Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Majdnem megcsaló házasok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majdnem megcsaló házasok, hogyan álltátok meg, és jól döntöttetek-e?

Figyelt kérdés

Mi volt, amiért egy kialakulóban lévő viszonynál még idejében pontot tettél a végére?

Rájöttél, hogy a párod szereted, vagy rájöttél, hogy túl sok lenne érzelmileg?

Megbántad, hogy elengedted a harmadikat, vagy egyből elfelejtetted?

(nem alkalmi dologra gondolok, hanem mikor valakivel megismerkedsz és már egy ideje kerülgetitek egymást, beszélgettek, tárgyra térnétek)

ápr. 15. 21:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
83%

A félelem tett pontot a végére, nem én.

Megbántam hogy elengedtem. Szeretem,de már nincs bizalma bennem.

ápr. 15. 22:16
 2/75 A kérdező kommentje:

Megköszönöm, ha kifejtenéd. Te nő vagy, vagy férfi?

Mit jelent a félelem? Féltél, hogy nem tudod irányítani majd a helyzetet?

Honnan tudod, hogy nincs már bizalma benned?

ápr. 15. 22:20
 3/75 anonim ***** válasza:
54%

Mind a kettő. Szeretem és becsülöm a páromat, és túl sok lett volna érzelmileg.

Nem bántam meg, de baromira hiányzik. Nem fogom elfelejteni, rengeteget gondolok rá :/

ápr. 15. 22:25
 4/75 anonim ***** válasza:
60%

Nem házasság, de hosszú párkapcsolat. Tudtam, hogy szeretem a páromat, és láttam a potenciált a kapcsolatunkban. Talán féltem is mindent borítani, nem tudtam hogy kell.

Nem bántam meg, de nagyon nehezen léptem túl, és nem hiszem, hogy egyhamar el fogom felejteni.

ápr. 15. 22:33
 5/75 anonim ***** válasza:
47%

Megkérdezhetem,hogy hol ismerkedtetek meg és meddig tartott? Mármint ez az ismerkedős , bizonytalan fázis.

ápr. 15. 22:36
 6/75 anonim ***** válasza:
53%
Most elszomorodtam. Engem eldobott. Azt gondolom, szereti a párját, mint embert, de nőként már engem szeretett. Azt is gondolom, hogy nincs túl rajtam. Viszont én már nem tudnám újrakezdeni. Pedig én se leszek túl rajta soha.
ápr. 15. 23:08
 7/75 anonim ***** válasza:
100%
Féltem az érzésektől és hogy nem viszonzott. Nem volt akkor egyértelmű számomra. Így elengedtem. Bánom, mert azóta rosszabb állapotban van a házasságom, kilépnék belőle. És még mindig őt szeretem. Amint az is kiderült, ő sincs túl rajtam, de még se lehetünk együtt. Ez van, nekem már csak a boldogtalanság jutott.
ápr. 16. 00:09
Online játszótér
 8/75 A kérdező kommentje:
Furcsa és megdöbbentő ennyi szomorú sorsot olvasni. De köszönöm hogy leírtátok
ápr. 16. 00:13
 9/75 anonim ***** válasza:
100%
Nem mertem kockáztatni. Féltem a szakítástól, féltem hogy nem működik majd vele. Amiatt hogy a feleségemmel maradtam elfordult tőlem. Nem tudom meddig bírom ezt az állapotot.
ápr. 16. 09:23
 10/75 anonim ***** válasza:
Kérdező,te melyik fél vagy?
ápr. 16. 16:50
1 2 3 4 5 6 7 8
ORGANIC SHOP BIO EPER JOGHURT TESTÁPOLÓ KRÉM

További kérdések:

Minden jog fenntartva © 2021, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!