Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ölelés nem megcsalás??

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ölelés nem megcsalás??

Figyelt kérdés

Fut itt egy kérdés arról, hogy mi számít megcsalásnak, és van aki leírta, hogy számára az ölelés nem számít annak...


Egyedül vagyok azzal a gondolattal, hogy sokszor még több is, mint pusztán a szex?

Szerintem az egyik legintimebb dolog az ölelés, még akkor is ha ruhában történik.

Persze nem fekszem össze akárkivel, de ölelni tényleg csak azt ölelem meg, vagy azt ölelem vissza, aki a szívemnek kedves.


Ti ölelgettek, fogadtok ölelést csak úgy érzések nélkül?


2021. ápr. 15. 22:35
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

De áruld már el, légyszi, hogy te hol olvastál 5 perces összesimulásról meg álló phaszról (láttam, hogy ilyen kommented is volt, csak azóta törlésre került). A másik kérdés alatt sem írta senki, hogy ez így, ebben a formában tök oké, ha kapcsolatban vagy.

Megmondom neked, volt régebben egy fiú haverom, akit néha-néha megöleltem - nem olyan "romin", ahogy te felvázoltad. Amint összejött egy lánnyal, még a baráti kapcsolatait is el kellett kezdenie leépíteni, mert a csaj is ugyanezt a szöveget nyomta, mint te, hogy a srác őt megcsalja velem, sőt, egy idő után az is baj volt, ha belenézett a szemébe bármiféle nőnemű entitásnak, akivel váltott néhány szót. Ilyen egy beteges féltékenységen alapuló, birtokló kapcsolat.

2021. ápr. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:

Látom, még mindig nehezen megy a szövegértelmezés.

Egyetlen páromat sem tiltottam senkitől, nem is fogom.

Szóval ezt most csúnyán félrenézted

2021. ápr. 16. 12:40
 33/39 anonim ***** válasza:
Te is csúnyán félrenézel tegnap este óta valamit, mert full másról beszélsz már, mint amiről eredetileg szó volt.
2021. ápr. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:

Egy ölelés érzésekkel jár. Ha olyannak adja a párod akit szeret, mert rokon, barát stb. OKé, de ha olyannak akire nőként néz, nem oké.

Nő alatt (mert látom egyesek ezt sem értik) szexuálisan vonzó nőről beszélek, akit nincs, nem is volt más oka megölelni. Szóval nem azért mert kedves, helyes barát és épp úgy jött ki a lépés.


Egyértelműen erre utaltam. Egy ölelés igenis megcsalás (itt hagy ne írjam le újból, hogy nem rokon-barát ölelés) De nem mondhatja a párod, hogy csak azért nem megcsalás egy ölelés annak, aki tetszik neki, mert nem feküdtek le.

Ebben még több érzés is van, mert szüksége volt az ölelésére

2021. ápr. 16. 12:50
 35/39 anonim ***** válasza:
100%
34-esre. Egy ölelés NEM megcsalás. Egy BIZONYOS fajta ölelés, na az már igen. De így kijelenteni, hogy ha párom megölel egy ellenkező nemű nem rokont az már megcsalás, ez így nagyon nem igaz. Ha olyant ölel meg, aki tetszik neki és te úgy látod, hogy ez másfajta ölelés, mert te látsz benne érzelmet, neked ez nem tetszik, akkor az NÁLAD már megcsalás, de akkor is fogadd már el és fogd fel végre, hogy nem mindenki gondolkodik így.
2021. ápr. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

Figyelj már, egy olelesnek ezer fele oka lehet. Mint fentebb kifejtettem részvét nyilvánítás, felkoszontes, vigasztalást, búcsúzás stb. És ezek teljesen rendben vannak. Akkor is ha ezt egy szép nővel teszi.


Igen, biztos van olyan amikor azért ölel meg egy férfi egy nőt mert be van rá indulva, de ott tovább szoktak menni az olelesnel szóval nem hiszem hogy ott az ölelés a gond.


Úgyhogy nem értem hogy most min is vergodsz. Elég életszerűtlen elkepzelni egy olyan szituációt hogy hozzám simul egy pasi, érzem a merevedeset, percekig olelkezunk, aztán én jobbra, ő meg balra megy :D ezt te sem gondolod komolyan hogy mindennapos dolog.

2021. ápr. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:

39 Rendben, Ha neked a párodnál elfogadható, hogy másfajta ölelés, de te látsz csak benne többet. oké. Én azért meg tudom különböztetni hogy a párom kit ölel barátilag és kit nem.


40

Igen, biztos van olyan amikor azért ölel meg egy férfi egy nőt mert be van rá indulva, de ott tovább szoktak menni az olelesnel szóval nem hiszem hogy ott az ölelés a gond."

Simán ismerek olyat ahol plátói maradt. És nagyon is voltak érzelmek. nekem az bőven megcsalás, mert kellett neki a nő ölelése


Vergődni lehet te szoktál, én nem. Ez a stílus meg gáz.

2021. ápr. 16. 13:24
 38/39 anonim ***** válasza:
41-re 39-es vagyok. Pont azt írtam le, amit mondasz. Hogy ha te látod, hogy az másfajta ölelés, akkor ok, az neked megcsalás. De azt nem mondtam, hogy nálam nem. Én is észreveszem, de a kérdésed úgy szólt, hogy az ölelés az megcsalás-e. Hát erre írjuk már többen, hogy nem minden esetben. De mindegy, én feladtam. :)
2021. ápr. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
79%

A te agresszív stílusod a gáz.


Vagy elfogadod hogy az ölelés önmagában a többségnek nem megcsalas vagy vergodsz tovább kinodban.


Ha valaki érzelmekkel olelget valakit amellett hogy párja van nem az ölelés a gáz hanem hogy egyáltalán érzelmei vannak más felé. Ott vagy tényleges megcsalas lesz (értsd csók vagy dugás) vagy ha a másik fél nincs benne akkor is jó eséllyel szakítás. Mert cseszheted hogy te aztán nem hagyod a párodnak hogy valakit megoleljen. Megtilthatod neki. De attól még ha nem szerelmes beléd ugyanúgy szakítani fog veled. Ha szerelmes meg nem olelget kanosan nőket.

2021. ápr. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!