Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Ma rám írt egy csaj és elküldte a beszélgetéseket amikben a párommal beszélt és olyan dolgok voltak benne hogy a párom a 🍆-ról küldött képet a csajnak és a párom kért képeket a csajtól persze a csaj nem küldött képet. Megbocsássak neki vagy ti mit tennétek a helyemben? Nagyon megalázva érzem magam..

2021. ápr. 13. 17:48
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
98%
Nekem ennyi elég lenne ahhoz, hogy megundorodjak tőle és kiábránduljak, de kinél hol van az ingerküszöb. Ha viszont ezek után nem tudsz benne bízni (akármennyire is jogos) akkor ne is erőltesd, mert felesleges húzni.
2021. ápr. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
97%

Az a kérdés hogy ezek után hogy tudnál benne megbízni?

Ha a csaj benne lenne, simán megcsalt volna a pasid.

2021. ápr. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
79%

Hmmm... én bevonnám a csajt egy szivatásba! Megkérném, hogy ok-za le a képküldést, és küldje el a te intim fotódat.


Kiváncsi lennék leesne-e a csávódnak. :D

2021. ápr. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Megszívatnám nagyon😂Pl.a randira te mennél...Utána persze kidobnám.
2021. ápr. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Ez már kuka. Aki ilyen módon akar férekurni, már megjárt előtte más lyukakat is, esetleg prostikat.
2021. ápr. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
10%
Nézz utána, hogy valóban az ő micsodája volt e a képen, nekem már volt hogy átszerkesztették a beszélgetésemet, és ebből 3. félnek is lett baja.
2021. ápr. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki mint macskát szarni. Könyörgöm, ne nézd már magad ennyire semmibe, hogy a pasid más nőkkel üzenget, te meg nagy mosollyal visszavárod....
2021. ápr. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Bevalott mindent hogy igen az övé volt és hogy azért tette mert hogy aznap összekaptunk és hogy besokalt a sok vitától de ez nem mentsèg szerintem. A csaj nem akart tőle semmit mert leoltotta és elküldte aztán igazából ma délelött írt a csajnak hogy ne küldje el a beszélgetést nekem ès hogy ne rontsa el a kapcsolatunkat. Mióta hazajött nincs hozzá gusztusom... mondtam hogy takarodjon mert nem bízok benne már
2021. ápr. 13. 18:09
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Hár akkor ezzel vége!
2021. ápr. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Miért jó megalázni a másikat??
2021. ápr. 13. 18:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!