Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretők! Mikor jöttetek rá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretők! Mikor jöttetek rá, hogy többet éreztek a másik iránt? Mi volt a pont, vagy mi történt, ami átbillentett? Mennyi idő telt el?

Figyelt kérdés

Mikor csak szexkapcsolatnak indult.

Ilyen "nekem nincs szeretőm", meg "nem éreztem" nem érdekel válasznak. Olyanokét várom, akik akaratukkal szembe belecsúsztak érzelmileg.


Légy kedves és írd meg, hogy te a megcsaló vagy a szerető vagy a történetben. Köszönöm


És igen, szeretőként érdekel a történet. Én két hónap után tudtam, hogy ráfáztam, mert egy búcsúzásnál tovább ölelt mint kellett volna, és akkor éreztem, hogy ez már más


2021. márc. 31. 21:22
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

Mikor 3 hónap után rosszul esett, hogy a találkozó után közvetlenül nem keresett.

Itt ezen a ponton véget is vetettem neki.

Szerető is megcsaló is. N

2021. márc. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
1. Ő hogy reagált ?(gondolom mindketten foglaltak voltatok)
2021. márc. 31. 21:55
 3/30 anonim ***** válasza:

Igen mindketten. Több mint fél év telt el és még mindig keres.

De jobb nem belebonyolódni érzelmileg.

2021. márc. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

3 évig tartott. Én független, ő családos.

Nagyon jól elvoltunk. Én akkor úgy voltam vele, nem állok készen egy kapcsolatra, de a szex az kell, illetve a romantika, közös idő stb, de ennél több nem.

Minden oké volt, de ahogy közeledtünk a 3 év felé kezdtek érzelmeim is lenni iránta, előbb is volt, de akkor még nem annyira.

Nem akartam szétszedni a családját, így azt mondtam neki, hogy megismertem valaki mást és legyen vége a dolognak.

2021. márc. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

3. Hát igen erős vagy


4. Köszönöm, sajnálom, hogy 3 év alatt nem tudott dönteni.

2021. márc. 31. 22:12
 6/30 anonim ***** válasza:
Ezt hogy a francba lehet kivitelezni???A szeretőnek elég 1 nap 1 óra is?
2021. márc. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
6. Mi a kérdés?
2021. márc. 31. 22:33
 8/30 anonim ***** válasza:

Azt hogy nem buknak le a feleség előtt ennyi

időn keresztül?

2021. márc. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Nálunk munkaidőt szerkesztette mindig. De én nem találkoztam minden nap vele. Szerintem olyan szeretősdi kapcsolat igen ritka. Inkább egy-két hetente/havonta
2021. márc. 31. 22:47
 10/30 anonim ***** válasza:

6-os:

Van amikor az embernek nem kell párkapcsolat, nem mindenki kapcsolatfüggő.

Nekem a szex kellett, ettől függetlenül minek tartóztassam meg magam, illetve kinek?

Időnként találkoztunk 1-2-3 órát, az bőven elég volt arra, amire kellett.

Ezek kívül van munkám meg minden más dolgom.

Ha kapcsolat kellett volna akkor 0-24-ben vele lettem volna, de nem erre vágytam.

Csak a feleségek gondolják azt, hogy a szeretők nagy része le akarja csapni a pasijukat a kezükről, nem mindig van így.


Sok olyan szerető van akiket anyagilag is támogatnak, nem is kevés pénzzel, ismerek is ilyet akinek a rezsijét és a lakbérét is fizetik + kap költőpénzt is, meg ilyen olyan utakra elviszik nyaralni (pandémián kívül).

2021. márc. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!