Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok/nők mennyire férne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők mennyire férne bele nektek kapcsolatban ez a helyzet?

Figyelt kérdés

Tehát van alakulóban egy kapcsolatom már mondhatni majdnem összejöttem a lánnyal de azt nem tudja még hogy van egy fiatal lány barátom akivel már 4 hónapja irok napi rendszerességgel és csak ritkán küldd képet.

Az a lány kiskorú még 18 éven aluli és külföldön él de mindennap irok vele több órát is ha éppen ráérek, viszont nyilván ennek tükrében csak egy barát az a lány, annyi hogy szoktunk néha durvább vicceket bedobni csókolózásról vagy közös jövöről hülyülni, de ez csak viccelgetés.

Zavarna benneteket ha ezt tovább folytatnám ezzel a lánnyal de tényleg csak barátok vagyunk. Nyilván úgyse lesz semmi mert nagy a távolság és nagyobb a korkülönbség, szóval ez beleférne nektek vagy sem kapcsolatban?

Esetleg ez már megcsalásnak számítana?

Vagy egyáltalán el kell ezt mondanom?

Erre vagyok kiváncsi



2021. ápr. 10. 09:12
A kérdező szavazást indított:
Nem férne bele ez már megcsalás lenne
Beleférne, de zavarna a dolog
Beleférne,nem zavarna egyáltalán mivel csak baráti a dolog
45 szavazat
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
54%
Kiskorú lány...te tényleg komolyan gondolod, hogy találsz csajt, aki elfogadja, hogy pedo vagy? Na jó, esetleg, ha kőgazdag vagy.
2021. ápr. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Miután flörtöltök, képeket cseréltek, megcsalás. Amúgy meg gáz, hogy csak a távolság miatt nem lesz belőle semmi. Nem tudom hány éves vagy, nekem az is red flag lenne, ha mondjuk 25 fölött 18 év alatti lányról fantáziálsz.
2021. ápr. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

16 éves az a "kiskorú".

Ettől nem hiszem hogy pedo lennék.

Csak baráti beszélgetés és poénkodás, meg természetes hogy látni akartuk hogy kivel beszél a másik.

De ez nem jelent semmit, csak jól elirkálunk egymással ha éppen ráérünk.

2021. ápr. 10. 09:20
 4/33 anonim ***** válasza:
91%

" mindennap irok vele több órát is ha éppen ráérek"

Most akkor minden nap több órát, vagy amikor éppen ráérsz? Jó sok szabadidőd van,báttya. Azt töltsd inkább az új barátnővel, ne egy 16 éves gyerekkel levelezz. Te hány éves vagy, azt nem írtad. De mindegy is, megcsalás.

2021. ápr. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

Igen sok szabadidőm van.

28 éves vagyok.

De ez miért megcsalás????

2021. ápr. 10. 09:25
 6/33 anonim ***** válasza:
87%

A kiskorú, az 14 év alatti. Amit te írsz, az fiatalkorú.

Egyébként az nem érdekelne, hogy barátkozol, az se, milyen gyakran beszélsz vele, ha rz nem zavarja meg a közösen töltött időnket. Ellenben csókkal, közös jövővel "viccelődni" mással, pláne, egy kvázi gyerekkel szakítóok lenne. Nem gondolnám megcsalásnak, viszont elég ocsmány viselkedésnek ahhoz, hogy ne akarjak az illetővel lenni, aki ilyet művel mellettem. Ez nem barátság, ez nem ártatlan dolog, ez visszataszító.

2021. ápr. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy nem tartom megcsalásnak, a csaj helyében kivágnálak, mint a macskát, aztán azzal levelezel, akivel jólesik.
2021. ápr. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Tehát akkor mégiscsak elfogadhatatlan?

Nem zavarná a közösen töltött időt, most sem szoktam írni sosem amig vele foglalkozom.

2021. ápr. 10. 09:31
 9/33 anonim ***** válasza:
88%

"3/5 A kérdező kommentje:

16 éves az a "kiskorú"...."


FIATALKORÚ. A kiskorú 14 alatti.

2021. ápr. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam ezek szerint, Fiatalkorú.
2021. ápr. 10. 09:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!