Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Honnan tudjam, hogy mi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam, hogy mi az igazság?

Figyelt kérdés

Nem vagyok féltékeny típus, de egyszer úgy éreztem, hogy a barátomhoz egy csaj kissé gyanúsan ragaszkodik, azt régebbröl ismerte mint engem, engem csak féléve.

Megkérdeztem, hogy mi az igazság. Mindent tagadott. Végül mégis többször tettem fel a kérdést, több napon át, nem veszekedve, csak feszegetve a témát, mert tudtam, ha ideges lesz, akkor lehet kiböki.

Végul meg is történt, azt mondta, hogy jól van lesz..pott, és akkor mi van?

Meg egyszer azt is mondta, mikor duhös volt rám, mert nem kezdeményezek szexet, hogy bezzeg az masszirozta neki stb

Akkor azt mondtam, hogy akkor tudok eleget, vessünk véget, de erre napokig haragudott rám, és veszekedett, hogy én annyit vallattam, amíg dühében valótlanságot állított, mert persze mindezt dühében mondta, hogy ” halljam amit akarok” mert mindez nem igaz ! Semmi nem igaz, én provokáltam ki.

Én úgy érzem, hogy dühében épp hogy az igazat mondta, és emiatt szakítottam végül.

Azóta is könyörgi magát vissza, de nincs visszaút. Ti hogy látjátok, mikor mondott igazat?



2021. ápr. 3. 11:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem folytatnám vele. Nem állítok valótlant csak azért, hogy a másik "lenyugodjon".
2021. ápr. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Tehát én csak azt akarom tudni, hogy szerintetek mikor hazudott, mert az útját már kiadtam , tehát ilyen tanács hogy ” szakíts” nem kell. Elöre is kösz
2021. ápr. 3. 11:30
 3/18 anonim ***** válasza:
35%

És miért nem kezdeményezted a szexet?Attól, hogy nő vagy te is simán megteheted.


N

2021. ápr. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Leírtam azt is, hogy nem kamuzok azért, hogy a másik befogja. Nem kamuzom azt, hogy valaki leszopott, ha nem szopott le. Ennyi. Ha kiraktad, mit foglalkozol vele? Hazug, ennyi. Menjen a p.ba.
2021. ápr. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Tehát szerintetek igaz?
2021. ápr. 3. 11:36
 6/18 anonim ***** válasza:

Én úgy látom, hogy egy ilyen kapcsolatot mindenképp érdemes elfelejteni. A pasidnak kéne több eszének lenni, mint van, mert veled mindig szívni fog.


A leszpás nem biztos, hogy igaz. Kierőszakolva nem ér. Amúgy meg te ismered, de ha nincs bizalmad, akkor ne folytasd semmiképp. Az a baj, hogy kidobtad és visszafogadnád, csak feltételed van. Mi is? Hogy ne szpja le más vagy mi? Ha nem bízol benne, akkor lapát.

2021. ápr. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Szar kapcsolat volt, akkor mit foglalkozol még vele?

Az exedet sem értem, mit kapálózik még utánad, ha ennyire nem volt veled elégedett?

2021. ápr. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

6 os nem tudom hol olvastad, hogy visszafogadnám, de feltétellel.

Sehol ezt nem irja.

Csak kiváncsi voltam más hogy lát egy ilyen vallomást

2021. ápr. 3. 11:46
 9/18 anonim ***** válasza:
82%
Mit is mondhatnék arra, hogy itt érdeklődsz, hogy leszpták-e vagy sem. Ez a feltételed. Ne fogadd vissza, magyarázd el neki, hogy nem bízol benne és sokkal jobban jár, ha másnál próbálkozik.
2021. ápr. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem ez a feltételem, mert leírtam tucatszor, hogy nem fogadom vissza, csak kivancsi vagyok, más hogyan látja ezt, amit mondott
2021. ápr. 3. 11:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!