Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek elmondjam neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Jelenleg fél éve vagyunk együtt a barátommal, mikor találkoztam a mostani barátommal, azelőtt nem rég még ismerkedtem egy sráccal, akivel végül csak amiatt nem jöttünk össze, mert külföldre kellett mennie, nem tudta még, hogy visszajön-e ide, vagy ottmarad kint, így inkább nem akart belekezdeni semmibe. Ez a dolog húzódott kb. 4 hónapon keresztül. Mivel nem akartam egyszerre két sráccal találkozgatni, így elmondtam ezt a helyzetet a barátomnak, és mondtam neki, hogy várjunk ezzel kicsit, mert még nem zárult le az előző, és nem akarok vele szórakozni. Végül azt beszéltük, hogy nov. 15. megbeszéljük, mi lesz, ami tudom így elég mesterkélten hangzik. Közben a másik sráccal lezárultak a dolgok, és nov 15. összejöttünk, de 2 nappal később még találkoztam a másik sráccal, hogy elköszönjek, és akkor csókolóztunk. Ezt nem mondtam el a mostani barátomnak, mert úgy gondoltam már eleve tudja, hogy a másikkal is találkoztam még párhuzamosan, és úgy éreztem eleve tudja. Egyszer még mondtam is neki, hogy novemberben találkoztunk utoljára, és mondta, hogy hát akkor már együtt voltunk, én meg mondtam, hogy hát igen, de még nagyon az elején, és zavaros volt kicsit. Aztán így elengedtük a dolgot. Mostmár meg nagyon szeretem őt, de nem tudja itt a pontos dátumot, és nem tudom, el kéne-e ezt mondjam neki, vagy kb úgyis tudja ezt? Mert eleinte úgy gondoltam, amúgyis már tud róla, de mostanában úgy érzem, mintha hazudnék neki. Ez a dolog viszont már fél éve történt, és fura lenne vele most előállni, meg már nem is beszélek ezzel a másik sráccal vagy bármi, szóval nem túl aktuális. Szerintetek elmondjam neki?

2021. márc. 30. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
97%
Teljesen felesleges elmondanod.
2021. márc. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
97%

Nem volt szép dolog,hogy így indult.

Olyan ló nincs jó a szamár is érzése lesz tőle az emberek,ha elolvassa..

Ha magadban lezártad a régit és az újra akarsz koncentrálni,akkor én a helyedben hagynám.

Valamiért az az érzésem hogy ha a régi előkerülne,akkor az új menne a levesbe..

Ez mondjuk nem túl korrekt

De majd az élet elrendezi veled,ha szeretsz játszmázni másokkal.

2021. márc. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
94%

Ne mondd el. Régebben nagyon őszinteség párti voltam ilyenben is, de ez csak fájdalmat okozna neki, miután lehet nem tudna màr bízni benned.

Ha most meg már nagyon szereted, szerintem engedd el ezt a gondolatot, nincs befolyása a kapcsolatotokra. Lezártad az előzőt és kész.

2021. márc. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dehogyis minek.
2021. márc. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!