Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha évek óta nincs igenye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha évek óta nincs igenye intimitásra a feleségemnek, de a gyereket imádom mit tudok tenni hogy változzon a nemi életem? Nők nálatok volt ilyen?

Figyelt kérdés

Tudom váljak el és keressek új párt. De a gyerek miatt sajnos ez nem megy.

Ő megmondta a szülés után valami atfordult nála, azóta egyre (ennek 7eve) fogyott el a dolog. Elsőre csak ritkult de az is nehezen sok energiamba került aztán pár éve megszűnt.



2021. ápr. 21. 06:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2021. ápr. 21. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 anonim ***** válasza:
90%

Dobd fel a nyilt házasságot.

Mint Nő írom!


-

Nekünk is van gyerek. Így heti egy alkalom van! De azt mindig várjuk.

(Le van passzolva a gyerek a nagymamának/babys.nek

2021. ápr. 21. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/78 A kérdező kommentje:
2es. De ezen a napon ti együtt vagytok vagy mentek a nyílt házasság végett a másokhoz?
2021. ápr. 21. 06:34
 4/78 A kérdező kommentje:
1es én 42 ő 40 lesz.
2021. ápr. 21. 06:35
 5/78 anonim ***** válasza:
92%

Együtt :)

Jobb lenne tobb, de gyerek mellett, munka mellett nyilvan nem lehet több heti 1-nél.


Vagyhát, felmerult már, hogy én ne dolgozzak, es akkor lenne tobb, de én szeretem a munkámat. :/

2021. ápr. 21. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/78 A kérdező kommentje:

Értem.

Persze. Azért csak egy más környezetben vagy akkor. Megértem.

2021. ápr. 21. 06:47
 7/78 A kérdező kommentje:

Őt nejem nem érdekli a nyitott kapcsolat.

A szex se. Ami fura hogy velem nem azt mondom hogy megint vagy eltűnt a vagy nem tudom.

De mondja más fickoval se.

Én meg a falat kaparom

2021. ápr. 21. 06:49
 8/78 anonim ***** válasza:
95%
Olyan nincs, hogy őt nem érdekli a nyitott kapcsolat de szexelni sem akar veled. Ültesd le és magyarázd el neki, hogy neked vannak igényeid és döntse el, hogy elmentek terápiára és próbáljátok helyre hozni (már régen ezt kellett volna tenni) vagy pedig a kapcsolat nyitott, hogy ő él-e vele vagy sem, az ő dolga. Azért mert ő aszexuális lett, te még nem.
2021. ápr. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 anonim ***** válasza:
91%
Nőként egyetértek a 8assal.
2021. ápr. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/78 anonim ***** válasza:
29%
Sose értettem hogy nem fér bele valakinek 15 perc az életébe. Ha zuhanyozni el tudsz menni akkor dugni is.
2021. ápr. 21. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!