Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férjem exszeretőjét hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem exszeretőjét hogy szüntessem meg?

Figyelt kérdés

Mindösszesen 7 hónapos kapcsolat volt.

Párom mondta el, mert nem bírta már.

Én adtam neki új esélyt, de a volt szerető fel-felbukkan.

Mivel minden levelet látok (megmutatja) így látom, mikor ír, hogy hiányzik, miért így viselkedik stb.

Párom már nem is reagál.

Engem még az elején egyszer megkeresett, és közölte, hogy köztük mély érzések voltak, mert egymást becézgették, milyeneket szeretkeztek, és hogy nyűgnek mondta a házasságunkat.


Hogy tudnám eltüntetni végleg? Mert mindig akkor borít mikor épp rendeződne.

Páromat is látványosan feszélyezi a dolog


2021. márc. 30. 13:16
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
 161/242 anonim ***** válasza:
88%
Ja és sok sikertelen házassági történet is amibe szarba se veszik, megcsalják, átverik a másikat...jaaa hupsz...a te házasságod is egy a sok közül. De nehogy azt hidd, hogy most jól beszóltál nekünk, és mi majd szenvedünk attól, hogy elbaszod az életed. Nem minket kell meggyőznöd drágaszívem
2021. márc. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/242 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező, a férjed kakas a szemétdombon. És ezt élvezi.

Nem, a szappan sem fertőtlenít.

Te megundorodni? Á....dehogy.Így is mindent a szádba veszel gondolkodás nélkül.

2021. márc. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 163/242 anonim ***** válasza:
94%
Én azt tanácsolom neked hogy járj azért nyitott szemmel!Lehet másik telefonja stb...Hogy bukott le?Mit szólna ha neked is lenne valakid?Azt elnézné?Amúgy ilyenkor lebukás után már sokkal óvatosabbak,de amint biztonságban érzik magukat újból,megint felélednek ám.Mit változtatna a helyzetén a válás?(Ezt érdemes végiggondolni!)Gyereketek van?(Ha nincs én lépnék a francba,nem pazarolnám rá az időt,mert a következő hullámvögynél újra megteszi.)Ki húzná a rövidebbet válás esetén?
2021. márc. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 164/242 anonim ***** válasza:
91%

Milyen romantikus történtet kellett volna befusson?! 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ Most te tényleg, halál komolyan azzal nyugtatod magad és arra döngeted a mellkasod, hogy bezzeg a féreg férjed téged választott a szeretője helyett?? És neked ennyi elég is? De szánalmas vagy, hogy ezen versengsz. Igen, bravó, “nyertél”, megnyerted a főnyeremény férjed, aki egy gerinctelen, hazug ember, ami szarba sem vett téged, azta micsoda dicsőség egy ilyen férfivel lenni, bravó. 👏

És annyira elvakít téged a nagy “szerelem” meg annyira bedőlsz minden szavának, hogy észre sem veszed, hogy több száz kommentből SENKI nem értett veled egyet, de nem esik le, hogyha mindenki veled szemben megy az autópályán, akkor lehet te vagy rossz oldalon.. Neked ebből annyi jön le, hogy mindenki biztos szerető volt és nem sikerült “megszereznie” a pasit. Ritka szánalmas vagy. Soha nem voltam szerető és soha nem is leszek, ezek fényében írtam, amit írtam, de te annyira alomvilágban élsz, hogy meg sem hallod, amiket teljes joggal mondanak itt a kommentelők, te mindent a saját önigazolásodra próbálsz fordítani. Gáz vagy, nagyon. Úgyis megcsal majd újra, te pedig vagy annyira papucs hogy szó nélkül megbocsátasz neki és kihozod majd szegénykét ártatlannak.

2021. márc. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 165/242 anonim ***** válasza:
95%
Ja, egyik kollegánőm férje az első megcsalás után beszerzett egy második telefont, amiről jó ideig nem is tudott kolléganőm, azon intézte a piszkos ügyeit, miközben kolléganőmnek bőszen mutogatta a saját telefonját, hogy lássa nem titkol semmit. És az ilyen kérdezőhöz hasonló hiszékeny és buta emberek meg gond nélkül elhisznek bármit.🤷🏻‍♀️
2021. márc. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 166/242 A kérdező kommentje:

Nem győzködök senkit nem szólok be senkinek. Ti nekem!


És egyébként a férjem minden nap zuhanyzik miután hazajött, szeretőtől függetlenül!Nektek talán nem?

És ha már én nyaltam le a nő nedveit, amit NEM akkor a nő mit nyalt le? Mert indult reggel tőlem el szex után!


És igen, hogyne számítana, hogy nem szerette, mert akkor menne és akkor nem engem szeretne. Nálatok mindegy?


Igen egy félrelépést meg lehet bocsájtani, ha szívből megbánják és nem voltak érzelmek.

Ha szerelmes lett volna, akkor meg mehetne. De látványosan maradni akar


""de hogy nem lett semmi, mert hiába minden, ők egymást szeretik."- ennyi. Kivel van a srác? Kinél pedálozik? Lehet, neked szánalmas a nő, de valóban ő a tombola nyertes, nem a másik."


Ezt sem én írtam. Másik posztnál írta egy hölgy a feleségre

2021. márc. 31. 20:46
 167/242 A kérdező kommentje:

Most olvastam vissza. Nem vagyok mellveregetős.


De ha most sírnék, hogy a párom félrement egyszer, akkor sajnálnátok? És akkor segítene bárki?

2021. márc. 31. 20:48
 168/242 anonim ***** válasza:
91%
De NEM EGYSZER ment félre :D jézusom te tényleg ennyire ******
2021. márc. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 169/242 anonim ***** válasza:
85%
Amiket a 165-ös feltett kérdéseket,arra válaszolnál?Hogy tisztábban lássuk a dolgokat.
2021. márc. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 170/242 anonim ***** válasza:
77%
163,bocsánat.
2021. márc. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!