Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férjem exszeretőjét hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem exszeretőjét hogy szüntessem meg?

Figyelt kérdés

Mindösszesen 7 hónapos kapcsolat volt.

Párom mondta el, mert nem bírta már.

Én adtam neki új esélyt, de a volt szerető fel-felbukkan.

Mivel minden levelet látok (megmutatja) így látom, mikor ír, hogy hiányzik, miért így viselkedik stb.

Párom már nem is reagál.

Engem még az elején egyszer megkeresett, és közölte, hogy köztük mély érzések voltak, mert egymást becézgették, milyeneket szeretkeztek, és hogy nyűgnek mondta a házasságunkat.


Hogy tudnám eltüntetni végleg? Mert mindig akkor borít mikor épp rendeződne.

Páromat is látványosan feszélyezi a dolog


2021. márc. 30. 13:16
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/242 anonim ***** válasza:
92%

Biztos nem szakított, mert akkor a nő nem nyomulna.

Szerintem mindkét oldalon hazudott a pasi.

Ha vmit akarnak, arra lesz idő, energia.

Nem tudod elenőrizni, de az már eleve gáz, ha akkor bízol benne, ha minden percéről tudsz.

Hagyd a fenébe.

2021. márc. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/242 anonim ***** válasza:
100%

Hm..

Rendben.

Akkor majd intézd a dolgot,aztán beszámolhatnál,hogy mire jutottál!Szerintem kíváncsian várjuk itt néhányan,hogy mi a megoldás.

Végülis el lehet jutni A-ból B- be autópályán szembe a forgalommal.Csak kell hozzá némi szerencse.

2021. márc. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/242 A kérdező kommentje:

Miért vagytok annyira biztosak, hogy nem a nő nyomul? Hát leírtam már, hogy véget vetett neki. Megvan a bizalom, látom, mikor kinek mit ír, mit telefonál, nem titkolózik.

Elmondta azt is, hogy a nő kb. addig erőlködött, míg egy rossz passzunkban épp betalált.

Engedett neki, mert jót tett az egójának, de ennyi.

Sőt azt is tudom, hogy a másik nő pont az ellentétem, ezért volt érdekesebb (de nem jobb). És lám, mégis itt van, esze ágában sincs menni mellőlem.


Szóval talán azt a nőt kéne lerázni, nem a férjemet.

2021. márc. 30. 20:52
 34/242 anonim ***** válasza:
100%
Hát szánalmas vagy nagyon. Büszkén hirdeted, hogy lám itt van velem, engem választott. Csak előtte 7 hónapig mással érezte jól magát. Téged csak gyávaságból, kényelemből választott. Megszokásból. De ha melléd fekszik, a másikra gondol. Hát tényleg baromi büszke lehetsz, hogy veled van 😁😁😁 ha szeretne soha nem csalt volna meg, nem hazudott volna.
2021. márc. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/242 anonim ***** válasza:
100%

De ez akkor sem a te sarad.

Ha tényleg szeret a férjed, akkor utlimátumot adhatsz neki. Vagy megoldja, hogy a nő végleg lekoppjon, vagy megkapja a szerető azt legyen boldog vele.

N csaltad meg, nem te halmoztad a nyakadba a szart, nem neked kell fájjon a fejed miatta.


Ha volt esze összeállni egy mániákussal, akkor legyen esze megszabadulni tőle. Legyen ez a maradásának a feltétele.

2021. márc. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/242 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted neked kellene leráznod?

Neked kellene ezzel foglalkoznod?


Azt írtad megvan a bizalom..hát akkor bízd oda,majd megoldja!


Tudod amúgy az a fura,hogy annyira magabiztos vagy,hogy legtöbb ember egy jól működő (tényleg jól működő) kapcsolatban se tesz ilyen kijelentéseket, mint te.


Millió oka lehet,hogy valaki kihátrál egy viszonyból,ezt a részét nem is boncolgatnám.


Simán lehet,hogy tényleg megbánta a férjed,de azért fenntartás nélkül kezelni minden kijelentését szerintem erős túlzás.

Szóval kezdésnek a nagy bizonyítás közepette nem lenne rossz,ha megoldaná,hogy legalább írogatni ne tudjon neki az ex.

2021. márc. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/242 anonim ***** válasza:
100%
Itt mind a ketten, meg vagytok vezetve!!!
2021. márc. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/242 anonim ***** válasza:
87%
Hát ha 1x történt volna meg, akkor még el is hiszem, hogy egy gyenge pillanatban betalált (akkor is reptetni kellett volna), de 7 HÓNAP!! Te komolyan ennyire nem érted a szituációt, vagy ennyire hárítasz?? Dobd már ki azt a barmot! Vagy meg akarod várni, hogy újból csaljon pár hónapig, amíg meg nem unja az aktuálisat?
2021. márc. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/242 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem a te dolgod itt lépni. Nekem még mindig nem egyértelmű, hogy a férjed ezt elég határozottan megtette-e. És NEM felesleges letiltalni, mondván, hogy úgyis tudna új e-mailcímet csinálni... ez egy fontos gesztus, csak egy kattintás, sokkal kevesebb energiát igényel, mint új emailt csinálni. Ha más címről ír, azt is letiltalni, egy idő után csak megunja.
2021. márc. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/242 A kérdező kommentje:

Elég érdekes, egymásnak ellentmondó válaszokat adtok.

Valaki írja is, hogy valószínűleg tényleg megbánta.

Miért ne bánhatta volna? Nem vagyok nagy mellénnyel, de ha hozzám jön haza, talán tényleg velem akar lenni.

Másik nőt nem tudja egyedül, mert random bukkan fel, nem minden nap.

Csak nem értem, hogy miért nem fogja fel?


Hét hónap meg nem értem miért olyan hosszú idő?? Nem együtt jártak, nem éltek együtt, lehet havonta egyszer találkoztak.

Ez a nő kb. közénk akar állni.


Férjem pedig azóta sokkal figyelmesebb, kedvesebb velem.

2021. márc. 30. 21:37
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!