Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha egyszer megcsalt többször...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyszer megcsalt többször is megteszi?

Figyelt kérdés

Igazából nem is egyszer, kettőről tudok. De az egyikben nem történt fizikailag semmi, viszont eléggé bele esett,munkahelyen ismerte meg, aztán kétszer találkoztak, sokat irkáltak, telefonon beszéltek, de vége lett . És voltak más nőkkel irkálások, messengeren képeket küldöztek egymásnak. Elég extrémeket. Ez nem tudom mennyire számít megcsalásnak másoknál. Mármint ha valaki facen keresztül írkál, küldöz intim képeket. Nekem igazából már ez is annak számít.

Lényeg a lényeg ez kb másfél éve volt. Azóta azt mondta megbanta, hibázott stb. Ami ilyenkor szokás.

Mik a tapasztalataitok? Ha már máskor előfordult, ezután már mindig várható hogy elő fog? Vagy elképzelhető, hogy tanult a hibáiból, és nem tesz többé ilyet? Melyik szokott inkább bejönni?


2021. ápr. 18. 23:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Miért hitegeted magad? Ha egyszer megteszi máskor is megfogja tenni..
2021. ápr. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem megbotlott, hanem rendszeresen ki-ki kacsingatott, nem hiszem, hogy azóta abbahagyta. Ha jön szembe valaki, akkor nem fogja kihagyni. Mi változott az elmúlt 1,5 évben?
2021. ápr. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Ezer % hogy nem fog megvàltozni.

Hogy efyes nök hogy lehetnek ennyire "egyszerű" gondolkodásúak.

2021. ápr. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Ezt már csak ő tudja, igazából semmi sem biztos..
2021. ápr. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
A vágy az vágy, a farok az farok.
2021. ápr. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
31%
Helyzettől függ. Én spec egyetlen egyszer csaltam meg a férjem, többet nem tettem.
2021. ápr. 19. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Gondolom ez sem úgy derült ki,hogy eléd állt és beismerte.
2021. ápr. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%

Izgalomra, változatosságra vágyik. Olyasmire, amit te nem tudsz neki megadni. Emellett lehet, h egy önbizalom hiányos, kiforratlan személyiség (erre utal a hazudozása is). Ezért vágyik állandóan a pozitív feedback-re.

Ha eddig nem volt fizikai megcsalás (csak ilyen gyerekes képküldözgetés, meg irkálás), akkor azért nem volt, mert nem volt rá lehetősége. Majd ha lesz, megteszi.

2021. ápr. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%

Most csak eddig ment, legközelebb lehet tovább is merészkedik.

Ha nincs otthon vmi rendben, akkor itt már nincs megállás!

2021. ápr. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket a félrelépéseket hogy tudtad meg? Bevallotta vagy lelepleződött?

Azt is ő mondta el hogy belezúgott? Vagy ezt hogy derítetted ki? Valamit nem kap meg tőled, amit a másik nőtől megkap. Szerintem ő nem szexre keres mást, hanem másik társat keres. Tudod, aki keres az talál... és ő keres...

Engedd el őt!

2021. ápr. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!