Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért hív el beszélgetni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hív el beszélgetni, ha csak szexelni akar? Ő foglalt én nem (32 N és ő 37 F)

Figyelt kérdés

Megbeszéltük, hogy csak szexkapcsolat

De már többedjére hív kávézni, beszélgetni, én meg mindig kibújok alóla.

Nem viselkedik egyébként szerelmesen, sőt inkább tartózkodó, mégis

sokadik alkalom, hogy felveti elmehetnénk valahová beülni.


Nem tolakodik ezzel, én csak kíváncsi vagyok az okára. Tudom kérdezzem meg, de szerintem nem mondaná el, hogy mi is van mögötte.


Miért akar beszélgetni, ha eleve ő volt aki kezdeményezte, hogy csak szex legyen.


2021. ápr. 3. 12:20
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Elég kalandos velem így is. Most komolyan olyan válaszoljon már, aki értelmeset tud.


Szex nem elég kalad? Kalandosabb kávét kavargatni?

Nem tudtam :D


Nagyon jól összeillünk, nincs dráma, nem érdekel otthon mit csinál.

Nem várunk el egymástól semmit, ő is tudja, hogy nekem így kényelmes.


Szingliként is volt már ilyen, de akkor értettem, hogy párkapcsolatot akar. De egy foglalt ember miért csinálja?

2021. ápr. 3. 13:17
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a leírtak alapján ez egy normális pasi. Miért nem kávézol vele?


40/N

2021. ápr. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
miert lett volna rosszmaju a megjegyzesem?:D nekem is van szexkapcsolatom, es mondjuk nekem se azt mondjak, hogy ‘na gyere at dugjunk’ hanem azt, hogy akkor csinaljunk valamit, menjek at filmezni, vagy akarigyuk meg valamit, ettol fuggetlenul tudjuk, h szexre megy a dolog. 2.es voltam.
2021. ápr. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem kérdezed meg őt mert nem mondana igazat....

Helyette kérdezel itt, mert itt aztán majd mi jól belelátunk a szeretőd fejébe...

Hát igen😂 ezt jól kiötlötted .


Amúgy szerinted egy férfinak más vágyai nem is lehetnek , csak hogy szexeljen az adott nővel?

Arra gondolok itt mint mondjuk hogy vele is aludjon, elmenjenek vacsorázni, valamit sportoljanak közösen, vagy megigyanak egy kávét?! Szerinted mi ilyesmit nem akarunk, csak szexet?

2021. ápr. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
44%
Nagy covid alatt hova akartok ti beülni?
2021. ápr. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

12/ Mert foglalt és nem szeretnék érzelmileg belemenni.


13/ Nálunk ilyen nincs. Elég nyiltan beszélünk a szexről. Nincs ilyen körítés, hogy megyek filmezni..Érdekes is lenne :)


14/ De mint írtam , ő foglalt. Neki is tartania kéne magát, hogy ne csússzunk bele érzelmekbe


15/ Lehet venni sok helyen kávét elvitelre onnantól oda mész ahova akarsz.

Már régóta kérdezget, szóval nem újkeletű

2021. ápr. 3. 16:03
 17/29 A kérdező kommentje:

vele is aludjon, elmenjenek vacsorázni, valamit sportoljanak közösen, vagy megigyanak egy kávét?!


Felesége bizonyára értékelné

2021. ápr. 3. 16:04
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy a közös sétálós kávézás egyenlő lenne a szerelemmel, de te tudod.


Beszélgetni akar veled a pasi, lehet, hogy a feleségével nem tud, és igénye lenne arra is.

2021. ápr. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

18/ Értem hogy nem egyenlő szerelemmel, ezt nem is feltételezem róla.

Viszont egy út lenne afelé, mert hogy mondjam...intimebb. Megismerni jobban a másikat. Én sem szeretnék úgy járni, hogy belehabarodok és úgy maradok

2021. ápr. 3. 16:14
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak értékelne mint beszélgetőpartnert is, nem csaj mint dugópajtit.
2021. ápr. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!