Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » FÉRFIAK, ti nem tartotok ettől?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Hát ha egy leszbikus/biszex nőt veszel feleségül, aki mellett állandóan ott legyeskedik a csodálatos Lena Headey, akkor ezek valós félelmek.
2021. ápr. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Nekem tetszene egy biszex barátnő.
2021. ápr. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Nem vagyok Ross
2021. ápr. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%

Nem, eddig 100% hetero barátnőim voltak, kérdezni se kellett őket, maguktól mondták, hogy elhánynák magukat, ha egy nő hozzájuk érne.

Magamtól meg amúgy is észreveszem egy nőn, ha ilyesmire hajlamos lenne.

2021. ápr. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincsen ember a Földön, aki Lenanak nemet tudna mondani. Basszus meg én is kicsit belezúgtam, úgyhogy értem az aggódást :)
2021. ápr. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Te nem az exem vagy véletlenül? Csak mert ő leszbikusnak titulált, de igazából azert szakítottam vele mert minden miatt rinyált és nem nyalt ki.

Viccet félretéve a férfiaknak szerintem kevés félnivalója van, jóval több a biszex mint a leszbikus nő, ráadásul egy rossz kapcsolatot észre lehet venni időben bármi is az oka (legyen az elnyomott homoszexualitás, az hogy csak az egyik fél építi a kapcsolatot, stb).

Nekem ez egy kicsit olyan mintha az ember jobban félne attól, hogy a fejére esik egy vezeték minthogy érrendszeri betegség vagy autóbaleset viszi el.

2021. ápr. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én igen. Tudom, hogy a legtöbb férfinél többet érek, de egy nő ellen, milyen "fegyvereim" lennének?
2021. máj. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!