Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretővel szokás csókolozni? ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretővel szokás csókolozni? Az nem túl intim? Mit gondoltok a csókról az igazi csókról, ami vad és szenvedélyes😊

Figyelt kérdés
2021. ápr. 26. 21:19
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 A kérdező kommentje:
Nem kérek kommentet!
2021. ápr. 26. 21:19
 2/76 A kérdező kommentje:
Azaz privátot😁😁
2021. ápr. 26. 21:20
 3/76 anonim ***** válasza:
85%
jezusom. Aki szeretőt tart az nem túl intim ?De a csók igen ?Hány éves vagy 16?
2021. ápr. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/76 anonim ***** válasza:
84%

Hány éves vagy?

A ku... és a szerető nem ugyanaz!

2021. ápr. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/76 A kérdező kommentje:

Jóval túl a 16 on😂😂


A kérdés arra vonatkozott hogy 1, olyan vélemenyezzen akinek van szeretője annak a csók is belefer az ő esetükben?


2.intim dolog e?, Mert a párunkkal szoktunk csókolózni de szeretővel akivel csak testi kapcsolat van...?

2021. ápr. 26. 21:43
 6/76 anonim ***** válasza:
86%
Fhuu,te sem vagy normális.
2021. ápr. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/76 anonim ***** válasza:
39%

Figyi, én értelek. Persze, hogy belefér, de érezni fogod, milyen "az" a csók. Viszont a csók igen intim dolog, szóval minél jobban kívánod a szeretőd csókját, annál könnyebben csúszol bele érzelmileg.


Sokan úgy vannak vele, hogy csók az előrébb van, mint a szex, hát nekem nem. Szexelni sem szexelek bárkivel, de úgy igazán átadni magad egy csóknak hát én nem tudom csak úgy bárkivel.


Én voltam szerető, tudom milyen mikor valakit csak megcsókolsz, milyen mikor szex közben egyáltalán nem vágysz csókra, és milyen mikor tényleg összeforr az ajkatok.


Nekem az igazi csók nem feltétlenül vad, de erotikus. Ha tényleg kívánom a partnerem, imádom az ajkait :) Lassú csók ez az ami számomra bejön.


Természetesen ilyen csók mellett simán belezúgtam :/

2021. ápr. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/76 anonim ***** válasza:
60%
Nekem volt olyan, akivel csak össze jarogatunk és én nem engedtem a csókot pont azért, mert az nekem túl intim
2021. ápr. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/76 A kérdező kommentje:

#7 "minél jobban kívánod a szeretőd csókját, annál könnyebben csúszol bele érzelmileg" ezt tökéletesen megfogalmaztad, köszönöm😊

Épp ezt a részt szeretném eljerülni.Múlt időben írtad gondolom vége lett?

2021. ápr. 26. 21:58
 10/76 anonim ***** válasza:
83%

Nálam ez röviden tömören úgy van, hogy a csók csak akkor esik jól, és akkor kívánom igazán egy adott embertől, ha érzelmileg is megmozgat.

Szexuális vonzalomnál, vagy sima szexnél teljesen elvagyok nélküle is. Sőt.. volt akitől kifejezetten idegesített még a szándék is.


26 N

2021. ápr. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!