Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy tudtátok megbocsájtani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudtátok megbocsájtani a megcsalást?

Figyelt kérdés
... vagyis inkább túllépni, megbocsájtani már megbocsájtottam. Tényleg CSAK olyan válaszok érdekelnek akiknek sikerült, megérte és helyrehozták a kapcsolatot. Megbocsájtottam, de nagyon sokszor feljön még bennem, a megalázottság érzése még túlzottan bennem van.
2021. ápr. 18. 15:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, tönkrement minden. Nem kudarc ám azt mondani, hogy te ezt nem tűröd.
2021. ápr. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem őt és nagyon sokat bizonyít mióta kibékültünk. Pont ezért nem szeretnék kilépni sem, de ezek a sebek sokszor feltörnek sajnos, kiváncsi vagyok van e olyan hogy tényleg túltette ezen valaki magát végleg.
2021. ápr. 18. 16:13
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
4 évet próbáltam, felesleges volt. Inkább öltem volna azt az időt magamra meg egy új kapcsolatra, ahol megbecsüknek.
2021. ápr. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem te n
2021. ápr. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

bocs.

Szóval.

Szerintem te nem érted, hogy mit jelent megbocsájtani. Neked se sikerült. Nem is fog. Örökké emlékezni fogsz rá és eszedbe jut. Legfeljebb idővel ritkábban.

2021. ápr. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

2 évig még ment a házasság, mindent megígért, még hittem is neki. Aztán ismét jött egy harmadik.

Hülye voltam, hogy nem azonnal váltam.

2021. ápr. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez nem megbocsájtható. És ahogy látom, neked sem sikerült. Mondogatod hogy de, igen, de igazából nem léptél túl rajta. És nem is fogsz tudni. Csak az idődet pazarlod vele.
2021. ápr. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Azért mondom, hogy megbocsájtottam mert nem haragszom már rá, tudom, hogy nekem is szerepem volt ebben. 4 hónapja békültünk ki de a tüske bennem van még. Félek én is attól, hogy a végén kiderül, hogy csak időhúzás de nagyon szeretem őt és nélküle se tudom elképzelni az életem...
2021. ápr. 18. 17:55
 9/16 anonim ***** válasza:
86%
Ezek a sebek mindig meglesznek mert megalázott. Ha úgy döntöttél hogy vele maradsz, akkor ezt az érzést is fogadd el. Meg azt is hogy bármikor félredughat újra.
2021. ápr. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Te a saját félelemeid miatt maradsz vele, és így te is önző módon szereted. Nem azt az embert, aki ő, hanem egy sosem csaló, hűséges társat

És most lehet haragudni fogsz, de egy megcsalás nem emberhez köthető, hanem kapcsolathoz.

Ha egy kapcsoltban megcsaltak, meg is fognak még. Vagy ha mégsem, az sem miattad lesz

Valami hiányzik nálatok és fog is. És innentől mindegy

2021. ápr. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!