Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férjem exszeretőjét hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem exszeretőjét hogy szüntessem meg?

Figyelt kérdés

Mindösszesen 7 hónapos kapcsolat volt.

Párom mondta el, mert nem bírta már.

Én adtam neki új esélyt, de a volt szerető fel-felbukkan.

Mivel minden levelet látok (megmutatja) így látom, mikor ír, hogy hiányzik, miért így viselkedik stb.

Párom már nem is reagál.

Engem még az elején egyszer megkeresett, és közölte, hogy köztük mély érzések voltak, mert egymást becézgették, milyeneket szeretkeztek, és hogy nyűgnek mondta a házasságunkat.


Hogy tudnám eltüntetni végleg? Mert mindig akkor borít mikor épp rendeződne.

Páromat is látványosan feszélyezi a dolog


2021. márc. 30. 13:16
 231/242 anonim ***** válasza:
83%

"és ezért mindent megmutat otthon, akkor is ezt írnátok"

Tényleg egy ostoba tyúk vagy.

1.Nem mutat meg mindent, majd rájössz. Megérdemled.

2.A színházi előadásnak jól kell sikerülnie a kanod részéről, különben még fény gyúl a sötét fejedben.

2021. ápr. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 232/242 anonim ***** válasza:
88%

"Velem is volt. Pont ezzel céloztam arra, hogy nem volt hiány itthon, csak vita egy ideig így egyértelmű, hogy csak pótlék volt a másik."


Nem voltál neki elég. Most már igen? :D


"Mostha úgy kérdezném, hogy van egy férfi aki szereti a feleségét de egy rossz időszakban mással is talákozgatott, de érzelmek nélkül és valóban megbánta és ezért mindent megmutat otthon, akkor is ezt írnátok.?😑"


Most ez komoly?

Oké, hogy voltak hullámvölgyek, de ha az ember ilyenkor ki akarja beszélni magából a problémáit, tanácsot kér, esetleg lelki támaszra van szükségre, akkor egy baráthoz fordulna normál esetben az illető, nem szeretőre és szexre vágyna.

2021. ápr. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 233/242 anonim ***** válasza:
90%

Ha jól emlékszem azt írtad, hogy még nincs gyereked.

Tudod te az mennyi hullámvölggyel jár? Nem csak a 9 hónap, de a születése után még több.

Be mernél vállalni ezzel az emberrel egy családot?

Megbízol annyira benne, hogy melletted marad?

Vagy mi a terved a jövőre nézve? Kíváncsi lennék.

2021. ápr. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 234/242 anonim ***** válasza:
33%

Azért, hogy a kérdezőt hordjátok le mindennek nekem egy kicsit furcsa.

Igazából csak elvakult ennyi a bűne a történetben.


Szerintem ezt az egészet csak azért csinálod, hogy megvédd magad a nem kicsi fájdalomtól ami ezzel járna.

De nem hiszem, hogy ezt sokáig tudod sajnos csinálni. Egyszercsak fekszel az ágyon és beléd villámlik a felismerés, hogy megalázott a férjed és semmibe vett.

Tudom, mert én is hasonlóan működöm.. védem ugyanígy magam, mint te most, de egyszer mindig eljött, hogy szembe kellett nézzek a dolgokkal.


De egyébként én is furcsállom, hogy arra miért nem tiltja őt mindenhonnan a férjed erre miért nem reagálsz?

2021. ápr. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 235/242 anonim ***** válasza:
86%

Azért itt bőven többről van szó, mint hogy a kérdező szimplán elvakult.. Az biztos hogy elvakult a végtelenségig, mellé hiszékeny, naiv, totálisan alomvilágban él.

Ő teregette ki a magánélete részleteit, sőt újabb és újabb részleteket írt le, nem kell csodálkozni, ha az emberek reagáltak rá, de a kérdező rettentően visszataszító módon reagál mindenre, mindenkit egyből támad, magyarázkodik, ezt a szarházi alakot akarja mentegetni, már-már sajnálja amiért szegényke kénytelen volt félredugni 7 hónapon át. Az meg no komment, ahogy veregeti itt a saját vállát, hogy milyen ügyes volt, mert a férje őt választotta, milyen jó neki, bezzegel itt hogy hozzá megy haza a férje és az a kis kva és biztos nem volt érzelem és biztos nem jelentett semmit. Azért ne már. A szeretőt szidja, miközben a férjet majdhogynem szentté avatja, 7 hónap viszonyt “egyszeri botlásnak” titulál és azzal mosdatja a gerinctelen férjét, hogy hát épp hullámvölgy volt otthon. Ja és akkor erre az a megoldás, hogy megyek és félredugok, ez mentesít is minden alól.

2021. ápr. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 236/242 A kérdező kommentje:

Nem bántottam senkit!!

És leírtam elítélem de tudom hogy sokat jelentek a férjemnek. Eddig szépen voltunk.

Most döntés elé állítottam, mehetett volna, de engem választott.

És hiába írjátok le, hogy számtalanszor ment félre, mert az a számtalan alkalom olyan havi max. egy lehetett

Ezen felül maximum beszélgettek


Nem mentesítem, rendesen helyretettem

2021. ápr. 2. 20:34
 237/242 anonim ***** válasza:
88%

Dehogynem, most is éppen mentegeted.


Max havi egy alkalom lehetett?! Ne röhögtess már és te ezt mégis honnan a jó fenéből tudod, hmm? De tök komolyan. Minden egyes nap, minden egyes percben ott voltál vele, a nap 24 órájában?? Totálisan álomvilágban élsz és próbálod azzal nyugtatni magad, hogy biztos nem voltak érzelmek meg nem volt max havi egy találka. Ja persze, hiszed azt te. De azt se sikerült megválaszolni mégis mit változtat a helyzeten, ha “csak” havonta egyszer jártak össze. (amit nagyon erősen kétlek). Azt sem válaszoltad meg, hogy meddig is tartott pontosan a ti kis hullámvölgyetek..?


“Ezen felül maximum beszélgettek”


Aha, de azért 7 hónapon át semmi érzelem nem volt, csak beszélgettek, becézgették egymást, rendszeresen összebújtak. A szeretők nem beszélgetni járnak össze, újabb érv amellett, hogy itt szexnél többről volt szó.


Azt meg inkább nem kommentálom, hogy “téged választott”. Ja, micsoda öröm hogy egy ilyen hazug, aljas, gerinctelen ember téged választott.... Kész főnyeremény.

Azért választott téged, mert hülye lenne eldobni mindent, miközben ott van neki egy végletekig elvakult és naiv asszony, aki mossa a szaros gatyáit, főz rá és többek között a félrekufircolásait is lazán elnézi, sőt még meg is magyarázza, hogy miért tette és már-már felmenti a tettei alól. Nem hülye, hogy ezt a kényelmes életet eldobja, majd a következő szeretőnél óvatosabb lesz, de ha esetleg mégis lebukna, te úgyis benyelnéd azt is, láthatóan szeretsz szenvedni.

2021. ápr. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 238/242 anonim ***** válasza:
88%
Azért kíváncsi lennék én arra is, hogy hogyan tetted te ,,rendesen helyre" a férjed?
2021. ápr. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 239/242 anonim ***** válasza:
87%

"Nem mentesítem, rendesen helyretettem"

Most elképzeltem, ahogyan helyretetted.... 🤣Sírtál, gondolom szitkozódtál egy kicsit, buksisimi, egy kis fenyegetés, aztán azóta is terpesztesz neki, merhát' szex az folyamatosan volt köztetek is a szerető mellett. Nagy dicsőség.

Ezt nem nevezném helyretételnek.

2021. ápr. 3. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 240/242 anonim ***** válasza:
89%
Ismerősünk annyira Kovácsné akart maradni,hogy a 666 megcsalast is megmagyarázta 😒😀😥Aztán a pasi elhagyta,és a mai napig egyedülálló és Kovácsné 😂😂😂.Van aki menthetetlen,ha neki így jó rá kell hagyni.Most ő mindenáron a férjével akar maradni,nehogy a másik nőhöz menjen a csávó.Biztos vagyok benne ha kitenne a pasit egyből menne a csajhoz,és ezt a kérdező nagyon jól tudja ,éppen ezért nem válik el ,sőt most még élvezi is ,hogy a férje kicsit kapar érte.Majd amikor kiderül a következő , akkor lehet már nem az O kezében lesz a döntés ,hanem szépen elballag a másik csajhoz.
2021. ápr. 3. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!