Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy tudtátok megbocsájtani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudtátok megbocsájtani a megcsalást?

Figyelt kérdés
... vagyis inkább túllépni, megbocsájtani már megbocsájtottam. Tényleg CSAK olyan válaszok érdekelnek akiknek sikerült, megérte és helyrehozták a kapcsolatot. Megbocsájtottam, de nagyon sokszor feljön még bennem, a megalázottság érzése még túlzottan bennem van.
2021. ápr. 18. 15:45
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Utolsó, abban egyet értek, hogy valami hiányzott ami miatt megcsalt, viszont hogy még mindig hiányzik e az nem biztos. Kommunikációs problémákból is eredhetnek ilyen dolgok, amin például lehet változtatni szerintem. De őszintén nem is attól félek annyira, hogy megteszi újra ugyanis tisztában van vele hogy nem bízom benne még, így minden jelszava megvan, szabaidejében pedig szinte állandóan velem van. Inkább attól félek, hogy ő bizonyít és megváltozik én viszont nem fogok tudni túllendülni ezen.
2021. ápr. 18. 19:34
 12/16 anonim ***** válasza:
76%

minden jelszava megvan, szabaidejében pedig szinte állandóan velem van.


Jézus de szánalmas... remélem troll vagy

2021. ápr. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
84%
Persze, már ügyesebb van egy másik telefonja 😄 picit elül aztán kezdi újra. Majd olvasd vissza ezt a kérdésed úgy 5 év múlva 😉
2021. ápr. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Nem, nem vagyok troll, de kiváncsi vagyok miért szánalmas :)

Szeretem őt viszont nyilván még(ami remélhetőleg idővel változik) nem bízom benne a jelszavai ezért vannak meg és egyébként nem kértem, ő ajánlotta fel. Az, hogy szabadidejében velem van pedig az ő döntése én nem kötelezem rá. Tehát miért is?

2021. ápr. 18. 19:39
 15/16 anonim ***** válasza:
81%

Miért? No vajon miért? Lehet, hogy talán azért mert ellenőrizgetd? Már rég egy halott kapcsolatot csókolgatsz..

Szerinted az anyja vagy?

Ő meg felajánlja a jelszavát :D Kár, hogy nem a hűségét tette.

Egyértelmű, hogy nem húsz éve vagytok házasok és még ilyen kis időt sem bírt ki melletted. Szrba sem vesz. Nyeld le, igazítsd meg a hajad és növessz egy kis gerincet

2021. ápr. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
100%
Szerintem ennek nincs értelme (nem tudom h férfi/nő vagy-nem is lényeg) de ha Te nem becsülöd magad más sem fog. Persze te is hibáztál hiszen azért csalt meg mert valami nem működött de szerintem jobban jársz ha ezeket a tanulságokat már egy másik kapcsolatban kamatoztatod. Most persze mindent megígér meg viselkedik de gondolj bele 5 év múlva el tudod majd hinni hogy csak megiszik valamit a haverjával/barátnőjével... vagy mindenhova követni akarod? Én a helyedben tuti szakítanék persze szar lesz fájni fog nekem is fájt anno és persze nincs garancia semmire lehet a köv is megcsal majd de ha nincs meg a bizalom (a te oldaladról) és a tisztelet (az ő oldaláról) akkor ez mégis milyen kapcsolat?
2021. ápr. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!