Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Minden hűtlen férfi szemétláda?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden hűtlen férfi szemétláda?

Figyelt kérdés
Lehet felmentés a tette alól? Vagy ha már megcsalta a párját örökre egy hazug, gerinctelen alak lesz?
2021. ápr. 15. 21:18
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/74 anonim ***** válasza:
78%
Na mondjuk az ilyen 57-es féléket se normálisnak, se apukának nem lehet nevezni.🤮 Normális, ép elméjű embernek ugyanis meg nem fordul a fejében ilyen gusztustalan módon, erőfitogtatással, erőszakkal és testi fenyítéssel fellépni akaratának érvényesítése érdekében.
2021. ápr. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/74 A kérdező kommentje:
62 Tudod kedves ha tőlem a párom el akarná tiltani a gyerekemet, én is falra kenném.
2021. ápr. 16. 16:38
 63/74 anonim ***** válasza:
85%

Ja, hogy te kúrsz félre, te árulod el a feleséged és rúgod fel a házassági eskütöket, de azért ő az idézem “filléres r.ibi”. No komment.

Igazatok van, egy igazi nagybetűs normális apuka kapásból erőszakkal és testi fenyítéssel lép fel a gyereke(i) anyja ellen, ezzel gyönyörű és jó példát mutatva nekik: ha valami nem úgy van, ahogy mi akarjuk, akkor falra kenjük meg bántalmazzuk vagy azzal fenyegetjük a másikat. Bravó.👏

Apukának is vannak jogai, mint azt többször is elmondtuk, azt kell érvényesíteni normális, törvényi kereteken belül, nem pedig ribizni és fenyegetni a másikat, de akinek ezt külön magyarázni kell, abba kár a szó.

2021. ápr. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/74 A kérdező kommentje:

63 No hát ha kár a szó, akkor feleslegesen is forgatod itt ki azokat.

Szia

2021. ápr. 16. 16:45
 65/74 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem forgattam ki, idéztem a szavaitokat, tudod, amit ti írtátok. Nem én állítottam itt nagy mellénnyel, hogy csavarhúzót nyomnék a gyerekem anyjának orrába, se azt hogy falra kenném, “problémamegoldás” gyanánt.🙂
2021. ápr. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/74 A kérdező kommentje:

"normális apuka kapásból erőszakkal és testi fenyítéssel lép fel a gyereke(i) anyja ellen"


ezt hívják kiforgatásnak.

Én nem írtam , hogy egy filléres nő a feleségem, sem azt , hogy jaj mit képzel.

De igen, minden megcsalásnak oka van. De legyen úgy, hogy nincs, és a férfi mint FÉRJ megbukott. De ettől még lehet igenis lehet jó szülő.

Normál esetben a feleség nem uszítja ellene a gyereket, sőt törekszik arra, hogy a gyerek sérüljön a legkevésbé.

Szóval igen, ha válásra kerülne a sor, és saját sértettsége miatt a gyereket eltiltaná tőlem, letépném a karját.


Ennyi-

Üdv

2021. ápr. 16. 16:56
 67/74 anonim ***** válasza:
85%

Ebben továbbra sincs semmi kiforgatás! Nem is írtam, hogy te írtad, te “csak” falra kennéd meg letépnéd a karját a gyereked anyjának, a másik kommentelő szerint meg annak ellenére, hogy ő dugott félre, a felesége a filléres r.ibi, akinek az orrába csavarhúzót dugdosna. Ja és szerinte ez a normális apuka. Hagyjuk már. Normális apuka igyekszik közös nevezőre jutni, ha pedig nem sikerül, akkor törvényi kereteken belül fordul segítségért, hogy biztosítsák a jogait, ami nagyon is jár neki! Nem pediglen erőszakkal és fenyegetéssel fenyegetőzik. Valóban nehéz ezt felfogni....?


Igen, normális feleség nem tiltja a gyereket az apjától válás után sem (amihez nincs amúgy joga), ugyanígy normális apuka, ha ez nem valósul meg, akkor nem erőszakhoz folyamodik. Áruld már el milyen példát mutatsz ezzel a gyerekednek? Hogy rendben van erőszakhoz folyamodni, hogy érvényesítsük az akartunkat? Oké, most erre mit lehet mondani.

2021. ápr. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/74 anonim ***** válasza:
81%
Mondjuk érdekes módon éppen az szokott lenni többségében (nyilván van kivétel, szó sem róla), hogy válás után apuka a gyerekre se különösebben tart igényt, nem harcolnak a bíróságon, hogy pl náluk legyen elhelyezve, se azért hogy többet lássák, sőt! Sokan még azt a minimális gyerektartást is igyekeznek megúszni.
2021. ápr. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/74 anonim ***** válasza:
57%
Ott a pont a 67-68-nál!
2021. ápr. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/74 anonim ***** válasza:
15%

68-as, ennek meg van a pszichológiája. Egyrészt van egy lelkifurdalás bennük, ami miatt nem fog tudni úgy harcolni a láthatásért, mert tudat alatt és az elítélő társadalom miatt ő is úgy gondolja, hogy büntetést érdemel. Végső soron ő volt az, aki eldobta a családját a nőért, akit szeret. Tehát köpjük le. Azok a rendes emberek, akik együtt maradnak akkor is, ha egymáshoz érni sincs már gusztusuk, annyira elhidegültek. Sok olyan van, aki nagyon is szereti a gyerekeit és nem teszi kockára a velük való kapcsolatot. Ha a bíróság meg is ítéli a közös felügyeletet, majd a nagymamák meg az anyuka meg a barátnői gondoskodnak róla, hogy a gyerek úgy élje meg, hogy őt elhagyta az apja. Szóval a statisztikában nincsenek benne azok az apák, akik inkább maradtak amellett, akit nem szeretnek, csak hogy a gyereküket el ne veszítsék. Hogy titokban van-e szeretőjük vagy nincs, az sincs benne a statisztikában, de tartósan max. a legjobb pasiknak lesz, mert ezt a helyzetet a harmadik előbb-utóbb megunja.

Csak azt akarom mondani, hogy azért, mert van egy réteg, aki lazán válik és örül, hogy megszabadul a gyereknevelés macerájától, az egy nagyon kis réteg, kb. a jéghegy csúcsa. Aki igazán szereti a gyerekeit, annak nem opció a hétvégi szülőség, viszont nem fog tudni teljes gőzzel harcolni a jogaiért, mert tudat alatt vagy tudatosan is elfogadja a társadalom ítéletét: bűnös, akinek bűnhődnie kell, mert szerelmes mert lenni.

2021. ápr. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!