Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért van, hogy ha kérdez itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy ha kérdez itt egy szerető egyből lecsapnak rá, szerelmes, de ha leirja itt a foglalt hogy szerelmes lett, lecsapnak rá, hogy az csak fellángolás?

Figyelt kérdés
Miért veszi be egyesek gyomra nehezen, hogy vannak erzelemmentes szeretők és szerelmes foglaltak?
2021. ápr. 14. 02:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Es a foglalt a szeretőbe szerelmes?
2021. ápr. 14. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Azért van, mert sok mindenki álszent és rosszindulatú, és inkább ítélkezik és játssza el az erkölcs csőszt más élete felett, minthogy a saját háza táján sepregetne, mert addig is (tévesen) különbnek érzi magát a kérdezőnél, és nem kell addig sem a saját szennyesével foglalkoznia.
2021. ápr. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

2# Hát én meg ezt nem értem. Meg itt mindig leírják, hogy minden férfi pl. hazudik, hogy otthon nincs vagy rossz a szex. De honnan tudná? Hát aki ilyet ír általában még sosem látott ilyen viszonyt, nem volt részese.

Meg nemértem, miért hazudna ilyet? Hát mindenki tudja, hogy eleve ezért keres szeretőt. Mert ok van otthon is szex, de azér legtöbb esetben kevés vagy nem minőségi ha már másnál jár.

Meg mikor a feleségét szidja. Valószínűleg úgy is érez, hát ha szeretné nem beszélne róla csúnyákat.

2021. ápr. 14. 12:40
 4/10 anonim ***** válasza:
39%
De beszél. 38 f vagyok 15 éve házas. Szeretem a feleségem, de ennyi idő után nincs meg a szikra. Kellenek új impulzusok. De nem mehetek oda nőkhöz úgy, hogy jó minden. Akkor nem kapnám meg őket. Így viszont sajnálnám, hamarabb lefekszenek velem.
2021. ápr. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%
Sajnálnak
2021. ápr. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

4 Elég szánalmas is vagy. De ezzel is igazoltál. Nem szereted azt akiről mögötte rondákat mondasz (hab a tortán hogy szánalom szexért) Mindegy, hogy igaz vagy sem. Legyen hazugság, ha úgy jobb, legyen, hogy csak hazudod, hogy hárpia, meg nem törődik veled stb. De ha őszintén szeretnéd ilyet nem hazudnál róla.

Menj haza kérdezd meg a nejed, hogy ő mit gondol erről.

2021. ápr. 14. 15:42
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek. Aki fèlrelèp a másik háta mögött, az nemhogy nem szereti, nem is tiszteli a másikat.
2021. ápr. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Én a #4 mellett állok. Az itteni válaszolók nem tudjám mibe van egy ekkora házasság. Szűz kis csírák
2021. ápr. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
23%
"Aki felrelep a masik hata mogott nem szereti, nem tiszteli". A nem tiszteli az igaz. Masik a nem szereti nem feltetlen. Akikrol en tudok ott minden esetben a noik uralkodo tipusok. Szerencsetlen faszi imadja a legszebbnek tartja de a no sokszor megalazza, hatalmas elvarasokat tamaszt. Pasi az egoja miatt megy szeretohoz, aki altalaban erzelmileg semmit nem jelent.
2021. ápr. 15. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

9 Ez egy igen beteg, tiszteletlen kapcsolat. Egyik fél kiheréli a másikat és úgy bánik vele mint egy kutyával, erre a másik puszta szerelemből megcsalja.


Hát lehet, hogy a maguk önpusztító szintjén ez működik, de hogy egy normális párkapcsolat egyensúlyban van, és nem erről szól, az biztos

2021. ápr. 15. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!