Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha kialakul kötődés szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kialakul kötődés szex után, ha van orgazmus, akkor önkielégítéskor is kialakukhat egy nőre?

Figyelt kérdés

Tehát adott egy nő.

Mindennap látod, de csak ismeretség

Párod van. Ha a másik nőre önkielégítesz, lesz mélyebb érzésed, ha elképzeled vele, vagy ehhez ennyi kevés?

Így megcsalás?


2021. ápr. 16. 00:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem igen, kialakulhat. De én nő vagyok.
2021. ápr. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Valami ilyen fura érzésem van nekem is :/
2021. ápr. 16. 00:09
 3/18 anonim ***** válasza:
68%
tehat ha rendszeresen kivered valakire, ahhoz kotodni fogsz-e? hat aki a csaja mellett masra veri, az mar eleve kotodik valahogy a bizonyos illetohoz, de egy f aszverest eleg meredekdolog egy kolcsonos erdeklodesen alapulo szexualis egyuttlethez hasonlitani. semmi koze a 2 dolognak egymashoz.
2021. ápr. 16. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%

Fellángolás a szó, amit keresel, kérdező.

Ha nem ismered az illetőt, csak látod és vonz, akkor egy baromira idealizált kép van róla a fantáziádban. Hogy tudnál olyan emberhez kötődni, akit igazából nem is ismersz? Gondolok itt az igazi valójára.

2021. ápr. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Kötődés kialakul, csak nem az igazi személy iránt, hanem egy idealizált kép iránt.
2021. ápr. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
74%
Már mélyebb érzésed van irányába ha rendszeresen rá maszturbálsz.
2021. ápr. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Nincs idealizált kép, mert ismerem. Szóval ismerjük egymást, de természetesen nincs köztünk semmi.


6. Maszturbáláshoz nem elég puszta vonzalom?

2021. ápr. 16. 12:15
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
De te azért vered ki rá, mert már van vonzalom. Ha az nem lenne és csak úgy vennéd, mintha ismeretlen lenne, attól nem lenne semmi. Szóval, alap vonzalommal akkor is a fejedben lenne, ha nem matyiznál rá.
2021. ápr. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Igen-igen persze vonzalom az van, húha, igen. Csak a mélyebb érzésekre céloztam
2021. ápr. 16. 12:23
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze, simán lehet, mert ha ide jutottál, valamit hiányolsz a mostani kapcsolatodban és ilyenkor nagyon bele tudja lovagolni az ember magát az új dolgokba.
2021. ápr. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!