Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Minden hűtlen férfi szemétláda?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden hűtlen férfi szemétláda?

Figyelt kérdés
Lehet felmentés a tette alól? Vagy ha már megcsalta a párját örökre egy hazug, gerinctelen alak lesz?
2021. ápr. 15. 21:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/74 anonim ***** válasza:
19%
Hát ilyen nőkre, mint a 39-es, én se bíznám a gyerekemmel való kapcsolatom jövőjét, ha férfi lennék. Tipikusan azok, akik a gyerek elidegenítésével büntetik az exüket.
2021. ápr. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/74 A kérdező kommentje:

41/ És ezek után csodálkoznak, hogy nem mer egy kisgyerekes férfi színt vallani.

Érdekes az is, hogy mennyi nő írja le, hogy álszent dolog gyerekkel takarózni, miközben nem is tartanak rájuk igényt válás után. Ez sértően általánosító, főleg, hogy az én környezetemben egy ilyet sem ismerek, sőt inkább olyanokat, akik válás után igencsak többre tartottak volna igényt, és meg egy olyan nőt is ismerek, aki nagy ívben tesz a gyerekére, és az apuka neveli.

2021. ápr. 16. 14:53
 43/74 anonim ***** válasza:
20%

39.-nek.


De ha neki kell ez: [link]

Viszont ezt is kívánja a szervezete: [link]


Ezt hogyan hozza össze, egyszerre?


Vagy te csak a húst eszed, köret, kenyér, savanyú nélkül?

2021. ápr. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/74 anonim ***** válasza:
80%

Tényleg ismersz egyetlen olyan nőt aki lemondott a gyerekéről? Te jó ég, azonnal általánosíts az egész nemre!

Amit a férfiakról leírtak viszont egy általános tapasztalat. Az a férfi aki kéri, meg is kapja az osztott felügyeletet például. Miért nem kérik többen?

Mert aki az új nőhöz megy az nem fog komolyan küzdeni a gyerekéért, nehogy véletlenül megkapja és az új nő lelépjen.

Elég sok esetet látok erre, nem egyetlen egyet.

2021. ápr. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/74 anonim ***** válasza:
79%
Mégis hol írtam én olyat, hogy elidegeníteném a gyereket az apjától?!?🤦🏻‍♀️ Istenem, legalább a szövegértés menne. Egy árva szóval nem mondtam ilyet, szimplán leírtam, hogy nem kellene a gyerek mögé bújva takarózni. Sőt leírtam, hogy utána is ugyanúgy a gyereke marad, akivel jobb esetben ő is tartani akarja a kapcsolatot. Le lehet higgadni.
2021. ápr. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/74 anonim ***** válasza:
96%

43 Akkor keresni kell olyat, akinek ez rendben van, nem pedig a hata mögött félredugni. Vagy olyat keresni, aki benne van a nyitott kapcsolatban. Gondolom akkor rendben van, ha a nőnek is van a férje mellett egy fiatal szeretője?!

Akinek amúgy nem fekszik a monogám kapcsolat, az ne házasodjon, ilyen egyszerű.

2021. ápr. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/74 anonim ***** válasza:
15%
Kiborulok énis ettől a #39-től. Gyerekkel zsarolni nonszensz dolog.
2021. ápr. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/74 anonim ***** válasza:
97%

Mondjuk a 43-as tipikus példa a szemétládára.

Akkor legyen azzal, akit kíván a szervezete és mellette tartson szakácsnőt basszki.

De ahhoz már kicsi a pöcsöd, mert jól tudod, hogy a bombanőt képtelen vagy megtartani és akkor majd ki fog pelenkázni öreg korodban? Ezért feleségül veszel egy nyomorult szürke verebet, akit folyamatosan alázni fogsz, mert mellette más nőkre vered a nyálad. Szánalom.

2021. ápr. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/74 anonim ***** válasza:
79%
Én meg azoktól vagyok ki, akik még a szöveget sem tudnak értelmezni. Egy büdös szóval nem írtam ilyet, lehet neki kene futni még egyszer, mielőtt köpködtök.
2021. ápr. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/74 A kérdező kommentje:

43 hát ha neked olyan nő kell, mint a második képen lévő .....valamiféle lény...hát gratulálok. Vannak nők amiben minden megvan egyszerre. De se nem csak szakácsnők és sem nem leharcolt kvák. (és egy izgalmas nő nem pont így néz ki)


44 Finoman szólva is butácska vagy. Ismerek nőt akit nem érdekel a gyereke és már pattogsz. Te láttál két férfit aki nem jó szülő, de már egyetemes tapasztalat. Jól van, nyugodj meg, és ne szólalj meg többet ha lehet, mert egyre nagyobb baromságokat írsz. Persze akinek lesz új kapcsolata, annak már nem kell a saját gyereke :D


47 Ha tudnád hány nő szerint ez normális? Ráadásul ő teszi ki ilyennek a gyereket. És ahelyett, hogy hagyná, hogy az apa -gyerek jóviszony megmaradjon, még ellene hangolja. Még az se érdekli az ilyen nőket, hogy szegény gyerek ezt hogy éli meg. Ráfogja, hogy az apuka tehet róla, ő kezdte...

2021. ápr. 16. 15:16
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!