Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nászút alatt vagy éppen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nászút alatt vagy éppen azután nem sokkal tudta már meg valaki meg, hogy a férje már az esküvő előtt is csalta?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 21. 14:52
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Igen
2021. ápr. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Jé, visszatért a Lábtörlő, már majdnem hiányoztál.
2021. ápr. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Ez a kérdés volt már, szinte szó szerint ugyanígy kiírva.

Jóval régebben, pár nappal ezelőtt régi kérdéseket olvastam és pont belebotlottam.Most muszáj volt ugyanazt kiírnod?Legalább átírhattad volna, ha jössz kicsit provokálni, hangulatot csinálni.

2021. ápr. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Remélem azóta szültél is neki.
2021. ápr. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Utolsó nem lesz már itt hangulatkeltés. Szerintem már mindenki unja a kérdezőt. Ideje lenne másra maszturbálnia már.
2021. ápr. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Most először írok ki kérdést ide!

Ha valóban szerepelt ez már korábban megköszönném, ha belinkelnétek az említett kérdést!

2021. ápr. 21. 15:38
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
Ezeket törlik ha páran jelentik, de így fog járni a mostani kérdésed is.Mert csak provokálni akarsz itt mindenkit.
2021. ápr. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Senkit nem akarok provokálni, most regisztrátráltam és ez az első kérdésem. Azt hittem ez az oldal arra van, ha az embernek problémája van, kiírja, tanácsokat kér.

Ha annyira pár napja olvastad azt a kérdést biztos be tudod linkelni, hogy esrtleg tanácsot tudjak kérni attól a nőtől vele mi történt

2021. ápr. 21. 16:27
 9/9 anonim ***** válasza:
78%
A férjem nagynénjénél így volt. Elmentek nászútra, akkor derült ki, hogy amúgy a kedves férje a legénybúcsút is kissé "legényesre" vette, de még az előtt is rendszeresen csajozott. Csakhogy mire ez kiderült a nászúton, addigra már sort kerítettek a nászéjszakára, és így összeveszve, hármasban értek haza. A baba miatt megpróbáltak dolgozni a házasságon, nem sok sikerrel, végül elváltak.
2021. ápr. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!