Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tett már tönkre házasságot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tett már tönkre házasságot szexuálisan szerető?

Figyelt kérdés

Új vagyok a pályán. Eddig bírtam. 8 év házasság után lett egy nő az életemben, mert otthon sok évnyi küzdelem után sincs kb. semennyi szex.

Viszont a szeretőm olyan vonzalmat ébresztett bennem, hogy egy pillantásától megrogy a térdem.

De én kiegészítésnek kerestem eredetileg, mert válás most nem opció még évekig.

De sajnos azon kaptam magam, hogy egyre kevésbé vonz az asszony. Vagyis vonz is mikor úgy van, de már a szeretőn fantáziálok, és

úgy van, hogy inkább bejön mostanában az önkielégítés egy képére , mint az asszonnyal együtt.


Mások is így vannak vagy valamit csúnyán elszúrtam?


2021. ápr. 3. 18:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/88 anonim ***** válasza:
41%

Nem szúrtál el semmit. A feleséged hagyta az egészet veszni. Válj el vagy élvezd a helyzetet.


(Meg készülj fel arra, hogy mindjárt betámad és elszid a csajkommandó.)

2021. ápr. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/88 anonim ***** válasza:
45%
Biztos csapni való vagy az ágyban, azértt nincs kedve szexelni az asszonynak. Veled legalább is.
2021. ápr. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/88 anonim ***** válasza:
80%
A megcsalás szerintem nem volt helyes döntés, de ha zéró szex van, akkor ezt aligha lehet házasságnak nevezni. Viszont megcsalni akkor se kellett volna. El kellett volna válni és úgy mehettél volna egyből a másik nőhöz. De a te életed, én nem szólok bele.
2021. ápr. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/88 anonim ***** válasza:
56%
#2: Amikor fordított felállás van, akkor miért nem látok ilyen szöveget egy nőtől sem? :O
2021. ápr. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/88 anonim ***** válasza:
59%
A kérdésre válaszolva, biztosan tett már tönkre csak nálad nem ez a helyzet, hanem egy tönre tett házasságba hozott új színt számodra a szerető. Még válás előtt érdemes lenne elmondani az asszonynak. Először tutira zabos lesz, de utána megeszi a kefét majd utánad újra. :)
2021. ápr. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/88 anonim ***** válasza:
77%
#4: Pasiktól annál inkább látsz.
2021. ápr. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/88 A kérdező kommentje:

Nincs válás, nem opció most, mint írtam.


Igen, rossz szerető vagyok,---... és azért jó pár évig megtettem. Igazán színvonalas hozzászólás


Meguntam, hogy úgy csinál, mintha a vad dolgok lealacsonyítóak lennének. Ellenben a szeretőm mindig harcra készen áll mindenben benne van és lehet élvezni önfeledten a szexet. Nem kell nagy perverzségekre gondolni, de a misszionárius lécci lassan már megfullaszt.


Nem tudom, de egyre inkább megőrjít szexuálisan a szeretőm. És telefonon miket mond, már attól a gatyámba élvezek.

Lehet szídni, de ez van.


Csak kíváncsi voltam, hogy én fordultam-e rossz irányba, vagy ez törvényszerű, mert nekem nagyon hiányzott már a szenvedély, hogy érezzem, hogy férfi vagyok de nem gondoltam, hogy ilyen pofon lesz belőle

2021. ápr. 3. 18:19
 8/88 anonim ***** válasza:
75%
7, törvényszerű, de nyilván nem mentesít a felelősség alól. A férfi állat most ledobta rég hordott láncait és kiszabadult béklyója alól. Have fun. :D
2021. ápr. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/88 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem mentesít, csak erre nem számítottam

:)

2021. ápr. 3. 18:28
 10/88 anonim ***** válasza:
73%

Eleve nem kene olyannal házasodni akivel nem egy hullámhosszon vagytok szexualisan. A válás miert nem.opció? Ja gondolom szegeny gyerek meg a hitel..ugyan hagyjuk már..duma.

Senkinek sem jó ez a házasság ezek szerint, de mi lenne ha nem csak magadra gondolnal?? Menjetek külön hátha talál mindenki magának való szemelyt.

2021. ápr. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!