Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Majdnem megcsaló házasok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majdnem megcsaló házasok, hogyan álltátok meg, és jól döntöttetek-e?

Figyelt kérdés

Mi volt, amiért egy kialakulóban lévő viszonynál még idejében pontot tettél a végére?

Rájöttél, hogy a párod szereted, vagy rájöttél, hogy túl sok lenne érzelmileg?

Megbántad, hogy elengedted a harmadikat, vagy egyből elfelejtetted?


(nem alkalmi dologra gondolok, hanem mikor valakivel megismerkedsz és már egy ideje kerülgetitek egymást, beszélgettek, tárgyra térnétek)


2021. ápr. 15. 21:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/75 A kérdező kommentje:
50 Egyedül nem lenne mégis jobb?
2021. ápr. 18. 15:56
 52/75 anonim ***** válasza:
100%
Múlt nyáron szakítottam a párommal,pont ezért. Nem voltunk együtt hónapokig. Bele volt betegedve abba hogy nem lehetett velem. Szó szerint!Azt hiszem ez a legnehezebb része. Nem tudom őt bántani, ahogy egyébként mást sem.
2021. ápr. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/75 anonim ***** válasza:

52-es, magyarul manipulálva vagy. Képes belebetegedni, csak esélyed ne legyen megismerkedni valakivel és átélni a viszonzott szerelmet. Emellé a világ legrendesebb embere, a tenyerén hordoz, ezzel lekötelez maga mellé. Hogy nem vagy boldog, az nem érdekli.

Így is olyan rendesnek tűnik?

2021. ápr. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/75 A kérdező kommentje:
Sajnos 53-asnál van igazság. Ezek ilyen lelki zsarolások. Ismertem ilyet környeztemben is. Már ahogy kicsiben nehéz valakinek megmondani, hogy bocsánat nem vagy az esetem, úgy milyen teher az ember vállán egy alapvetően rendes kedves embernek évek után elmondani, hogy minden jó , de sajnos a szerelem már sehol sincs. És ő ezzel visszaél, ha tudja, hogy te megszánod. Ő a szerelem koldusa
2021. ápr. 18. 17:03
 55/75 anonim ***** válasza:

Sajnos nagyon sok ember látja a párján hogy a másik nem szereti, de ennek ellenére mégsem engedi el. Talán hisznek abban hogy egyszer visszaszeretnek, vagy beleszeretnek. Aminek szinte 0 az esélye, ha magamból indulok ki.

Neki az a hibája hogy nem akar nélkülem élni, pedig tudja hogy nem vagyok szerelmes belé és nem is leszek. Az én hibám pedig hogy nem szeretnék megint egyedül maradni és nem tudnám őt megbántani.

2021. ápr. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/75 A kérdező kommentje:

És akin nem látni. Mert ilyen is van. Hiszen te is kedves vagy, gondolom nem hűvös és elutasító.

Meg sokan élnek úgy házasságban, hogy maguk miatt is próbálnak boldogok lenni

2021. ápr. 18. 17:12
 57/75 anonim ***** válasza:
Kérdező! Ez nagyon szomorú megfogalmazása ennek az egésznek, de igaz. : (((
2021. ápr. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/75 A kérdező kommentje:

57 Ez az egész poszt szomorúbbra sikerült, mint gondoltam.

Érdekes, néha mikor értelmesen válaszolnak itt, mennyi sorsot megismer az ember.


Köszönöm mindenkinek, aki leírta

2021. ápr. 18. 17:22
 59/75 anonim ***** válasza:
100%
Nem mutatom én sem az érzelmeim hiányát. Magamba, csendben szenvedek, amiből ő biztos vagyok benne hogy semmit nem vesz észre, ahogy más sem. Egyébként egy nagyon jó ember, nagyon sokat törődik velem és én igyekszem viszonozni ezt.
2021. ápr. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/75 anonim ***** válasza:

Pont azt nézem én is,hogy nincs egy fröcsögő,utálkozó válasz sem,pedig ez a téma jobban felborzolja a kedélyeket,mint a politika.

Kíváncsi lennék hány ember szólt hozzá.

2021. ápr. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!