Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha beleszerettél a szeretődbe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha beleszerettél a szeretődbe, van visszaút?

Figyelt kérdés

Van itt olyan, aki érzéseket kezdett táplálni a szeretője felé, de utána sikeresen visszatalált a párjához?

Lesz még ugyanaz a kapcsolat, mint az elején?


2021. ápr. 19. 22:38
1 2 3 4 5 6
 41/54 A kérdező kommentje:
Döbbenet mennyi házasságot köt össze a gyerek és a pénz. Elkeserítő azért, hogy ennyire nehéz megélni
2021. ápr. 21. 10:50
 42/54 anonim ***** válasza:
Inkább a pénz. A gyerekek már aránylag nagyok, attól függetlenül imádom őket, nem tudnám őket elhagyni.
2021. ápr. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 A kérdező kommentje:
Miért gondolod, hogy elhagynád őket? Közös felügyelet, nálad is lakhatnának. Nem kötekedés, de konkrétan ismertem olyat, akinek jobb lett a lányával a kapcsolata válás után, mert több minőségi ideje lett vele, és nem egy hideg házasság mellett foglalkozott vele
2021. ápr. 21. 15:08
 44/54 anonim ***** válasza:
Szerencsére most is jó a kapcsolatom a gyerekekkel. Igazából a párommal se rossz a kapcsolat, nincs veszekedés, nem öljük egymást, egyszerűen csak nem szeretem és nincs szex 🤷‍♂️ attól függetlenül a mindennapokban elvagyunk.
2021. ápr. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 A kérdező kommentje:
Pont erre mondtam. Elhiszem, hogy szülőként ez elég, de férfiként/ nőként egy életre...kevés
2021. ápr. 21. 15:19
 46/54 anonim ***** válasza:
Én tudom hogy kevés és szükségem is lenne bizonyos dolgokra, amit igazából otthon is megkaphatnék, ha akarnám, de egyszerűen nem megy.
2021. ápr. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom, hogy egy megcsalás után gyökeresen megváltozik egy házastársi kapcsolat dinamikája, még ha nem is buksz be :/
2021. ápr. 21. 15:32
 48/54 anonim ***** válasza:
Már előtte se volt jó, néha-néha még talán volt szex, még utána is egy darabig, mikor már volt szerető. De most már egyáltalán nincs. Bukta nem volt szerencsére, csak majdnem. Azért is hagytuk abba igazából.
2021. ápr. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 A kérdező kommentje:
És nem hiányzik? Szex, intimitás, ilyenek?
2021. ápr. 21. 15:48
 50/54 anonim ***** válasza:
Dehogynem hiányzik. Nagyon is.
2021. ápr. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!