Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy régi ismerősöm szeretne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy régi ismerősöm szeretne tőlem gyereket, mert a párja nem akar... Én is szeretnék már, de a párom szintén (még) nem akar... Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Régi ismerős (jóban voltunk, de nem volt köztünk semmi), most 8 év után véletlenül összefutottunk, szóba kerül kivel mi van, és említette, hogy szívesen összehozna velem egy gyereket...


Mindketten jó párkapcsoaltban vagyunk, de egyikünk párja sem szeretne (még) gyereket... szóval most így kicsit elgondolkodtam a dolgon, hogy mi lenne, ha "becsúszna" egy terhesség...


Ti mit tennétek a helyemben?

Mindketten 31 évesek vagyunk.


2021. ápr. 22. 20:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez igy elég elvetemült tervnek hangzik, szakítsatok akkor, ha nem tudtok a párjaitokkal dűlőre jutni gyerekkérdésben.
2021. ápr. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
98%

Ha nem jöttök össze akkor kizárt. Szerintem jogilag ezt nem lehet rendezni később. Bármikor kérhet gyerektartást.


Ráadásul, a párja nyilván, ha nem akar gyereket, akkor védekeznek, szóval ott is kiderülne.


Szóval így igazából azt tippelem kamu kérdés, mert annyira irreális :D

2021. ápr. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi lennék rá hogy kerül ez szóba úgy hogy 8 évig nem is láttátok egymást😅 amúgy rossz ötlet
2021. ápr. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Jól elvagyunk a párommal, és elvileg az ismerősöm is az övével (tehát szakítás, majd összejövés kizárt).


"Bármikor kérhet gyerektartást." Én vagyok a nő :) Adna, mert van pénze, amúgy nyilvánosan nem kérhetek, mert kiderülne...


"Ráadásul, a párja nyilván, ha nem akar gyereket, akkor védekeznek, szóval ott is kiderülne." Igen, de ettől még becsúszhat egy terhesség, semmi sem 100 % (sok ismerősöm is így esett teherbe).


"elég elvetemült tervnek hangzik" Statisztika szerint minden 10. gyereknek nem az az apja, akit annak hisznek... hazugság, és túlélési ösztön... (Egy apasági vizsgálat a párom részéről viszont kínos lenne.)

2021. ápr. 22. 20:53
 5/25 A kérdező kommentje:
"Kíváncsi lennék rá hogy kerül ez szóba úgy hogy 8 évig nem is láttátok egymást" Úgy 1 perc után a mi van veled kérdésből jön a mi van a családdal, és a még nincs gyerek, de már szeretnék... aztán hogy ő is szeretne, és a fura javaslata, amiről azt hittem viccből mondja... hát nem :)
2021. ápr. 22. 20:56
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Éretlenek vagytok egy gyerekhez.
2021. ápr. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Borzalmasan rossz ötlet. Szakítsatok, ès legyetek egy pár, ha ilyen terveitek vannak.
2021. ápr. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
95%

"(Egy apasági vizsgálat a párom részéről viszont kínos lenne.)"


Bizonyos esetekben akár még a gyerek vércsoportjából is rájöhet, hogy kizárt, hogy ő legyen a vér szerinti apa.


Írod, hogy ez "kínos" lenne. Azon nem gondolkoztál, hogy a te részedről mennyire gerinctelen dolog lenne más férfi gyerekét felneveltetni vele a sajátjaként?


A mit tennék a helyedben kérdésre pedig azt mondanám, hogy én ebben a helyzetben, 31 évesen elengedném azt a férfit az életemből, aki nem, vagy "még nem" akar gyereket, ha nekem az lenne a szívem vágya, hogy anya lehessek, és keresnék olyat, akivel ezt megélhetem.

2021. ápr. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Mintha valami elcsépelt szappanopera forgatókönyvét olvasnám.
2021. ápr. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egyértelmű jele, hogy tökéletesen alkalmatlanok vagytok szülőnek.
2021. ápr. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!