Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha beleszerettél a szeretődbe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha beleszerettél a szeretődbe, van visszaút?

Figyelt kérdés

Van itt olyan, aki érzéseket kezdett táplálni a szeretője felé, de utána sikeresen visszatalált a párjához?

Lesz még ugyanaz a kapcsolat, mint az elején?


2021. ápr. 19. 22:38
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
31%
Simán lehet,talán még jobban is szereti,mert rájön mit veszítene.
2021. ápr. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
0%

Attól függ, hogy szereted-e még a feleséged, csak eltévedtél. Ha szereted, csak a szerető iránti érzések elnyomták ezt, akkor simán vissza lehet találni.

És igen, amit a 21 írt is simán előfordulhat.

2021. ápr. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 A kérdező kommentje:

Igen, nem akarom elveszíteni


Szeretem, csak a szerelem más

2021. ápr. 20. 13:01
 24/54 anonim ***** válasza:

Persze, hogy más a szerelem, mint egy házasság.

De ne csak azt nézd, hogy szereted-e a feleséged, hanem úgy összességében azt az életedet. Amiben benne van a feleséged, a gyerekeid, az az otthonod ahol most élsz, a család saját kis szokásai...mindent egyben, egynek.

Ha ezt szereted, annyira, hogy nem akarnád elveszíteni, akkor vissza fogsz találni. Főleg ha sikerül ezt erősítened magadban.

2021. ápr. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 A kérdező kommentje:
Nagyjából igen. De még van előttem pár évtized... Nincs többé szerelem, csak barátság?
2021. ápr. 20. 14:51
 26/54 anonim ***** válasza:

Ha így érzel, akkor talán arra is felhasználhatod ezt a dolgot, azt, hogy beleszerettél másba a feleséged mellett, hogy mérlegeld az életed, hogy is tovább.

De ezt tényleg neked kell tudnod, hogy ennyire rossz-e a helyzet egy házassághoz képest.


Tudom, borzasztó mikor megmutatja az élet, hogy milyen is lehetne, mikor kapsz egy kis kóstolót abból amire vágysz, aztán vissza a valóságba...

2021. ápr. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 A kérdező kommentje:

Ez azért nehéz, mert nem egy borzasztó házasságban élek.

De összeteszem, hogy mi jó akkor persze ide billen minden, mert szép család, jó élet , gyerek stb. És tudom ezt illene megbecsülnöm.

De a szerelmi része defektes. Pedig szépen vagyunk, de elvagyunk. Én tudom, hogy ez most elég kéne, hogy legyen, de mondom. Nem rossz a helyzet. Csak nem tudom normális-e, hogy egy szerelem máshoz köt

2021. ápr. 20. 15:41
 28/54 anonim ***** válasza:

Nem normális, ez egyértelmű. De elmúlik.

Meg azt mondtad, ott a másik fél le is zárta. Tehát nagyon nincs is min gondolkodnod.

Csak várni, szép csendben.

Meg talán nézelődni a környezetedben, itt az oldalon, hogy milyen borzasztó házasságok is vannak. És akkor majd sikerül felértékelni, megbecsülni, köszönetet mondani, hogy neked nem olyan. És talán még azért is, hogy sikerült benne maradnod.

Bár ezt megint csak te tudod mennyire ismerted meg a szeretődet, mennyire tudhatod milyen életed lett volna vele.


Én kb. ezeket csináltam mikor elégedetlenkedtem a házasságommal, és ezáltal szerelmes is lettem. Vagy azért elégedetlenkedtem mert szerelmes lettem? Ezt mai napig nem tudom...

2021. ápr. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 A kérdező kommentje:

Igen, elmúlik.

Mint ahogy a házasságban is...

Igen lehet lezárta, de igazából talán magam miatt is és a nejem miatt is úgy gondolom, hogy nem biztos, hogy fair.

Mondod adjak hálát. De ez így nem mérhető. Mert akkor az is adjon hálát aki otthon csak napi két pofont kap, míg másokat hátbaszúrnak. Érted?

Tehát relatív tényleg jó, de egy langyos jó, kényelmes élet, vajon élet?


Lehet, hogy a másikkal nem ment volna, igen, de ha megfordítom, most a nejemmel nem megy.


Szerelmes lettél újból ? Kibe? feleségedbe?

2021. ápr. 20. 17:45
 30/54 A kérdező kommentje:

Bocs, ha hülyén fogalmaztam, szóval ez még csak elmélkedés, de nincs igazán kivel megbeszélnem.

Szóval ha nincs másik akkor ilyenkor már nem ló nincs alapon maradsz a feleségeddel?

Mert mi van ha tudod hogy egy másik vár és jó is lesz, és tudod hogy akkor mennél (szíved szerint csak...)


Ilyenkor ha átgondolom úgy jön ki hogy ha maradok mert nincs más , vagy mert rizikós akkor hogy szeretek abba vissza akit elhagynék már másért.

Hát ezért nehéz.

2021. ápr. 20. 17:54
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!