Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért nem élsz nyitott kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem élsz nyitott kapcsolatban, ha úgyis megbocsájtasz a párodnak?

Figyelt kérdés

Sok olyan eset van, hogy a megcsalt fél (elég gyakran feleségről van szó), elnézi a párjának a megcsalást, és megy minden tovább, a megcsalások is.

Akkor miért várod el a hűséget, ha tudod, hogy úgysem tudja magát ahhoz tartani?

Ha lazább pórázon tartod talán nem él a lehetőséggel.

Mert a tiltott gyümölcs a legédesebb.

Vagy akkor már miért nem nyitott kapcsolatban élsz?


2021. márc. 30. 22:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
68%
Vagy miért nem hármasoznak a szeretőt bevonva?
2021. márc. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
18%
Én tettem fel most egy kérdést pont, mert a férjem szeretőjét nem lehet lerázni. Mi nem szeretnénk nyitott házasságot, férjem pedig lezárta a dolgot . Csak a szerető nem érti meg :D
2021. márc. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
70%

Én a csaló fél vagyok. Nő.

A férjem tud pár félrelépésröl. Szeret nem akar elhagyni plusz a gyerekeknek sem lenne jó. Elnézte a dolgot.

Nyitott házasságot nem akar mert nem bírná elviselni hogy tudja mikor vagyok mással.

2021. márc. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

"Nyitott házasságot nem akar mert nem bírná elviselni hogy tudja mikor vagyok mással."


Azt, hogy megegyeztek a nyitott házasságban, az nem jelenti azt, hogy be is kell róla számolnod, hogy na most épp oda tartok és ezt és azt fogom csinálni.

Viszont így, hogy nincs elvárva a hűség, nem hazudsz a párodnak és nme alázod meg.

Illetve ugyanúgy nála is nyitott a lehetőség, amivel vagy él, vagy nem.

2021. márc. 30. 23:16
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Ja persze nem alázza meg. Főleg, hogy leírja, hogy "elnézi" neki, meg hogy a gyerek miatt. Eredjetek már, ez szánalmas. Egyértelmű, hogy szerencsétlen szenved. Okádék vagy 3-as,
2021. márc. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
80%
2# vagy mert a férj nem zárta le.
2021. márc. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
33%
6. Lezárta ez biztos, csak a nő nem érti meg , hogy neki már lehúzták a rolót 🤣 Csórikám hét hónap entyempentyemnél elhiszi, hogy belé de szerelmesek lettek. És azért titkolták...
2021. márc. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
91%

Azért a 7 hónap nem egy egyszeri botlás,de te tudod mit nyelsz le.


6

2021. márc. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
12%
Egyszeri botlás volt, és megbánta, de köszönöm
2021. márc. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert sok a csicska ember, aki hagyja magát alázni. Van, aki ezt élvezi, erre indul.
2021. márc. 31. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!