Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van olyan ember a múltadban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ember a múltadban, akiért a jelenlegi kapcsolatodat kockára tennéd?

Figyelt kérdés

Most olyan embereket kérdeznék, akik valóban szép, harmónikus kapcsolatban élnek, de van az a "bizonyos" , aki mindig ott maradt keserédes emléknek.


Ha találkoznátok az illetővel, mert úgy hozná a sors, és lenne lehetőséged, akár egy csókra (de tudod, hogy az a csók sokkal több neked) megtennéd?


Hány éve nem tudod elfelejteni?


2021. ápr. 19. 20:35
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
10/akkor te igen szerencsés vagy :)
2021. ápr. 19. 22:27
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Egy éve nem tudom elfelejteni, és számtalanszor elképzeltem már azt a csókot, de valójában nem tenném érte még egyszer kockára a kapcsolatomat.
2021. ápr. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
#2 Tokeletesen megertelek... nekem is van valaki akivel ugyanez az erzes van koztunk, de nekem csaladom van. Pontosan ahogy irod, nem minden fekete es feher.
2021. ápr. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs ilyen, viszont van valaki, aki számára én ilyen vagyok. 25/N vagyok, és az exem tekint rám így, ő 30/F. Kb. 2 és fél éve lett vége köztünk, én szakítottam. Elfogadta.

Én 2 éve új kapcsolatban vagyok, vagyis 2 éve vagyunk együtt a jelenlegi párommal. Ma volt (vagyis elmúlt éjfél, szóval tegnap :D) a 2. évfordulónk! :)

Én már sosem jönnék újra össze az exemmel, de ő összejönne velem, ha tehetné.

2021. ápr. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy mindketten ilyenek lennénk egymásnak, 26 éve ismertem meg. Nem láttam 10 éve. Jobban tisztelem a férfit, akit választottam és a nőt, akit választott és a -természetesen külön- gyermekeinket. Jó ez így, szépek a régi emlékek és fantasztikus lenne ismét együtt lenni de ezen már csak akkor gondolkodom, amikor mondjuk egy gumimatracon ringatózom egy medence közepén és örülök, hogy mindent megadott nekem az élet és neki is.
2021. ápr. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan. Mindig ott lesz a kísértés. Senki mással nem vétkeznék, de neki soha nem tudnék nemet mondani.
2021. ápr. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Van igen, harmonikus, szép kapcsolatban élek, amennyire tudom ő is.

Ugyanabban a kapcsolatában volt ő is és én is mikor találkoztunk mint most. Ennek ellenére kimondhatatlan érzelmek, érzések, vonzalom, összhang volt köztünk, de mindenki próbálta tiszteletben tartani a párját és később mint kellett volna, de megszakítottuk a kapcsolatot.

Ő az egyetlen ember akinek soha nem mondanék nemet ha újra találkoznánk és pontosan tudom hogy ő sem, pont ezért nem találkozunk és nem beszélünk már több mint 5 éve.

2021. ápr. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
17 És ez nem szomorú így azért?
2021. ápr. 21. 14:00
 19/22 anonim ***** válasza:
18: De, kicsit szomorú és keserédes is egyben.
2021. ápr. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Ha szíved szerinte vele lennél, és ő is veled, mi akadálya?
2021. ápr. 21. 14:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!