Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férjem exszeretőjét hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem exszeretőjét hogy szüntessem meg?

Figyelt kérdés

Mindösszesen 7 hónapos kapcsolat volt.

Párom mondta el, mert nem bírta már.

Én adtam neki új esélyt, de a volt szerető fel-felbukkan.

Mivel minden levelet látok (megmutatja) így látom, mikor ír, hogy hiányzik, miért így viselkedik stb.

Párom már nem is reagál.

Engem még az elején egyszer megkeresett, és közölte, hogy köztük mély érzések voltak, mert egymást becézgették, milyeneket szeretkeztek, és hogy nyűgnek mondta a házasságunkat.


Hogy tudnám eltüntetni végleg? Mert mindig akkor borít mikor épp rendeződne.

Páromat is látványosan feszélyezi a dolog


2021. márc. 30. 13:16
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
 141/242 anonim ***** válasza:
89%

"És igen, a férjem rendes ember"


:D:D:D:D:D:D Ha-ha-haaa. Hát persze, hisz a rendes ember tipikus jellemzője, hogy egy kisebb hullámvölgy miatt szalad keres egy szeretőt, akit aztán 7 hosszú hónapon át dug mindenféle lelkiismeret furdalás nélkül. :D Azért ezt te sem gondolhatod komolyan. Egy rendes ember nem kefél félre 7 teljes hónapon keresztül!! Ha annyira rendes lenne már az első alkalom után ráeszmélt volna, hogy óriási ostobaságot követett el, de maradjunk inkább annyiban, hogy egy rendes ember nem megy más puncit tömködni, ha probléma van otthon, hanem leül és megbeszéli a dolgokat. Úgyhogy akár be is fejezheted a férjed mosdatását, mert ettől még szánalmasabb leszel.


Egyébként ha már itt tartunk, honnan is tudod, hogy eddig nem ment félre? Onnan ahonnan most sem tudtál arról és nem jöttél rá, hogy több mint fél évig dug félre melletted? :D Aha, oké. Önámítás lvl 99999.


"Ezt mire fogjátok hogy látni sem akarja?"


Most ez ugye nem komoly?:D:D Te tényleg nem jössz rá önerődből, hogy miért mondja azt a feleségének (aki éppen bekajált mindent, amit előadott neki), hogy nem akar az exszeretőjével találkozni???? Azta a kva. Ki az a hülye, aki bevallja az asszonynak, aki épp megbocsátott, hogy amúgy szívesen találkozna a szeretővel, akivel 7 hónapig dugott félre és ahol nagyon nagy eséllyel többről is szó volt, mint szimpla érzelemmentes kefélés?

Vagy a jelenlegi szeretőt vélhetően megunta, azért nem akar vele találkozni és azért szajkózza ennyire neked, hogy lássa tényleg beveszel minden maszlagot. Aztán ahogy az az esetek 99%-ban lenni szokott idővel majd keres másik szeretőt. Semmi baj, te ennyi ésszel azt is ugyanígy fogod magyarázni és azt is meg fogod bocsátani. Tartásod tripla 0.

2021. márc. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/242 anonim ***** válasza:
90%

"Mert elhiszi, hogy a páromnak hiányzik, és elhiszi, hogy velem egy lakás köti össze összesen.


Mert amúgy bizonyára ők lennének az álompár"


Álompár :D

Én inkább azt mondanám, hogy ebből a helyzetből nem te jöttél ki nyertesként, hanem a szerető. És ezt 2-3 éven belül be is fogod látni.

Ő addigra már új életet kezd, mire te még csak akkor leszel túl a szakításon a jelenlegi pároddal.

A szerető meg majd kap egy olyan pasit aki megbecsüli.


"Én miért is élnék álomvilágban?

Kivel is van most?

Nem a lakás falát csókolgatja, ha hazajön "


Nagybátyám közel van a 60-hoz, van egy 25 éves szeretője.

Mondtam a nagybátyámnak, hogy ne nagyon élje bele magát a dolgokba, mert eléggé a fellegekben jár.

Mondtam is neki, hogy nem őt szereti, hanem a pénzét.

Mire azzal a vígasztaló szavakkal reagált: Nem a bankkártyámat sz-pja le hanem a f-szom. És ez neki bőven elég :D


"Még mindig nem bizonyította senki, hogy érzett volna bármit is, altesti bizsergésen kívül :D

És egy házasságot ki dob el egy érzelmek nélküli EGYSZERI viszony miatt?"


Egrészt, mivel ez hosszabb időn át tartott, így nem egyszeri hanem folyamatos viszonyról van szó.

Ha egy buliban, spontán, vagy szexpartnerkeresőn megismersz egy nőt, és szó nélkül egymásnak estek az ágyban, majd mindenki megy a dolgára, az valóban mindenféle érzelmek nélküli dolog.

Viszont egy ilyen viszony fennttartásánál már alakulnak ki érzelmek, a felek nem csak azért találkoznak, hogy dugjanak egy jót.

A szeretőben is sok kérdés felmerül amit fel is tesz, hisz szerintem sokakat érdekelne, ha ilyen viszonyba kezd, hogy: Miért kerestél szeretőt? Miért romlott meg a kapcsolatod? Már nem szereted a feleéged? És a többi kérdés.

És hidd el, ha erre a megcsaló válaszolni fog, akkor nem azt mondja rá, hogy a feleségem egy kész főnyeremény, mos, főz, takarít rám, figyeli minden kívánságom és a többi. Mert akkor felmerül a szeretőben, ha ennyire toppon van a feleség és tökéletes, akkor rá miért van szüksége?

Ahogy neked lefesti a szeretőt minden r-bancnak, ugyanazzal a szavakkal illetett téged is. És nyugtasson a tudat, hogy ha felváltva kefélt veletek, akkor volt olyan is, hogy a pasi arcára ült a szerető akit közben kényeztetett, majd hazament és téged csókolgatott :D


VALÓBAN SZERET TÉGED?

Akkor tudod mit tegyél? Ugyanezt vele, és tudjon róla.

Keress egy szeretőt aki "semmit sem jelent neked" érzelmileg. Nézd meg ő mennyit fog eltűrni. Hát nem annyit amennyit te tűrsz el neki.

2021. márc. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/242 anonim ***** válasza:
91%

"Fenekem ki van nyalva kb."


És te most ezért vagy annyira oda? 7 hónapig bszott félre te balek, most persze hogy teper, hogy megbocsáss és megnyugtasson afelől, hogy mennyire nagyon megbánta. 10-ből 11 megcsaló ezt csinálja otthon, hogy elhessegesse a hozzád hasonló balekok gyanúját és bebiztosítsa magát, hogy továbbra is van, aki mossa a szaros gatyáját és továbbra is félredughat, hogy aztán majd nyugodtan menjen haza és az asszonyt is gerincre vágja.

Húzd már ki a fejed a seggedből!

2021. márc. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/242 anonim ***** válasza:
92%

Ez a helyzet sajnos a megcsalásos kapcsolatok nagy részét leírja, ahol a megcsalt fél ugyanúgy szemet huny a dolgok felett.

MINDIG A SZERETŐT HIBÁZTATJÁK! A megcsaló tevékenysége meg eltörpül :D


Ahogy itt is, kihasználta, hogy épp hullámvölgyben voltatok és a többi.

Jó hogy nem azzal jön a pasid, hogy megerőszakolták szegényt :D

2021. márc. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/242 A kérdező kommentje:

Köszönöm az újabb lecsesző választ.


Miért is ne lehetne rendes? Csak a legalja?

Igenis rendes, ettől még nem lesz rendes, hogy félrement tudom.

De mint írtam, ha jól emlékszem, ő többször be akarta fejezni

De a nő mindig hívta. Ő meg ment. Igen, ment mert a másik nő nem emlékeztette rám.! Ott csak fenéknyalás ment. Hát ezért.

Most meg nálunk rendeződik és vissza se nézne.


Ennyi, és az a nő ezer százalék, hogy nem kéne neki. Csak jót tett az egójának. Ott és akkor . De ennek vége, nincs folytatás. Kb. mint egy rongyot úgy használta.


Fél tőle mint a tűztől, mert tudja, hogy én egyből válok, ha megint visszakacsint

2021. márc. 31. 19:08
 146/242 anonim ***** válasza:
91%

Mondom én, hogy eljutunk addig, hogy szegény kis ártatlant megerőszakolták. :D Hisz ő aztán be akarta fejezni, bezzeg az a csúnya gonosz szerető. Ha annyira be akarta volna fejezni, akkor BEFEJEZTE VOLNA és kérlelhette volna a szerető akárhogy, akkor sem ment volna át hozzá, de láthatóan nem kellett nagyon győzködni a férjed, ha ez 7 hónapon át ment. És itt is tisztán érződik és kivehető, hogy nagyon is voltak érzelmek köztük, ugyanis ha nem lettek volna, akkor a kedves és rendes férjed nem szaladt volna, mint a pincsi, ahányszor a szeretője hívta.


"az a nő ezer százalék, hogy nem kéne neki."


Te csak ezt akarod hinni!! Mégis honnan tudod? SEHONNAN. Csak ámítod magad, hogy jaj amúgy biztos nem kéne neki, csak igazából 7 hónapon át ölelte, csókolta, becézgette azt a nőt, szeretkeztek és közben téged szidott. Micsoda idilli házasság a tiétek valóban.


"De ennek vége, nincs folytatás."


Azt te csak hiszed. Aki egyszer megcsalt, az meg fog újra, főleg aki olyan gyenge tartású, mint a férjed, aki az első kis gondnál 7 hónapig szeretőt tartott.


"Kb. mint egy rongyot úgy használta."


Vicces ezt a te szádból hallani, mikor TÉGED is pontosan ugyanúgy kapcarongynak használt, sőt még jobban is, mint a szeretőt :D:D Vagy te minek neveznéd azt, hogy hónapokon át félredugok a másik háta mögött, miközben ő vár engem haza? Minek nevezed azt, hogy kinyalom a szeretőmet, majd hazamegyek és azzal a szájjal csókolom meg az asszonyt, majd azzal a farokkal, amit épp hogy kihúztam a szeretőmből, megtudom őt is?! Fújj te...

2021. márc. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/242 anonim ***** válasza:
86%

"Kb. mint egy rongyot úgy használta."

Őt használta, téged meg folyamatosan használ, mert bedőlsz az ártatlan képének. És közben még a bacikat is rád kente a másik nő után. Jó volt a pinaváladékos szája kérdező?

2021. márc. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/242 anonim ***** válasza:
88%

Kaptál választ az eredeti kérdésedre is: a nő letiltása az egyetlen, amit tehettek, ha a férjed egyértelműen lezárta vele a dolgot, és ennek ellenére a nő keresi néha. Ennél többet szerinted mégis mit lehetne tenni?


Az, hogy emellett sokan leírták, hogy gyanús nekik a sztori, nem a személyed elleni támadás, és (gondolom) a többség nem rossz szándékból írta. Te viszont ahelyett, hogy azt mondanád, hogy "oké, lehet, hogy van valami abban, amít írtok, de szeretnék adni még egy esélyt a kapcsolatunknak" (ehhez minden jogod megvan és senki nem szólhat bele), olyan elvakultan véded a férjed, hogy az embernek akaratlanul is az az érzése veled kapcsolatban, hogy nem reálisan látod a helyzetet. Árulkodó az is, hogy az egyetlen tanács, amin elgondolkodtál pont az volt, amit egyértelmű trollkodásból írt valaki. Tényleg mintha álomvilágban élnél.


Mindenesetre sok sikert a kapcsolatotokhoz, legyen igazad és legyetek boldogok.

2021. márc. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/242 A kérdező kommentje:

Nos, utolsó két válaszolónál egyik szerint volt érzés, másik szerint használva volt. INNEN látszik, hogy tippeltek.

És miért is ne lehetne rendes ember?


Míg ti csak bizonygatjátok, hogy a férjem a gonosz, rosssz, semmirekellő, és a szerető meg mindjárt ártatlan, addig én már a harmadik olyan posztot olvastam, amiben férjeknek ÉVEKIG volt viszonyuk de végig a feleségüket szerették.

Mert rájöttek, hogy mit is vesztettek volna. És ők együtt vannak azóta. És hol van a szerető (nem én mondom, ők írták a férjek) SEHOL!


Nem vagyok rongy, rongy az, aki szeretőnek áll és elhiszi, hogy őt szerethetik miközben nem vállalják fel, miközben nem válaszolnak neki és látni sem akarják :D


És lezárta többször nem ugrott a nő szavára. Gondolom mindig volt valami ürügy a nő részéről, lehet fenyegetőzött, hogy elmondja mi van köztük vagy betegnek tettette magát.

Én meg ezt a fajtát ismerem.


Lehet ment még kétszer, de többet nem.

2021. márc. 31. 19:25
 150/242 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem itt már mindenki elmondott mindent. Csatlakozom azokhoz, akik szerint a ,, használta mint egy rongyot " kifejezés a te szádból elég vicces, hiszen téged is pont így használnak. De nyilván nem vagy olyan tudatállapotban, hogy felfogd. Tiltsátok le mindenhonnan, vagy hívd fel és küldd el a francba. Bar érdekes lenne az ő szájából is hallani a történetet, nem csak a férjecskédtől. Vagy találkozzatok hármasba, és magyarázzátok el neki, hogy kopjon le. Persze ehhez nem lenne elég tökös a férjecske, hiszen akkor kiderülne, hogy nem szenvedett ő annyira attól a nőtől mint állítja.
2021. márc. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!