Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Minden hűtlen férfi szemétláda?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden hűtlen férfi szemétláda?

Figyelt kérdés
Lehet felmentés a tette alól? Vagy ha már megcsalta a párját örökre egy hazug, gerinctelen alak lesz?
2021. ápr. 15. 21:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/74 anonim ***** válasza:
96%
Az lenne a korrekt ha az asszony kiszórakozhatná magát,így nincs oka megsértődni senkinek sem.
2021. ápr. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/74 FoxtrotLidérc ***** válasza:
97%

Szigorúan monogám kapcsolatokról beszélek most. Ha megpróbálta előzetesen HELYREHOZNI azt ami elromlott, és már a századik nekifutásra is vastag falakba ütközött, akkor sem helyeslem a dolgot - noha valahol meg tudom érteni.

Ha csak "ki akart próbálni új ízeket", az nemcsak szimplán gerinctelen dolog, hanem egyenesen okádék. Mert neki az, hogy a másik mocskosul sz*rul éli meg azt, hogy ő vadászgat, meg több kapura játszik, az nem jelent semmit. Csak neki legyen jó, minden más lényegtelen.

Természetesen nem csak férfiakra értem, hanem nőkre is.

2021. ápr. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/74 A kérdező kommentje:
12/ Ez tetszett. Korrekt
2021. ápr. 15. 21:57
 14/74 anonim ***** válasza:
86%
Amikor egy szép napon jön valakitől egy felvilágosító, szép üzenet, mekkora görény a párod, akkor ott nem csak az hibázott, aki azt a pár sort írta... és kutyából nem lesz szalonna, ugye... 😉
2021. ápr. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/74 A kérdező kommentje:

Értem, lehet félrecsúszott a kérdés.

Inkább arra voltam kíváncsi, hogy emberként is elítélendő ?

Örökre?

2021. ápr. 15. 22:16
 16/74 anonim ***** válasza:
97%
Ha már csak a gyerek hitel meg ilyenek miatt vagytok együtt, akkor meg tedd nyíltan. De ami a másik háta mögött titokban megy, az bármi miatt is történik aljas dolog, és igen, szemétláda lesz tőle az ember. Legyen nő vagy férfi.
2021. ápr. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/74 anonim ***** válasza:
61%
Én elítélném, örökre. Van az a mondás, ha egyszer megteszi többször is megfogja. Tapasztaltam sajnos, úgyhogy nálam ez már örök harag.
2021. ápr. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/74 anonim ***** válasza:
82%
Emberként? A két félen kívül senkinek semmi köze hozzá. Tehát egy megcsaló csak házastársként ítélhető meg.
2021. ápr. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/74 anonim ***** válasza:
23%

Mit értesz azalatt, hogy emberként örökre elítélendő?

Személy szerint nem tudnék valakivel együtt maradni, ha megcsalt, nagyon zavarna, nem tudnék a továbbiakban megbízni benne. Léteznek más emberek, akik könnyedén megbocsájtjak a megcsalást, például kifogást keresnek, hogy ott a gyerek, pénz, inkább visszafogadom. Ha úgy ítéled jobb vele maradni, mint szakítani, akkor neked ő kell, csak ezek után bele kell kalkulalnod, hogy máskor is többen lesztek a kapcsolatban és hogy ez jó így neked.

2021. ápr. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/74 A kérdező kommentje:
Mivel sokan írják itt, hogy aki megcsal vkit, egy utolsó féreg, Gondolom nem úgy értik, hogy utolsó féreg férjnek, (feleségnek) de amúgy jó ember...
2021. ápr. 15. 22:28
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!