Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kellene,hogy lelkiismeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellene,hogy lelkiismeret furdalásom legyen,az elmúlt 2 évben 3 eljegyzett nővel volt szexkapcsolatom?

Figyelt kérdés

1.kolléganőm,odáig volt értem.Tudtam,hogy komoly kapcsolata van,de viszonyunk lett amit akkor is folytattunk mikor eljegyezte a pasija,majd mikor elvette azután is

Igazából terhes lett a férjétől,megszült azóta otthon van a kapcsolatunk pedig megszakadt.


2.kolléganőm.második találkozásunk után ő hívott el a városba majd rövid idő alatt viszonyunk lett.Neki is komoly kapcsolata volt majd eljegyezte a pasija.Mondta,hogy értem szívesen elhagyná szakítana vele.Eljegyzése után is összejártunk még 1-2 alkalommal.Mondtam,hogy miattam ne szakítson a párjával azóta házas gyereke van ugyanattól a párjától,a kapcsolatunk természetesen megszakadt.( Különben mindkettő nő letiltott facebookon)


3.badoon szedtem fel 2. Találkozasunkor szexeltünk

Igazából azt mondta,hogy a párjaval szétmentek.

Utólag megnéztem a profilját 1 nappal azelőtt jegyezte el a párja,hogy szexeltünk.Azóta házas.Vele kapcsolatban azt érzem,hogy a házasság előtt még akart egy kalandot( és őszintén mondom,nem tudtam hogy van komoly párja).


Szóval mostanában sok időm van és a múlton elmélkedek.Őszinten mondom,hogy abszolút nincs lelkiismeret furdalásom.Én végig szingli voltam nem én csaltam meg egy szerettemet.Velük is őszinte voltam elmondtam,hogy nem akarok komoly kapcsolatot csak szexet.



2021. ápr. 6. 00:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%
Én elvből nem kezdek olyan nőkkel, akiknek van valakijük. De lehet csak én vagyok túl maradi :D
2021. ápr. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
58%
Jól tetted, nem a te bajod. Ha jön a lehetőség, élni kell vele. Most inkább azon keseregnél, hogy nem tetted meg, holott lett volna lehetőséged?
2021. ápr. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
54%
Karma.
2021. ápr. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
42%

Ennyi haver én is pont így csináltam. Még kicsit izgató is mikor van egy ilyen csavar a sztoriban. Ha ettől aztán pedig boldog házassága lesz, az meg mégjobb. A lehetőségekkel élni kell.

Sose bántam meg, ezután sem fogom.

2021. ápr. 6. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
53%
Nem. Miért kéne? Vitted, akit lehetett.
2021. ápr. 6. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
69%
Fogsz te még ezeknek a kalandoknak örülni, ha visszagondolsz rájuk 50-60 éves korodban.
2021. ápr. 6. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
30%

Nem.

Az meg csak a te tartásodtól, büszkeségedtől függ, hogy ebbe így belemész vagy sem.


Inkább ami aggasztó, hogy mindig csak ilyen nőket fogsz ki.

2021. ápr. 6. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
57%
#7: Ez mondjuk nem az ő részéről aggasztó. A környezetemben gyakorlatilag nincs olyan nő, akit ne lehetne vinni. (Nem, nem arról van szó, hogy mindenki olyan környezetet választ, amilyet. Munkatársakat és egyetemi csoporttársakat nem választ az ember.)
2021. ápr. 6. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
73%

Így van, nem is csak az ő részéről tartom aggasztónak.

Viszont én pl. minden közegben megtaláltam eddig a becsületes kisebbséget. Munkahelyen is, egyetemen is.

2021. ápr. 6. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
49%
Nem. A nők ilyenek. Ribizlik.
2021. ápr. 6. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!