Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretői kapcsolat után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretői kapcsolat után mennyi ideig maradt még meg benned a szexuális vágy, vagy bármi ami nehezen engedte, hogy visszazökkenj a házasságodba?

Figyelt kérdés

Mennyi ideig vonzódtál még? Hogy küzdötted le?

Párod észrevette?


2021. ápr. 1. 14:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk előtte sem volt intimitás, szex otthon,(nem véletlenül lett szeretőm) meg a szeretőm után sem. Úgy visszazökkenni a házasságomba soha nem fogok.

N

2021. ápr. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Azonnal visszazökkentem. Tulajdonképp a szeretőm ébresztett rá, hogy eltoltam a házasságom, és utána mindent megtettem, hogy helyrehozzam.
2021. ápr. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1# És a válás nem lehetséges?


2# Egy szerető hogy döbbenthet rá, hogy otthon akarsz maradni? Párodnak elmondtad?

2021. ápr. 1. 15:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Hetekig nem volt még itthon szex. Nem vette észre, mindig is hullámzó volt a szexuális életünk.
2021. ápr. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4. És most működik a házasságod? Úgy ahogy kell?
2021. ápr. 1. 20:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Kinőttem a férjemet, nem fejlődtünk együtt. Meg nekem a heti egy előre megbeszélt is kezdett kevés lenni. Beleszerettem a szeretőmbe, felnéztem rá. Ő lett volna számomra az ideális férfi. Ezért is tartott évekig. Aztán elmúlt, megláttam a rossz tulajdonságait és a hiányosságait is. Vége. A férjemet kezdem újra felfedezni. Bár továbbra is "többnek" (külső, belső tulajdonságok, sok oldalúság) érzem magam. A családomat úgy egyben szeretem. Most már biztos, hogy megmaradok mellettük. Többet nem leszek szerető. Nem bánom, hogy volt ez az életemben, a hosszú házasságom alatt de elég is volt. Nem éri meg nőként szeretőnek lenni. Persze közbe eszembe jut, hiszen éveket nem lehet csak úgy eltörölni. A szex? Elnyomom magamban vagy néha maszturbálok. Így amikor eljön a heti szex időpontja mindig jól ki vagyok már éhezve. A szervezetem meg lassan beáll erre, remélem.
2021. ápr. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6/ Ne csináld már. Válj el, merj élni! Ez így nem az!! Párod is esélyt kapna egy másik emberre, és te is egy hozzád illőre. Meg fogsz keseredni. Nem lehet ilyen alkukat kötni az életben
2021. ápr. 2. 12:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!