Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Majdnem megcsaló házasok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majdnem megcsaló házasok, hogyan álltátok meg, és jól döntöttetek-e?

Figyelt kérdés

Mi volt, amiért egy kialakulóban lévő viszonynál még idejében pontot tettél a végére?

Rájöttél, hogy a párod szereted, vagy rájöttél, hogy túl sok lenne érzelmileg?

Megbántad, hogy elengedted a harmadikat, vagy egyből elfelejtetted?


(nem alkalmi dologra gondolok, hanem mikor valakivel megismerkedsz és már egy ideje kerülgetitek egymást, beszélgettek, tárgyra térnétek)


2021. ápr. 15. 21:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
84%

A félelem tett pontot a végére, nem én.

Megbántam hogy elengedtem. Szeretem,de már nincs bizalma bennem.

2021. ápr. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 A kérdező kommentje:

Megköszönöm, ha kifejtenéd. Te nő vagy, vagy férfi?

Mit jelent a félelem? Féltél, hogy nem tudod irányítani majd a helyzetet?

Honnan tudod, hogy nincs már bizalma benned?

2021. ápr. 15. 22:20
 3/75 anonim ***** válasza:
55%

Mind a kettő. Szeretem és becsülöm a páromat, és túl sok lett volna érzelmileg.

Nem bántam meg, de baromira hiányzik. Nem fogom elfelejteni, rengeteget gondolok rá :/

2021. ápr. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 anonim ***** válasza:
61%

Nem házasság, de hosszú párkapcsolat. Tudtam, hogy szeretem a páromat, és láttam a potenciált a kapcsolatunkban. Talán féltem is mindent borítani, nem tudtam hogy kell.

Nem bántam meg, de nagyon nehezen léptem túl, és nem hiszem, hogy egyhamar el fogom felejteni.

2021. ápr. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 anonim ***** válasza:
49%

#4

Megkérdezhetem,hogy hol ismerkedtetek meg és meddig tartott? Mármint ez az ismerkedős , bizonytalan fázis.

2021. ápr. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 anonim ***** válasza:
56%
Most elszomorodtam. Engem eldobott. Azt gondolom, szereti a párját, mint embert, de nőként már engem szeretett. Azt is gondolom, hogy nincs túl rajtam. Viszont én már nem tudnám újrakezdeni. Pedig én se leszek túl rajta soha.
2021. ápr. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 anonim ***** válasza:
100%
Féltem az érzésektől és hogy nem viszonzott. Nem volt akkor egyértelmű számomra. Így elengedtem. Bánom, mert azóta rosszabb állapotban van a házasságom, kilépnék belőle. És még mindig őt szeretem. Amint az is kiderült, ő sincs túl rajtam, de még se lehetünk együtt. Ez van, nekem már csak a boldogtalanság jutott.
2021. ápr. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 A kérdező kommentje:
Furcsa és megdöbbentő ennyi szomorú sorsot olvasni. De köszönöm hogy leírtátok
2021. ápr. 16. 00:13
 9/75 anonim ***** válasza:
100%
Nem mertem kockáztatni. Féltem a szakítástól, féltem hogy nem működik majd vele. Amiatt hogy a feleségemmel maradtam elfordult tőlem. Nem tudom meddig bírom ezt az állapotot.
2021. ápr. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 anonim ***** válasza:
Kérdező,te melyik fél vagy?
2021. ápr. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!