Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Minden hűtlen férfi szemétláda?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden hűtlen férfi szemétláda?

Figyelt kérdés
Lehet felmentés a tette alól? Vagy ha már megcsalta a párját örökre egy hazug, gerinctelen alak lesz?
2021. ápr. 15. 21:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/74 anonim ***** válasza:
0%
Legtöbbször egyáltalán nem szemétláda hanem érthető. Na de mikor nő lép félre az teljesen más, az minden szinten elítélendő.
2021. ápr. 16. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/74 anonim ***** válasza:
76%

Igen, a gyerek képébe. Mikor előadják a mintaapát, a tökéletes férjet, közben pedig másik nőhöz mennek.

Ti most komolyan a hűtleneket véditek? Ha szar egy kapcsolat, házasság akkor meg kell próbálni megjavítani, ha nem megy akkor pedig szakítani.

A megcsalás a könnyebbik változat, arra bárki képes.

2021. ápr. 16. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/74 A kérdező kommentje:

Egyelőre itt mindenki normálisan véleményt mond.

Más torkán akkor sem fogod leereőltetni a tiédet, ha dühöngsz

2021. ápr. 16. 02:39
 34/74 anonim ***** válasza:
0%

A nők miatt hazudnak a férfiak.


Szerinted 100000-ből hány nő fogadja/fogadná el, ha a pasija közölné, hogy meg kell dugnia a szomszéd lányt?

2021. ápr. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/74 anonim ***** válasza:
77%

Nos, ha nehéz válni, és nem vezetett eredményre a kapcsolat megjavítására tett kísérlet, akkor meg lehet beszélni a nyitott kapcsolatot.

(Itt gyorsan hozzáteszem, hogy a férfiak nagy része nem megy bele párterápiába mert "hülyeség", engem is ezzel rázott le a volt férjem, de úgy érezte, hgy ő mindent megtett a kapcsolatért).

De ha a nő nem vevő rá, akkor válni kell. Miért? Gondolj bele, gyenge a szex, nem kívánjátok egymást. Asszony elintézi magának masztival és szereti a férjét, a férj meg máshoz megy mert ő ugyanezt képtelen megtenni. Az ilyen már nem szereti a feleségét, más nőre vágyik, ez az igazság.

Az meg egy ordas nagy hazugság hogy a férfi milyen rosszul jár, ha elválik. A legtöbb nem is sorakozik a gyerekéért, aki küzd érte, az kaphat osztott felügyeletet vagy akár küzdhet is azért, hogy a gyerek hozzá kerüljön. De azért nem szoktak, mert ilyenkor rájönnek, hogy akkor nem tudnak csajozni és az új nő nem akar anyukát játszani.

Az igazság az hogy szeretőt tartani sokkal kényelmesebb és praktikusabb, mint borítani egy közös életet, hazudni könnyebb mint őszintének lenni, a másikat hibáztatni könnyebb, mint felelősséget vállalni.

A felnőtt lét velejárója, hogy kemény döntéseket kell meghoznunk. Aki itt elbukik az nekem nem becsülendő férfi. Persze ettől lehet remek munkaerő, jó barát vagy kolléga. De párkapcsolatra alkalmatlan.

2021. ápr. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/74 anonim ***** válasza:
0%

Miért lenne, ha hazamegy időben, leadja a pénzt(Ami ugye a legfontosabb a tojónak!), nem piás, nem ver, kefél is.

És akkor miért nem rakhat meg pl. egy tinilányt?

2021. ápr. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/74 anonim ***** válasza:
95%
35-ös szerintem mindent elmondott, ennél érthetőbben nem lehetett volna összefoglalni. Szerintem is legtöbb esetben üres kifogás csak a "gyerek miatt nem tudunk válni" szöveg, valójában nem akarja az eddig megszokott kényelmét feladni az ember. Ez van.
2021. ápr. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/74 anonim ***** válasza:
94%

Ha így kérdezed...Két különböző, hogy milyen egy ember mint házastárs, vagy milyen mint ember. Egyáltalán nincs összefüggésben. Pont mert ezernyi okból kifolyólag lehet probléma egy kapcsolatban. Csak sajnos az emberek olyan dolgok alapján is szeretik megítélni a másikat, ami egyáltalán nem tartozik rájuk. Bár ha valaki csalja a párját, azt általában nem veri nagydobra, szóval elvileg nem tudja a környezete. Ha meg megcsalás miatt válik, az meg a senkire nem tartozik kategóriába tartozik.

A gyerek-kérdés körül van itt vita ahogy olvasom...A környezetemben két példát láttam erre..hát sajnos mindkettő esetben hanyagolta a gyereket is az apuka amíg tartott a szeretői viszonya. Viszont ezek válással végződtek, és azóta meg teljes odaadással törődnek a gyerekkel. Szóval igen, nagy eséllyel még a gyerektől is elvonja egy titkos viszony a férj figyelmét.

2021. ápr. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/74 anonim ***** válasza:
77%

Igen, számomra az. Az ilyen egy gerinctelen, aljas ember, előttem leírná magát. Attól meg csak még szánalmasabb lesz az egész, hogy bele akarják keverni a gyereket. A gyerekre a félrekufirc előtt kellett volna gondolni, hogy mi lesz, ha ez kiderül és válás lesz belőle, nem utólag mentegetőzni! Ha valami nem működik, akkor véletlenül sem az a megoldás, hogy befekszem más nő (férfi) alá, hanem leülök a házastársammal és megpróbálom megbeszélni, megoldani a problémáinkat. Ha ez nem megy és a kapcsolat “halott”, akkor pedig el kell válni és utána lehet menni más punci után. Attól, hogy elválik az ember, a gyerek nem fog megszűnni létezni, ugyanúgy az ő gyereke és ugyanúgy joga van látni, nyilván nem ugyanannyit, mint előtte, de hadd ne kelljen már senkinek se egy szar, hűtlen kapcsolat/ember mellett élnie, csak mert a másik nem akar hétvégi apuka lenni.

És egyáltalán nem “teljesen más”, ha a nő lép félre! Pontosan ugyanannyira elítélendő, nemtől függetlenül és ugyanúgy ninc szentség! Ez nem a nőgyűlölet helye, hogy fuuuj ha nő megy felre, az mekkora gáz, bezzeg ha a pasi. Hát nem, egyik sem jobb a másiknál.


Ja és 36, hadd ne kelljen már vállon veregetni a férfit, amiért olyan “nagylelkű”, hogy nem ver és nem piál! Jó ég. Még jó hogy, ez ALAP, majd dicséretképpen és hálám jeléül elnézem neki, hogy bevon egy harmadik félt a házasságunkba, ami kizárólag két emberről szól (rólam és róla) és hagyom, hogy félredugjon, nem? Hát még mit nem. Ha másra vágyik, akkor el kell válni és mehet, amerre lát, de olyat nem játszunk, hogy kell a kényelmes kis életem a feleségemmel meg a gyerekkel, de azért kell egy szerető is, mert hát végülis nem verem az asszonyt, igazán elnézhetné ezt nekem. Pffff.

2021. ápr. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/74 anonim ***** válasza:
94%

Én azt tudom, hogy apám megcsalta anyámat. Az a gyűlölethullám amit ezzel elindított az rányomta bélyegét a mi kapcsolatunkra is.


Felnőtt ember voltam amikor azt mondtam, hogy legyen tiszta lapunk.


Amit én a félinformációkból kihámoztam (mert sosem beszélt róla nyíltan és őszintén egyik szülőm sem), hogy a szüleim házassága problémás volt. Anyu hinni akart benne, hogy mindent meg tudnak oldani. Aztán amikor szembesült vele, hogy mégsem úgy működik a kapcsolat, akkor elszabadultak az indulatok és mindkét fél egy adok-kapok játékba kezdett, rajtunk gyerekeken keresztűl. Így aztán szívott mindenki.


Ennyi év távlatából azt tudom mondani, hogy a másik fél részéről a fájdalom jogos. És hagyni kell azt is megélni. De fontos lenne a megbocsátás is vagy elengedés. Nem a csaló fél miatt, hanem magunk miatt. Hogy a fájdalmon túl tudjunk lépni, és ne vigyük magunkkal az utána lévő életünkbe.


Én megtanultam megbocsátani. Ez minden tanulságom ebből a történetből.

2021. ápr. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!