Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Beleszerettem egy házas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy házas asszonyba, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyvonalakban az a történet, hogy már 3 éve egy helyen dolgozok vele, viszont csak az utóbbi 5 hónapban kezdtek el alakulni köztünk a dolgok.

17 év van köztünk (ő most 40 éves, én 23)


Mindig viccelődtünk, beszélgettünk, hülyültünk, néha-néha egymáshoz is értünk játékosan, aztán kialakult valami köztünk. Elkezdtünk Messengeren beszélgetni, ahol szép lassan megnyílt nekem, és elmondta, hogy nem jó a házassága, a férje alkoholista, szokta bántani is, verbálisan és testileg is.


Mondta már többször is, hogy nagyon elege van, legszívesebben elmenne onnan, de félti a 3 gyerekét, főleg a legkisebbet, hogy nehogy valami lelki traumája legyen, és ezért nem mer lépni.


Lényeg az, hogy 2 hónapon át összejártunk, le is feküdtünk, és saját bevallása szerint meg is adtam neki azt a szeretetet, amit évek óta nem kap meg. Ezalatt az időszak alatt végig szerelmesen viselkedett velem, viszont pár napja "megfélemlült", egyfolytában azt mondogatja, hogy ez nem helyes a férjével szemben, mert mégiscsak a gyerekei apja, és hogy a saját boldogsága nem számít, csak a gyerekeké, ezért bekell fejeznünk ezt.


Na de, az a legrosszabb az egészben, hogy én közben beleszerettem, és méghozzá minden nap egy helyen is dolgozunk, és ez az érzés felemészt, hogy már nem akar tőlem semmit sem, annyira fél.


Kérdésem a következő: szerintetek van még rá esély, hogy együtt legyünk a jövőben, vagy megkéne próbálnom inkább elfelejteni, nehogy véletlen lebukjunk?

(még mindig nagyon kedvesen viselkedik velem, csak már nem közeledik felém úgy, és messengeren sem nagyon ír már vissza)



2021. ápr. 26. 19:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%
Ugyan már, mert egy bántalmazó, alkoholista apa mellett nem lesz lelki traumája a gyerekeknek? Ez csak kifogás. Tényleg bántja a férje vagy csak neked ezt mondta? Gyerekes anyához - pláne egy ilyen időshöz - még te túl fiatal vagy szerintem.
2021. ápr. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
egyes, sajnos arra nincs lehetőségem, hogy megbizonyosodhassak arról, mi történik köztük, de azt mondta, hogy a gyerekek előtt megpróbálnak nem veszekedni. Egyszer a legnagyobb vette észre, hogy veszekednek, és sír, és ő vígasztalta meg, hogy miatta próbáljanak meg együtt maradni, és elviselni egymást. De már nem szeretik egymást, az tuti.
2021. ápr. 26. 20:09
 3/23 anonim ***** válasza:
82%

Nagy hibát követtél el!


Egyszerűen csak használt téged! Ha akkor nem félt, mikor veled kefélt akkor most sem fél. Ez csak kifogás. Ki akarta próbálni, hogy igazi nő-e még, tud-e még hódítani. Kellett neki a visszaigazolás amit tőled meg is kapott. Most már helyreállt az önbecsülése.


Az ilyen nőt messzire el kell kerülni amelyik a saját férjét pocskondiázza egy másik férfinek. vagy ha jól néz ki akkor max megdugni, és utána elhajtani. De semmiképp sem beleszeretni!


Majd idővel megtanulod te is kezelni az ilyen nőket!

2021. ápr. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
35%
Sok a 17 év pláne a nő javára. Ezek azok a sztorik amik később (húszas évek végén, harmincas évek elején) hallgatva tök izgik de ha nyilvános helyen valóban rádköszön majd egy akkor 50 éves nő aki nem plasztikával karbantartott celeb, és mások füle hallatára ömlengene hogy te meg ő egykor együtt...hát haverjaid sokáig zrikálnának majd vele
2021. ápr. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
70%

Félelmetes, hogy ilyen egysíkúak itt az emberek...

Mi az, hogy mikor kefélt nem gondolt arra?

Itt volt már bárki a válaszolók közt ilyen szituációban?

Ez a szeretősdi legtöbb esetben nem puszta szexuális vágyak kiélése...


4. Proli vagy. Egyrészt egy ötvenes nő lazán lehet még jó nő, plasztika nélkül, kettő nem mindenkinek vannak a barátai a te szinteden.

2021. ápr. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Majdnem minden nap mondogatta, hogy fél, hogy nem szabadna, meg hogy nem helyes, egyszer már majdnem teljesen vége is lett, még 1 hónapja, de aztán megint kialakult köztünk a dolog, most viszont nagyon úgyérzem, hogy véget akar vetni ennek az egésznek, és nem tudom lenne e értelme tovább küzdeni érte.
2021. ápr. 26. 22:07
 7/23 anonim ***** válasza:
87%
Voltam én is a tizenhét évvel fiatalabb, nőként,számára csak kaland. Tudod, aki szexelni nem fél, aztán utána jön a különböző dumákkal, az kihasznált téged. Szóval, felejtős a dolog. Sajnálom!
2021. ápr. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

7 Ez se igaz. Pont hogy azért mert szexelni nem fél, nem jelenti azt, hogy a többitől sem. Pont azok rezelnek be, akik többet kezdenek érezni. Te szerintem nem voltál még ilyen szituációban ez száz.


Ha csak kaland lenne, simán kalandozna vele tovább, max. ha ráun szépen lezárja. Nem pánikolna hogy mi lesz. Ilyenkor kezdi érezni a súlyát.

2021. ápr. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Élvezzétek a dolgot,majd alakul magától...
2021. ápr. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a megdöbbentő, hogy mindig ugyanaz a sztori mindenhol. A haverjaim közül is kavartak páran férjes/gyerekes nővel, ugyanezeket a sztorikat hallottam.

Az elhanyagolt, bántalmazott nő, aki csak a gyerek miatt van a férjével...

2021. ápr. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!