Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Fiúk, Lányok! Ti mit tennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Lányok! Ti mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Néhány nappal ezelőtt egy társkereső oldalon szembe találtam magam valakivel, akinek több, mint egy éve párja van.

Ismerem az illetőt, néhány nap ismertség után befészkelte magát a másik félhez, előtte sem volt épp egy szent, de számomra undorító, hogy a társkeresőn nyomul egy ilyen "ember". Korábban már próbált belém állni többször, hazugságokat terjesztett rólam, így tökéletes alkalom lenne arra, hogy most visszaadjam neki és írjak a pasijának, hogy mi történik a háta mögött, viszont nem vagyok híve annak, hogy azért, mert valaki primitív, azért én is arra szintre süllyedjek. Mit tegyek, van egyáltalán jó döntés/cselekedet ilyen helyzetben?



2021. ápr. 17. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:
35%
Nem avatkoznék bele. Nem kell lesüllyedned a szintjére. Kivétel lenne ha mondjuk nagyon jóban lennék a barátnőjével. Akkor lehet nem bírnám ki,hogy ne szóljak neki.
2021. ápr. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*pasijával, bocsi. látom nőről van szó
2021. ápr. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha megdobnak kovel, nem sok embert latok, aki keszitene be a kenyeret. Viszont kovet visszadobni lealacsonyodas. Nem kene tenni semmit.
2021. ápr. 18. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!