Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Majdnem megcsaló házasok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majdnem megcsaló házasok, hogyan álltátok meg, és jól döntöttetek-e?

Figyelt kérdés

Mi volt, amiért egy kialakulóban lévő viszonynál még idejében pontot tettél a végére?

Rájöttél, hogy a párod szereted, vagy rájöttél, hogy túl sok lenne érzelmileg?

Megbántad, hogy elengedted a harmadikat, vagy egyből elfelejtetted?


(nem alkalmi dologra gondolok, hanem mikor valakivel megismerkedsz és már egy ideje kerülgetitek egymást, beszélgettek, tárgyra térnétek)


2021. ápr. 15. 21:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/75 anonim ***** válasza:
100%

#27

Végülis nem válaszoltál a fentebbi kérdésekre,hogy te melyik fél vagy.

Szerinted hány ember válik el önmagáért?

Ne egy olyan helyzetet nézz, amiből csak menekülni érdemes!

Vannak jól, kiegyensúlyozottan működő házasságok.Persze,kicsit lapos,de összességében működik 10-20 vagy akár több éve.Mindenki teszi a dolgát és elvannak.

Aztán jön valaki,aki miatt káosz lesz a fejedben. Mégis mit csinálj??

Eszed ágában sem lett volna elválni.

Senkiért.Se magadért,se másért.

Ugyanakkor meg teljesen igazad van, tényleg ne másért.

De döntést hozni egy válásról még a működésképtelen házasságokban se mindig könnyű.

Nincs jó döntés.

2021. ápr. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/75 A kérdező kommentje:

30/ Ugyan , ezt honnan tudod? Sokszor- sajnos sokszor, akkor jön az igazi mikor foglalt vagy.


31/ Pontosan. De pont egy ilyen harmadik mutat rá, hogy ELvoltatok egymás mellett. Halál nyugiban. De sajnos kb. mint egy testvérpár. Értelek, csak sokan pont így nézik, hogy nincs nagy veszekedés, vita, erőszak stb. így jó ez , meg másnál sem jobb. Holott érzed belül hogy valami vitális hiányzik.


Én mindenesetre működésképtelennek tartom az olyan házasságot amit a megszokás, baráti szeretet, gyerek, pénz stb. tart össze :( Mert pont a szerelem nincs már sehol. Persze x év után tudjuk nem forr mindig mint a láva, de eltűnnie sem lett volna szabad.


Nem sok jó házasságot ismerek, de egy-kettőt igen, és én rájuk alapozok. Hogy 25 év után is "úgy" néznek egymásra.

Rosszul, túl fiatalon választunk talán...


Egy olyat is ismerek aki 18 év után mert váltani. Két gyerekkel. És a második házassága lett az igazi. Egyszer sem mentek félre. Plusz 22 év!

2021. ápr. 16. 22:42
 33/75 anonim ***** válasza:

30/Én úgy gondoltam, ő meg pont az ellenkezőjét, de ezt csak a végén tudtam meg. Mármint hogy szerinte akkor sose lenne vége, ha lefeküdnénk. Ezzel együtt is azt gondolom, hogy kétszer meghúzott volna és már túl lett volna rajtam.


31/Szerintem is meg kéne várnunk az igazit. Csak az emberek feladják. Viszont a gyerekeket visszacsinálni nem lehet. Onnan kezdve jó döntés nincs és ők a legfontosabbak. Én soha nem tudtam volna a gyerekeit pótolni.

2021. ápr. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/75 A kérdező kommentje:

33. Pedig a szex, és nem feltétlenül csak az eszméletlen jó, még a férfiaknál is erősítheti a köteléket :)


Nem is hogy feladják. Pl. fiatalok vagyunk, húszasok, szerelmesek még javában, egy két év után házasodunk. Nem kéne :( Gyereket nem lehet és nem is kell visszacsinálni, de együtt maradni sem vkivel, ha már más kapocs nincs. Ezt is érzi egy gyerek.

2021. ápr. 16. 23:12
 35/75 anonim ***** válasza:

De lehet, hogy van más kapocs is az érdekeken kívül. Pl. a szeretet. Miért ne szerethetné emberként a párját attól még, hogy szerelmes lesz?

Ettől függetlenül értelek. Vitáztam én is sokat magamban. Ő döntött, de a végén igazat adtam neki és ha elgyengült volna, én zártam le minden visszautat.

2021. ápr. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/75 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező...

Te lennél az akinek a párja majdnem összejött egy másik férfival/nővel?

2021. ápr. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/75 A kérdező kommentje:

35

Persze csak az nem elég egy párkapcsolathoz

Ki döntött hogy? Ez nem tiszta

2021. ápr. 17. 07:10
 38/75 anonim ***** válasza:
Ha nem gond, erre privátban válaszolok. Néha olyan hülye érzésem van, hogy Ő is itt van.:)
2021. ápr. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/75 A kérdező kommentje:
Megértelek :)
2021. ápr. 17. 13:00
 40/75 A kérdező kommentje:
38 Olvasni tudom
2021. ápr. 17. 13:45
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!