, álomvilágban élésre nincs gyógyszer, ahogyan a hülyeségre sem.Az ilyen nőkről àlmodozik a nős pasasok többsége, mint amilyen te vagy. Mindent be lehet neked mesélni, és elalélsz a hős tetteiktől. Ezt valóban nem lehet felülmúlni.

2021. márc. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/242 A kérdező kommentje:

Még mindig nem bizonyította senki, hogy érzett volna bármit is, altesti bizsergésen kívül :D


És egy házasságot ki dob el egy érzelmek nélküli EGYSZERI viszony miatt?


Nem lesz ilyen többet, ezt tudja is és hogy mit veszíthet. De amíg nincs bizonyíték arra, hogy helyettem mást szeretett.


Olvasgassatok csak hány férfi leírta itt az oldalon, hogy hiába volt akár ÉVEKIG viszonya, SEMMIT sem jelentett a másik nő, csak egy kis mellékes volt, jelentéktelen. Nem én írtam. Házas férfiak. És hogy a feleséget szerették még akkor is.

2021. márc. 31. 17:40
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!