Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kezdenétek újra ugyanazzal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdenétek újra ugyanazzal a szeretővel?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért, ha nem, miért?
2021. márc. 31. 23:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
55%
Igen. Ami egyszer jó volt, az később mégjobb lesz ;)
2021. ápr. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

1.khm. Hát reménykedjünk :)

Nálatok miért lett vége?

2021. ápr. 1. 00:56
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Igazából mi egymás szeretői voltunk csak. Nem volt párkapcsolata egyikünknek sem. Viszont összejártunk 1 évig. Azért lett vége, mert rájöttünk, hogy ez így nem mehet tovabb. Én nem akartam kapcsolatot vele...

De már bánom 😄

2021. ápr. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
3. Hát akkor hajrá! Mi tart vissza? Remélem nem az egód, hogy összetörik.
2021. ápr. 1. 01:10
 5/22 anonim ***** válasza:
De az első logikája alapján akkor a házastársnál élhet ez.
2021. ápr. 1. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Attol függ hogy vonzódom e még hozzá.


Voltak pl exeim akikkel korábban szakitás után el elvétve szexkapcsolatban maradtam, ideig oráig, de fura, hogy engem legfőképpen idegenek vonzanak inkább, uj kapcsolatok. Azaz abszolut nem kívánom az exeket, akármennyire is van néha szexhiányom akkor sem akarok velük lefeküdni.


Egy exszeretővel is simán megeshet ez nálam, hogy inkább nyitok teljesen màsra inkább, minthogy visszalépjek.


Ha vki felé elmúlt a kémia, az bennem rendesen elmúlt.

Ha viszont van, akkor hátra is szoktam nézni es vissza lépek.


Nem én irányitom az érzéseim, ösztöneim olyan tekintetben hogy ki lesz a jelölt. A másik vagy kiváltja belőlem amit kell, vagy nem.

2021. ápr. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Én újra szerető vagyok, ugyan olyan jól működik.

Amíg nem voltunk azok is beszéltünk.

N29

2021. ápr. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Én nem kezdeném újra vele 😬


N

2021. ápr. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
És te kezdenél,ha igen akkor miért?
2021. ápr. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

6-os félreértette :)


Egy olyan kapcsolatra céloztam, ahol nyilván a kémia és nem pont önszántukból fejezték be.



9.Nem tudom. Egy részem igen, mert olyan vonzalom volt/van az illető irányába, ami elég hát, durva :) Szerintem ez részéről is megvan még, legalábbis nem hinném, hogy könnyen elfelejtett volna.

Szóval innen nézve igen, mert hát ki dobna el ilyet.

Viszont másik irányból nagy kamugép az illető. Nem hazudott szerelmet meg ilyenek, csak mindig menekülőre fogja. Ha mellettem volt, totál kikapcsolt az agya, ha meg nem találkoztunk realizálta, hogy családos.


Mai napig nem tudom megfejteni, hogy végül azért engedett el, mert nulla érzése volt, vagy pont azért mert túl sok.

2021. ápr. 1. 14:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!