Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez belefér egy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez belefér egy normális barátságba?

Figyelt kérdés

Pár hónapos kapcsolatról van szó, még elég friss a dolog.

Engem eleve nem zavarnak az ellenkező nemű barátok, de amit a barátnőm csinál az kicsit furcsa, és amikor ezt elmondom neki akkor én vagyok a féltékeny f*asz.

Szóval van ez a srác elvileg legjobb barátok tinikoruk óta amivel nem is lenne baj, de konkrétan bármikor valami kínja van a srácnak akkor ők találkoznak. A barátnőm csettintésre ugrik bármi van, utazik hozzá, ha valami gáz van hazahozza, simán előbbre helyezi az ő igényeit mint az enyémet és ha ez még nem lenne elég, előbb tud a srác szinte mindent mint én akkor is ha a kapcsolatunkról van szó és ha a barátnőmnek bármi baja van hozzá fut folyton tanácsért én csak utólag tudom meg.

Csak én nem értem ezt, vagy ez normális dolog?



2021. ápr. 12. 18:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%

Nem normális. Ebbe a kapcsolatba túl sok energiát ne tegyél, mert eleve halott így.

Ha zavar a dolog a csaj pedig nem változtat rajta akkor inkább ne szenvedj ezzel. 100% hogy több van vagy volt köztük mint szimpla barátság.

Te itt csak harmadik lehetsz. Az is jobb esetben.

Szerintem dobd ki. Gyorsan.

2021. ápr. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Érdekes amikor a férfiak mondják, hogy a nők jönnek-mennek, de a barátok megmaradnak, akkor le vannak pontozva.
2021. ápr. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
Semmiképp sem normális, első körben szerintem mond el neki, hogy te ezt hogyan éled meg, és mennyire rosszul esik.
2021. ápr. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%

Nem látunk bele persze, de szerintem nincs szó megcsalásról. Nekem ez a figura a tipikus szemetesládának tűnik, akibe mindent bele lehet hányni. Még örül is neki, mert nincs tartása, nincs önbizalma, a nők terén meg főleg.


A lány pedig lehet valami lelki sérült, aki benne látja a megmentőt, és persze hatalmas terhet vesz le róla, hogy mindent ráköphet gondolkodás nélkül.


Emlékszem még tini koromban volt hasonló barátnőm egyszer. Édesapját elvesztette, családja nem nagyon volt, neki is egy papucs srác adott támaszt. Részegen többször is említette, hogy szeretne többet a lánytól, de önmagát "ocsmánynak" jellemezte és hogy esélye sincs nála, úgyhogy teljesen csak barátságról van szó a részéről. Ezt nálatok is eltudom képzelni, hogy a srác esetleg többet akarna, de már rég együtt lennének ha érdekelné úgy. Nem érdekli.


Ettől függetlenül a kapcsolatotokban ez problémás, ami szakításhoz is vezethet. Beszélj vele nyugodtan, hogy zavar hogy téged kizár és a te véleményed nem kéri ki, mindig hozzá rohan, úgy érzed mintha te nem számítanál. Érzelmi alapon csinálja, szóval nagy esélyt nem látok a változásra, és ennél többet nem is tudsz tenni.

2021. ápr. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is vannak ellenkező nemű barátaim, tehát ezt így írom. Ebben a kapcsolatban ti hárman vagytok. És ez így nyilván, nem normális. Amikor kapcsolatom lett, leültem a kisöcsikkel megbeszélni, hogy ez a helyzet és mostantól kicsit változik majd a barátságunk dinamikája. Nyilván mi sosem voltunk egymás seggében és nem is egy srácról van szó hanem kettőről akik szintén jóban vannak egymással (olyan Harry-Ron-Hermione szintű barátság csak én egyikkel se jöttem össze). Ők örültek a kapcsolatomnak és úgymond hátrébb vonultak. Ha kellettek ott voltak és nyilván ők is fordulhattak hozzám tanácsért, de a találkozók ritkábbak lettek, pláne hogy földrajzilag is nagyobb lett a távolság köztünk. Szóval meg lehet találni a tökéletes egyensúlyt, de ha a barátnőd a te igényeidet hátrébb helyezi a legjobb barátja igényeinél, az régen rossz. Nálam ez nem fordulhatna elő, a férjem mindig prioritást élvez.
2021. ápr. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
22%
az a srác minimum plátói
2021. ápr. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
49%
Azok már dugnak.
2021. ápr. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%
Nekem is vannak ellenkezo nemu barataim, de nem igy. Itt kb. alig varja a csaj, hogy a srac azt mondja, hogy legyenek egyutt. Mert gondolom, nem a csajon mulik...
2021. ápr. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%
Jóbarátok😂😂😂
2021. ápr. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%
Áhh. Ez így nem igazán... Értem, barátok, legjobb barátok. De van az a helyzet, amikor annyira, hogy hárman vagytok párkapcsolatban. Nekem nem volt jó így. A párom próbálta megbeszélni a bizonyos legjobb barátjával, aki olyan szinten rám támadt... Párom önként építette le. Azt mondta hogy nem tud így párkapcsolatot építeni, kiderült, a korábbiakat is kiégette a legjobb barát.
2021. ápr. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!