Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a páromat az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a páromat az exemmel, ő fenyeget, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok büszke erre, de sajnos úgy alakult, hogy nem voltam hűséges a jelenlegi barátomhoz, már 3 hónapja összejárok az ex fiúmmal, mivel a párommal nagyon eltérőek az igényeink a szexet illetően. A probléma ott van, hogy az exem meglátott a városban a mostani párommal, azóta fenyegetőzik, hogy szakítsak vele, különben szétküldi mindenkinek a képeim.

2021. ápr. 14. 16:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
Jól tenné, ha szétküldeni, hadd tudja meg mindenki, hogy mekkora ... vagy.
2021. ápr. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%
Várjál, az ex nem tudta, hogy van pasid?
2021. ápr. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Vallj be mindent a barátodnak, legalább nem tőle tudja meg.
2021. ápr. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Elsővel egyetértek, megérdemelnéd. Akkor keress olyat, aki megfelelő az ágyban is, de ne alázd azt, akit állítólag szeretsz. Legalábbis azt hazudod neki. Ráadásul hónapokig. Még csak nem is egy botlás volt.
2021. ápr. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
60%

Jajj már megint egy férfi által kiírt kérdés, hogy a nők mekkora szemetek.

és most már lehet is szidni a nőket, a kérdező hátradőlhet, és szemlélheti munkájának a gyümölcsét, kommentek formájában.

Provocation level 4/10

2021. ápr. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
41%
Mekkora lotyó vagy :D
2021. ápr. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Hellmano ***** válasza:
42%
Majd megnézünk napiszaron te kis cafat :)
2021. ápr. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
61%
Incelkémnek mindig törlik a nyíltan nőalázó kérdéseit pár percen belül. Mostanság könnyűvérű nőnek álcázva írogat kérdéseket 🤦‍♀️
2021. ápr. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg komoly, érett nőnek tartod magad. Hát, akkor vállald a felelősséget... :D
2021. ápr. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Ha nem a kedves, már említett gyk-s társunk vagy, azzal jársz a legjobban, ha őszintén elmondod a JELENLEGI párodnak a dolgot. Ebből CSAK vesztesként jöhetsz ki - legfeljebb a veszteségnek vannak fokozatai. Mondjuk az exedet is állcsúcson kéne gyaszálni, de hogy azt higgye utána, hogy egy UAZ ütötte el. Nem tudom férfiszámba venni az ilyet sem... Őszintén sajnálom a jelenlegi párodat. Ő (lenne) az igazi vesztese ennek az egész nyamvadtságnak.
2021. ápr. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!