Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férjem exszeretőjét hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem exszeretőjét hogy szüntessem meg?

Figyelt kérdés

Mindösszesen 7 hónapos kapcsolat volt.

Párom mondta el, mert nem bírta már.

Én adtam neki új esélyt, de a volt szerető fel-felbukkan.

Mivel minden levelet látok (megmutatja) így látom, mikor ír, hogy hiányzik, miért így viselkedik stb.

Párom már nem is reagál.

Engem még az elején egyszer megkeresett, és közölte, hogy köztük mély érzések voltak, mert egymást becézgették, milyeneket szeretkeztek, és hogy nyűgnek mondta a házasságunkat.


Hogy tudnám eltüntetni végleg? Mert mindig akkor borít mikor épp rendeződne.

Páromat is látványosan feszélyezi a dolog


2021. márc. 30. 13:16
 191/242 anonim ***** válasza:
100%

Valahol el tudom képzelni hogy valaki megbocsásson egy viszonyt ezért meg azért, pro és kontra érvek mentén.

De az hogy a férjed annyira nem képes hogy letiltson valakit a telefonról? Azzal takarózva hogy hogy úgyis lehet másik telefonszámot szerezni? Kb 2 perc valakit feketelistára tenni a telefonon. Ha új számot csinál a nő akkor megint két perc. Tíz új telefonszám esetén összesen húsz perc munka. Ekkor sem sms sem hívás nem jön be.

Ennyit nem tesz meg érted a férjed? Amúgy az minimum lenne hogy a férjed szamot cseréljen ezek után.

Emailről letiltani is percek kérdése. Ha új címet csinál a nő, ugyanúgy.

Ha ennyire teper a férjed akkor miért nem tud ennyit megtenni érted, ami joggal zavar téged egy héthónapos viszony megbocsájtasa után? Miért neked kell egy névtelen oldalon idegeneket kérdezned ahelyett hogy a férjed törné magát hogy ezek után már ne okozzon neked több fájdalmat?

2021. ápr. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 192/242 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem valahol mélyen legbelül ő is pontosan tudja, hogy saját magát ámítja/nyugtatja azzal a dumával, hogy "engem választott". Amikor gondjaitok voltak, akkor miért nem téged választott és menekült bele egy másik punciba?


Én őszintén sajnálom a kérdezőt, mert amikor majd képes lesz relatívan gondolkodni és nem fogják őt ennyire befolyásolni az érzelmei, rá fog jönni, hogy ebben a szituban valójában nem a szerető vesztett a legtöbbet.

2021. ápr. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 193/242 anonim ***** válasza:
90%
Ez a nő beteg, nincs mit tenni. Ő csak feleség akar maradni mindenáron, nem számít semmi 😂😂Ismerünk ilyen nőt mi is, a rang előrébb van az önbecsülésnel,aztán ezek a nők azok akik még éveket a volt fej nevével mászkálnak, mert ciki, hogy már nem nék 😂😂😂
2021. ápr. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 194/242 A kérdező kommentje:

Nem vagyok beteg! Olvasgatok én is a témában.

Mondjátok meg nekem, akkor ha így van, hogy engem hülyít és kihasznál

Miért van, hogy minden egyes kesergő exszeretős kérdésnél körberöhögik a szeretőt, hogy mit képzelt?

Nem egy-hanem RENGETEG válasz arról szól, hogy a feleségét szereti, a feleségét FÉLTI , azért is lapít. Ha kellenél veled lenne, de mégis a feleségével van.

Csak megvetik a szeretőket, mert írják,hogy a feleség az első és az is marad. Miért nem vette el egyik sem a szeretőjét?


Olyat is olvastam, ahol leírta a nő, hogy megbocsájtott és hogy most boldogok a szeretőt meg meg is utálta a férj.

2021. ápr. 2. 13:46
 195/242 anonim ***** válasza:
100%
Van a szeretőnek magánvagyona, kettőnek is kényelmes, tehermentes lakása jó környéken? Ugye hogy nincs.
2021. ápr. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 196/242 A kérdező kommentje:

Ponthogy de! Egyedül él csóri 😂

Saját lakás van

2021. ápr. 2. 13:56
 197/242 anonim ***** válasza:
100%
A férjed szerimted miért mutogatja Neked a szeretője üzeneteit, ezzel.Neked
2021. ápr. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 198/242 anonim ***** válasza:
100%
...fájdalmat okozva? Nem lehet hogy élvezi hogy két nő teper érte és két nőt játszik ki egymás ellen? Nem egy jelkembajnok a pasas. Mindkettőtök előtt eljátssza az áldozatot és röhög a markába.
2021. ápr. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 199/242 A kérdező kommentje:
Mert így mutatja, hogy nem titkol semmit!!
2021. ápr. 2. 14:00
 200/242 A kérdező kommentje:

Ha titkolná az lenne a baj .hogy Nem titkolja most az a baj

Mutatja, hogy lássam nehogy azt higgyem hazudik megint

2021. ápr. 2. 14:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!