Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalom a férjem. Három...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalom a férjem. Három lehetőség van: lemondok a szeretőmről ( ez elméleti lehetőség, mert jelenleg nem vagyok rá képes), elválok, marad a kettős játék. Ti mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Kifejezetten jó házasságban éltünk a férjemmel 20 évig, amikor is két éve – a nagy korkülönbség miatt- megszűnt a házasságunkban a szexualitás. 26 évvel idősebb nálam, most 79 éves. Az utóbbi 2 évben szex nélkül éltem, és azt hittem, hogy fogom bírni. Most viszont- pár hónapja- egyszerűen nem ment tovább, kerestem egy szeretőt. Nem tud róla senki, maximálisan titokban tartjuk, mert nem akarom megbántani a férjem, szeretem őt. A házasságunk érzelmileg most is rendben van.Válni nem akarok, és nem az anyagiak miatt( független vagyok anyagilag, akár holnap kezdhetnék önálló életet, mindenem meglenne hozzá) de szeretem és nem akarnám olyan szituba kényszeríteni, hogy 79 évesen kelljen új életet kezdenie. Három lehetőség van: lemondok a szeretőmről ( ez elméleti lehetőség, mert jelenleg még nem vagyok rá képes), elválok, marad a kettős játék. Ti mit tennétek ilyen helyzetben? Jó, tudom, nem mennétek hozzá egy 26 évvel idősebb férfihez...Vagy ha mégis, akkor most bevarrnátok... Volt már valaki ilyen helyzetben? Hogy ért véget a dolog?

2021. ápr. 24. 20:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/114 anonim ***** válasza:
76%
Simán csak várd meg amíg meghal.
2021. ápr. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/114 anonim ***** válasza:
99%
Én nem voltam ilyen helyzetben. Viszont a férjed egy 80 éves papika, míg te egy 50 múlt ereje és szexualitása teljében levő nő vagy. Mivel elválni nem fogsz és nem is lenne sok értelme, a szeretődről nem tudsz lemondani, ezért marad ez a kettős játék.
2021. ápr. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/114 anonim ***** válasza:
95%

Nem hiszem, hogy ez egy általános helyzet lenne. Eleve ritka az ilyen nagy korkülönbség szerintem.

Nos, ha már belekezdtem, akkor valószínűleg folytatnám, amennyiben a viszony nem megy a párkapcsolat rovására. Általában ellene vagyok a megcsalásnak, mert undorító dolog, de ebben az esetben a válás tényleg nem igazán opció. Gondolom a párod nem díjazná az igazságot, bár az is egy opció, hogy elmondod a helyzetet. Azt meg te magad lőtted ki, hogy szakítasz. Bár ez gyanítható á teszi, hogy valójában már érzelmileg is érintett vagy a szerető felé, így pedig még kevésbé korrekt a pároddal szemben.

2021. ápr. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/114 anonim ***** válasza:
85%
Folytasd
2021. ápr. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/114 anonim ***** válasza:
93%
Esetleg az nem opció hogy elmodod neki h neked hiányzik a szex és hogy nyitott kapcsolatot szeretnél a továbbiakban. Bár te ismered a párod hogy mit szólna hozzá. Amúgy nem irigyellek ez tényleg nehéz ügy és megértem h így megcsalod a párod.
2021. ápr. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/114 anonim ***** válasza:
42%
Most már akár kivárhatod azt a pár évet...
2021. ápr. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/114 A kérdező kommentje:
A nyitott kapcsolat nem opció, nem fogadná el. Nincs érzelmi érintettség a szeretőm felé: úgy értem, a szex remek, két menet között jól elbeszélgetünk, szóval olyan 'barátság extrákkal.' A 'szakítás nem opció'-t úgy értettem, hogy ha vele szakítanék is, biztos vagyok benne, hogy nem bírnám egyedül, tehát keresnék egy újat., akkor meg minek kábítsam magamat is? Most még nehezebben bírnám szex nélkül, mint az előző két évben.
2021. ápr. 24. 20:47
 8/114 anonim ***** válasza:
90%
#5 a nyitott kapcsolat olyan szokott lenni, hogy mindketten félre mennek. itt ez nem pálya.
2021. ápr. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/114 anonim ***** válasza:
36%
Azert erdekes hogy igy aggodsz erte hogy ven korara egyedul marad. O nem aggodott azon hogy majd szex nelkul fog hagyni egy fiatalos 50 es not vagy ozvegyen.szart bele a korkube csak neki legyen fiatal csaja meg gondozoja. En igenis elvalnek,osszecuccolnek a szeretommel es mindennap jokat kefelnek vele. A ferjed is meg fogja erteni mert az ekkora korkuvel gondolnia kell ra egy ferfinak hogy tart ameddig tart es a no lelephet.
2021. ápr. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/114 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minden jó ahogy van.
2021. ápr. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!