Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi számít megcsalásnak? Ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít megcsalásnak? Ezek annak számítanak?

Figyelt kérdés

Megcsalásnak számít ha a párom olyan lánnyal beszélget aki iránt érzett valamit korábban? Találkoznak, telefonálgatnak, írkálnak egymásnak (A beszélgetéseket törli) rá kérdeztem nála azt mondta hogy csak haverok nincs semmi bele képzelem. Egy közös ismerős elmondta hogy valami volt közöttük. A lány egyébként ‘elég népszerű a férfi társaságokba’. Ezek után kértem hogy inkább hanyagolja.. Nem vagyok féltékeny típus! ha bemutat neki vagy mesél róla hogy tudjam van lány haverja elfogadom de így ..... ráadásul nekem a fiú ismerősöket, haverokat mindet töröltetni akarta és részletesen be kellett róluk számolnom ki-ki honnan/ mi volt köztünk.


25L


2021. ápr. 20. 13:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Az érzelmi megcsalás is megcsalás. Attól függ, hogy miről írkálnak. Ha puszi, nyuszi, megdugnálak, az megcsalás. Ha recepteket cserélgetnek ( amit erősen kétlek) az nem megcsalás.
2021. ápr. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
ha nem is konkrtan megcslas, de ez gaz. abbol, hogy sumakol es torli a beszelgeteseket, semmi jora nem szamitanek.. az meg vicc, hogy veled toroltetni akarja a fiu haverjaid.
2021. ápr. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Törli a beszélgetéseket.. nem csodálkoznék,ha nem csak beszélgetnének.. nekem ez nem férne bele, sumákol, nem őszinte. Ha valakivel haver vagyok akkor a párom szeme láttára is chatelek vele,nemhogy eltüntessem az üzeneteket.
2021. ápr. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Ehyet értek az előttem szóló 1-2-essel. Alapból nem lenne megcsalás a beszélgetés, barátok lehetnek akkor is, ha régen volt köztük valami. Az a múlt. De hogy törli rendszeresen a beszélgetést, az már arra enged hyanakodni, hogy itt nem szimpla beszélgetésről van szó, különben mit kéne előtted titkolnia? Szinte biztos, hogy érzelmileg elhidegült tőled.
2021. ápr. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
Én abszolút nem vagyok féltékeny típus, de az ilyen mértékű titkolózás és sunyiság nem férne bele. Az sem férne bele, hogy kettős mércés gyökérként nekem meg akarja szabni, hogy kivel beszélhetek miközben ő ilyeneket művel. Nem tudom mit kell még csinálnia, hogy kiábrándulj belőle, ennek elégnek kéne hozzá lennie.
2021. ápr. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
Az én párom is beszélget a gyerekkori szerelmével. De barmikor megmutatja, miről beszéltek, és ismerem is a lányt. Cserébe ő sem tilt el a fiú barátaimtól. Ez így fair. Nem sunyiskodni meg törölni az üzeneteket..
2021. ápr. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen mondtam is neki hogy szívesen megismerem vagy legalább csak tudjak róla csak sajnos a lányka külsője se valami bizalom gerjesztő. De a ,,párom,, nem érti mi ezzel a bajom.
2021. ápr. 20. 13:50
 8/14 anonim ***** válasza:
17%

Az számít megcsalásnak, ahogy a pasid a fütyijét beletolja az ex barátnője szűk puncikájába, közben mélyen egymás szemébe néznek és boldogak. Meg, ha smaciznak egymással, meg ha, stb, stb, stb ....

A levelezés nem megcsalás .... de garantáltan oda fog vezetni.

1: készülj fel, hogy ez a kapcsolat véget ért.

2: vedd fel a kapcsolatot ez exeddel. Ha megkérdezi a miértjét, válaszold neki, hogy azért tetted, mert tudod, hogy zavarja ... így legalább átérzi, hogy milyen érzés Neked.

3: passzív agresszió - Jelezd, milyen jól néznek ki együtt. Jelezd, mennyivel jobb lenne, neki vele együtt. Bla bla bla. Javasold neki, hogy jöjjön össze vele!

4: megelőző csapás - b@$zd ki a piXába!

2021. ápr. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%

Ez nem megcsalás. Sokan exekkel is tartják a kapcsolatot, mert, mint ember érdekli, hogy mi van vele. Napi kapcsolat esetén mondjuk gyanús, hogy az érzelem még ott van.


"ráadásul nekem a fiú ismerősöket, haverokat mindet töröltetni akarta és részletesen be kellett róluk számolnom ki-ki honnan/ mi volt köztünk."

Na itt kellett volna szakítani. Komolyan nem értem az olyanokat, akik hagyják ezt...

2021. ápr. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
92%
Ha az embernek nincs titkolnivalója akkor nem törli ki a beszélgetést.
2021. ápr. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!