Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha ugyanazt az embert többször...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ugyanazt az embert többször megcsalta már a párja képes lehet amellett a személy mellett leállni vagy ez csak ígérgetés?

Figyelt kérdés
Leinkább olyanok válaszára lennék kíváncsi, akit hasonlót éltek meg. Mi történt ha adtál újabb esélyt, mi lett a kapcsolatotok vége?
2021. ápr. 21. 22:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Újra megcsalt...
2021. ápr. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz lett a vége. Megint megcsalt, aztán kivágtam a pcsába. Nincs értelme esélyeket adni, mert visszaélnek vele.
2021. ápr. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Újra meg fogja tenni.
2021. ápr. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
98%

Nekem nem konkrétan ez volt, de egyik exem... hát hirhedt csajozó volt. Ha volt kapcsolata az sem volt szent neki, mellette csalta a barátnőit. Pont engem szédített az exe mellett, 8gy ismertem meg. Nálam kapcsolatban lévők kizárva ismerkedéskor, esélye sem volt neki. De teljesen rám kattant, végül a barátnőjével is szakított miattam és hónapokig csak nekem udvarolt.

Nagy nehezen beadtam a derekam, és jártunk. Majdnem kitartott egy évig a kapcsolat, de nem tudta megtagadni a vérét, így mikor már láttam a jeleket, hogy nem vagyok érdekes neki, akkor el is búcsúztunk egymással. Az egyetlen dolog amit fel tudok mutatni, hogy engem nem csalt meg, de azért mert időben kiléptem a kapcsolatból.


Szerintem kutyából nem lesz szalonna. Ha már hinni szeretnél valamiben, akkor kezdj el inkább lottózzni.

2021. ápr. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, leállhat, ha nem fog kelleni senkinek, de addig nem. Akkor hűségesek, ha nincs alkalom. Üres ígéret, de azt hittem, 20 év fölött ezt már minden nő tudja🤷
2021. ápr. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
Itt az a probléma hogy nem szeret téged. Olyat szeretne maga mellé akit szeret. Nézelődni fog melletted.
2021. ápr. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nyugodtan írjatok még akinek volt hasonlóban tapasztalata. Hogy vegződnek ezek a kapcsolatok?
2021. ápr. 22. 13:12
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a legfájóbb az volt, hogy a lányt nagyon félreismertem. 1.5 után smárolt egy bulin. Bevallotta és könyörgött bocsássak meg neki. Megtettem. Rá fél évre ujra megtörtént, elnéztem akkor, mert fél évig én sem nagyon törődtem vele. Aztán karácsony előtt négy nappal egy bulin már lefekvés is volt, és magyarán ő dobott ki. Szóval bármennyire is fáj, második esély nem jár senkinek.
2021. ápr. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%

Én a szerető vagyok. Az elmúlt 10 évben csalja a feleségét, én a 4.vagyok.

Lebuktunk, most csönd van, otthon ül.

Nem szakítottunk, várjuk a megfelelő időpontot, hogy ismét találkozzunk.

2021. ápr. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinél egyforma. De igen nálam is az volt a tapasztalat, hogy megbocsajtottam és újra megtette...
2021. ápr. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!