Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretők, ti hogy élitek meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretők, ti hogy élitek meg?

Figyelt kérdés

Hogy érint mikor látod, hogy a másik boldog a családjával? Mikor látsz közös fotókat róluk? Vagy meglátod őket kézenfogva?

Nem rossz érzés?

Vagy mikor bebukik otthon és utána látod, hogy egymásra találtak újra és talán még nagyobb is a szerelem, mint volt előtted?


2021. ápr. 19. 21:10
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

hogy ők mennyi mindenkinek kellenek,


:D

2021. ápr. 20. 13:02
 22/23 anonim ***** válasza:
55%
21 hát ja kész röhej,gyerekük is van akit le se szarnak,mert fontosabb neki az afférok.
2021. ápr. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Fontos hogy én is és ő is családos. Így nem gond.

Más hogy mikor volt olyan szerető nőm aki független volt ő szerette volna ha több lesz. Én voltam 36 ő 19. Évekig voltunk együtt. A végén mondta hogy nem csak a "támogatás" miatt volt csak velem.

Ennek 3eve.

Azóta sincs senki akinek újra"segíteni" lehetne egy kis kedvességért cserébe

2021. ápr. 21. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!