Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha több hosszabb megcsalás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha több hosszabb megcsalás derül ki egy házasságban szerethet attól még a férjem? Vált már valaki hasonló miatt?

Figyelt kérdés
Ha nem kellenék neki csak elválna csak ebből gondolom.
2021. máj. 1. 13:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%

Figyelj elsőre sajnáltunk, másodjára kinevettünk, harmadjára megvetettünk


Egy szerencsétlen troll vagy, nincs neked semmilyen férjed


Még azt tudom elképzelni, hogy te vagy a szerető

2021. máj. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szerető. Férjem van
2021. máj. 1. 13:42
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom mi vagy, de már unjuk ezeket az agyatlan kérdéseidet.
2021. máj. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%

Kérdés, hogy mire kellesz neki...Kellhetsz neki, hogy legyen aki főz, mos, takarít rá...Tisztelni tuti nem tisztel, még ha szeret is. Ha neked jó így, akkor maradj vele.

Te amúgy szereted magad?! Szerintem a férjed érzi, hogy bármit megtehet, úgy sem hagyod el, ő meg max bemondja hogy jajj de szeretlek drágám...

2021. máj. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
97%
Figyuka, szerinted hol talál olyan nőt, aki mos, főz, takarít rá, akkor is, ha folyamatosan csalja nőkkel. Mindemellett, ráadásként, csak azon aggódik, hogy szereti-e. Ha azt mondja, igen, akkor mindneki happy. Majd bolond lenne elválni, hogy a következő nő az első megcsalás után kib.ssza, és akkor marad egyedül éhesen egy koszos lakásban.
2021. máj. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem beszéld át vele.
2021. máj. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
97%

Biztos, hogy nem szeret, nem tisztel, kényelmes neki így.

Gondolom, a közösen megteremtett egzisztenciát nem akarja ott hagyni, na meg cseléd is kell.

2021. máj. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
95%

A kérdés úgy jó: Volt aki emiatt nem vált el? 😂

Jesszus, micsoda önámításban élsz!

2021. máj. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Szerintem sokan nem válnak el
2021. máj. 1. 17:21
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Rettentő irritáló vagy, ahogy trollkodsz, Nem hiszem, hogy épelméjű lennél. Tuti vagy szerető vagy és ezen csámcsogsz, vagy troll.

Más nincs.

És ha mégis feleség lennél, én ezt egy anonim oldalon is letagadnám, mert szörnyen égő, milyen buta picsa vagy

2021. máj. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!